Pickup 0.3

Započeo [PL]Renato Melo, Oktobar 24, 2009, 06:01:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

evo trebam pomoc uvezi ovoga kako da stavim da mi se vidu pickupovi na server jel meni se nevidu kad sam stavija ovu vrziju samp neznam radi cega .. pa bi molija tu pomoc kako da to stavim


r4z0r

Otvoris server.cfg i vidis sta u filterscriptama imas .. u paketu automatski stave svoje nove pickupe i neki novi system sto se tice pickupa .. samo brisi u filterscriptama to njihovo sto su stavili i uradi compile gamemoda i vratit ce ti se pickupi
Nadam se da sam ti pomogao  ;D

i meni je tako  :(

ja sam to napravio...

moze malo detaljnije xd i preglednije  :D

ma plzzz clickajte malooo :'(

R4z0r hvala ti puno na pomoci,nisam jos proba..to


zerocoolos

prvo moras kompajlirati sa 0.3 includeovima. Zatim u novom 0.3 sampu CreatePickup ima jos jedan dodatni parametar, a on je VirtualWorld:
(model,type,Float:X,Float:Y,Float:Z,Virtualworld), stari nije imao zadnji parametar, pa ga moras samo dodati. Al posto si pocetnik cisto sumnjam da si radio sa vworldom, samo stavi ,0); i to je to.
Ista stvar je i za AddStaticPickup...

Hvala Djuro, meni si pomogao :D

Ajde, Klikcite, Jos je u jajetu xD

kako da rijesim da mi se custom pickupi pojavljuju??

ma plzzz clickajte malooo :'(

zerocoolos


joj ... ne govorim za te nego kad dodem na neko misto da mi pise poruka...te custom pickupove  :D

ma plzzz clickajte malooo :'(

zerocoolos

Citat: [CH]à¸,,ภtÑ" l๏שгà¸,, l๏שгเÏ, | Ñ'เאק poslato Oktobar 26, 2009, 14:23:19 POSLE PODNE
joj ... ne govorim za te nego kad dodem na neko misto da mi pise poruka...te custom pickupove  :D

to nema veze sa ovom temom... samo spamas bezveze uopce ne gledas sta i gdje pises, nuci se prvo da ne dobijes ban!