CroElite RolePlay Update Subota 20H!!

Započeo Hacked, Februar 09, 2011, 18:03:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


Server opet radi hoster je uradio svoje i vratio sve izvninjavam se nxidzi jer znamo ko je hackovo

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 09, 2011, 22:20:27 POSLE PODNE
Server opet radi hoster je uradio svoje i vratio sve izvninjavam se nxidzi jer znamo ko je hackovo
Omg jos je ispalo da sam to bio ja ...cC razmisli pre nego sto postas nesto ,ali nije bitno bar si se izvinuo :D Prihvaceno xD

Da i nas je hakovao neki Nikola [Balkan-Force] Sinoc oko 20:30 menjao je gm ime servera i rcon password

Citat: SteeL poslato April 10, 2011, 09:36:31 PRE PODNE
Da i nas je hakovao neki Nikola [Balkan-Force] Sinoc oko 20:30 menjao je gm ime servera i rcon password
Ja se zovem Nikola i skriptam za Balkan Force ali ja neam veze sa tim  :-* Uzmite ip od tog sto vam je hakovao i stavite ovde ... ;)
Ponavljam svima da balkan force nema razloga da hakuje servere jer se on nece otvoriti narednih 2 meseca tako da ne mozemo nista dobiti hakovanjem ....Pozdrav .
Poslednja Izmena: April 10, 2011, 10:32:35 PRE PODNE od [BF]Nxidza

Jbt....Hackuju nas...po sata ... mijenjaju mod i sve...i gle sad 20+ stalno i sinoc kad su nas hackovali 30+ na bzvze mod....

jbt mislim da mozemo uspit.....

Sinoc smo bili korak do propasti...samo da smo se okliznuli gotovo...al smo se nacudo uspeli...!

Citat: "CroElite"Scoffield poslato April 10, 2011, 10:51:03 PRE PODNE
Jbt....Hackuju nas...po sata ... mijenjaju mod i sve...i gle sad 20+ stalno i sinoc kad su nas hackovali 30+ na bzvze mod....

jbt mislim da mozemo uspit.....

Sinoc smo bili korak do propasti...samo da smo se okliznuli gotovo...al smo se nacudo uspeli...!

Pa promenite rcon pass,ftp pass , i to -/-

Nama su hakovali svaki 10 minuta i menjali isto mod i rcon password ali promenili smo sve moguce passworde i izbrisali acc na kome smo sumnjali i banovali i nekako smo uspeli!

cristiane

Ajd dosta više o hackanju,pun mi je više ku*** oko toga.

Meni je 22+ igraca dovoljno za pocetak..
/

Najaci smo najjaci ;)
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.



Ownership Izbrisan...Jer dolazi bolji,brzi efikasniji i to bez ikakvih buggova...ownership medju najboljima na balkanu...samo za vas croelite...

Takodje otvorene su Prijave na forumu za GAMEASISSTANTS....Stoga SRECNO!!!

Nije vam los gamemod :D mozda i bude nesto od vas :P