[POMOC] Spawn

Započeo [UG]Cile, Februar 08, 2011, 19:29:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam svoj DM server ali neznam kako da napravim spawn a mafije, ocu da me spawna u bazi svoje mafije :)
Jel zna neko kako to da napravim ali da radi :)

I ako moze neko da mi napise kako da odjednom stvorim mnogo auta oko sebe, ako neko zna nek napise npr 20 auta na jednom mjestu to mi treba za event !
Poslednja Izmena: Februar 08, 2011, 19:29:58 POSLE PODNE od Cile



ovakvih tema je bilo puno koristi trazilicu.ali evo ti..

kucaj u trazilicu
public SetPlayerSpawn(playerid)
i tamo dodaj ovo.

if (PlayerInfo[playerid][pMember] == Id_org || PlayerInfo[playerid][pLeader] == id_org)//Namjesti broj organizacije
{
   SetPlayerInterior(playerid, 0); //interjor 0 ako se spawna na mapi a ako u interjoru unda podesi ti sam
   SetPlayerPos(playerid, x,y,z);//vamo namjesti svoje kordinate
   return 1;
}
Poslednja Izmena: Februar 08, 2011, 20:25:52 POSLE PODNE od [HG] Ante_Dracar aka Lopa



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Citat: [HG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 08, 2011, 20:25:17 POSLE PODNE
ovakvih tema je bilo puno koristi trazilicu.ali evo ti..

kucaj u trazilicu
public SetPlayerSpawn(playerid)
i tamo dodaj ovo.

if (PlayerInfo[playerid][pMember] == Id_org || PlayerInfo[playerid][pLeader] == id_org)//Namjesti broj organizacije
{
   SetPlayerInterior(playerid, 0); //interjor 0 ako se spawna na mapi a ako u interjoru unda podesi ti sam
   SetPlayerPos(playerid, x,y,z);//vamo namjesti svoje kordinate
   return 1;
}


hvala ali izbacuje mi 2 warninga jel znas kako ovo da popravim
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Kucni serveri\penls sa\gamemodes\penls.pwn(20196) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "SetPlayerSpawn")
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Kucni serveri\penls sa\gamemodes\penls.pwn(20203) : warning 209: function "SetPlayerSpawn" should return a value