admins

Započeo ΉΥPΣЯΛƬӨЯ, Oktobar 21, 2009, 17:47:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja sam server napravio,kako da dam sebi da sam admin,npe. ja kad kucam /admins nijedan admin nije online,kako da dam nekome admina ili GS-a,kako da se portam negdje kao admin i kako da dam rankup nekom igracu i to

i da mi kazete kako da promjenim jezik na svom serveru


Citat: elmedin poslato Oktobar 21, 2009, 17:47:31 POSLE PODNE
Ja sam server napravio,kako da dam sebi da sam admin,npe. ja kad kucam /admins nijedan admin nije online,kako da dam nekome admina ili GS-a,kako da se portam negdje kao admin i kako da dam rankup nekom igracu i to

i da mi kazete kako da promjenim jezik na svom serveru




1. uci engleski jezik!!!
2. u scriptfiles daj sebi admina
3. GS-ova nema na nijednom GM-u!

ma plzzz clickajte malooo :'(

r4z0r

Pocetnik je pa mu vrijedi detaljno objasnit ..

Na pp sam ti objasnio kako mozes da editiras svoj gamemod i prevedes ga na zeljeni jezik ..
Ako zelis da sebi das 1338 tj. najveci stupanj admina onda odes u scriptfiles imas "users" il nesto tako i unutra vidis svoj nick i admin lvl i samo mjesto 0 stavis 1338 ili 5 , nezz koj je najveci stupanj admin levela na tvom modu . Nakon sto to uradis u igri mozes /giveadmin ili nesto slicno da das ostalim igracima admina ..

Citat: elmedin poslato Oktobar 21, 2009, 17:47:31 POSLE PODNE
Ja sam server napravio,kako da dam sebi da sam admin,npe. ja kad kucam /admins nijedan admin nije online,kako da dam nekome admina ili GS-a,kako da se portam negdje kao admin i kako da dam rankup nekom igracu i to

i da mi kazete kako da promjenim jezik na svom serveru




ovako:
1)regas se na tvom serveru
2)Odes u ScriptFiles od servera
3)Nadjes svoje ime
4)Udjes u svoje ime
5)Stavis pored Admin lvl : 1338
6)Upalis server
7)kucaj /ahelp
8)Dobio si admina