[POMOC] GameMasteri

Započeo oO° HarisZornic °Oo, Februar 07, 2011, 13:24:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovako, editujem Raven's mod, i dodao sam GameMastere (zamjenio sam ih sa testerima i dodao im komande)
Kod nekih admin komandi sam dodao ovako:
Kod (pawn) [Izaberi]

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 3) [b]|| PlayerInfo[playerid][pGameMaster] >= 3 )[/b]
{


I sad mi izbacuje ove errore:
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(46988) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(46988) : error 001: expected token: ";", but found ")"
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(46988) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(46988) : fatal error 107: too many error messages on one line


Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




cristiane

if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 3) || PlayerInfo[playerid][pGameMaster] >= 3 )
Izbaci tu zagradu sto sam oznacio

ZicMortal

Kode ti nista nece valjati kako se meni cini, meni se cini da imas neku komandu i ako je igrac adm lvl manji od 3 da ce mu samo ispisat 'Nisi ovlasten' il sta vec...


Bilo bi ti bolje da napravis...


if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 3 || PlayerInfo[playerid][pGameMaster] >= 3)
{
    //kod izvrsavanja zeljene komande
}
else
{
    //nisi admin, bla bla
}


Napravi kako zelis, nisam siguran da ce ti ovako kako si ponudio raditi.

I onda mi opet izbaci ovo:
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(3240) : error 001: expected token: "{", but found "-string-"
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(6371) : warning 202: number of arguments does not match definition
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(20253) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(20486) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(33298) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(33298) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(33298) : error 001: expected token: ";", but found ")"
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(33298) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Admin\Desktop\Uskoro RZ1\gamemodes\rzrp.pwn(33298) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


5 Errors.


Warninzi su zbog objekata
Poslednja Izmena: Februar 07, 2011, 19:37:26 POSLE PODNE od oO° HarisZornic °Oo

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.