[Pomoc] Kako ubaciti oruzje u san andreas?

Započeo [GB]Jack, Februar 07, 2011, 10:27:16 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav, eto pitanje je jasno. Znaci gdje cu ubaciti modove za oruzje za gta preko IMG TOOLA , jeli u gta3 ? ili negdje drugo
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.

Kako ubaciti mod?
1.Skinite Alici's Img Editor: Klik

2.Otvorite Alci's IMG Editor i odete File->Open
Klik

3.Zatim locirate GTA3.img koji se nalazi u Disk\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\models te ga otvorite
Klik

4.Odite gore na strelicu koja je u smjeru prema dolje [IMPORT]
Klik

5.Nakon sto odete Import pronadjete mod koji zelite ubaciti ime moda.txd i ime moda.dff te ih oznacite i odete open
http://slike.hr/vidi/444.png

Kada to sve napravite odete gore na dieksetu i te stvari vam se ubace u GTA3.img te u svom GTA:SA imate modove,htio sam napravit sa ovim direktom slike --ali mi nije htjelo :(
Poslednja Izmena: Februar 07, 2011, 10:59:31 PRE PODNE od Skakyâ„¢

Otvoriš ga preko IMG TOOL-a, i nadješ ime onog iz GTA, i samo ga replace sa novim

Citat: Skakyâ,,¢ poslato Februar 07, 2011, 10:55:38 PRE PODNE
Kako ubaciti mod?
1.Skinite Alici's Img Editor: Klik

2.Otvorite Alci's IMG Editor i odete File->Open
Klik

3.Zatim locirate GTA3.img koji se nalazi u Disk\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\models te ga otvorite
Klik

4.Odite gore na strelicu koja je u smjeru prema dolje [IMPORT]
Klik

5.Nakon sto odete Import pronadjete mod koji zelite ubaciti ime moda.txd i ime moda.dff te ih oznacite i odete open
http://slike.hr/vidi/444.png

Kada to sve napravite odete gore na dieksetu i te stvari vam se ubace u GTA3.img te u svom GTA:SA imate modove,htio sam napravit sa ovim direktom slike --ali mi nije htjelo :(

Da, ali kod mene su neki fajlovi  w_eagle.wtd w_rifle.wtd
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.


Citat: Skakyâ,,¢ poslato Februar 07, 2011, 11:26:49 PRE PODNE
Sad cu snimit pa cu postat sec
Nije potrebno, skino sam nove .txd i .dff fajlove, sada je sve uredu. Velika hvala i pozdrav
www.samp.komsija.net - Visit & Reg

Gamers.ba RPG- Scripter, Head.