Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Bar je danas pala neka pohvala u Å¡koli xD Dobio sam + iz HEMIJEEE xD





Correlli

Citat: #pragma Dereck_memcpy poslato Februar 17, 2011, 15:03:27 POSLE PODNE
Igrali su nogomet i izgubili smo i potukli se i onda svi smo 4 klas najebali -.-

Haha, jao Å¡ege majko moja, zbog izgubljene tekme ste se potukli? :D :D :D :D

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 17, 2011, 15:19:55 POSLE PODNE
Citat: #pragma Dereck_memcpy poslato Februar 17, 2011, 15:03:27 POSLE PODNE
Igrali su nogomet i izgubili smo i potukli se i onda svi smo 4 klas najebali -.-

Haha, jao Å¡ege majko moja, zbog izgubljene tekme ste se potukli? :D :D :D :D

Da jbg, svi smo bili nazivcirani :P



Evo iso se osisat xD Nema vise moje emo frizure -.-' Aaaaaaaa!!!! Nesto fali na glavi, hocu si macku neku stavit xD


Jednom sam se na skoro 0 ošišao, više nikako xD Nego sreća to je bilo ljeto pa sam dan/noć provodio na moru :P

Ja sam prosle godine imao kosu ispod ramena :P i sisno se sad imam mozda 2-3 cm-a :P
A to za utakmicu :P ima u nas jedan karatista.Msm trenira karate i stvarno je dobar u tome,osvaja prvenstva itd.
Al on je 0/24 na kompu.Dobro ne zamjeram mu sto je na kompu,ali stalno igra CS i gotovo vise nije normalan :D .
Kada ga naljutimo uvijek svakog pita "Os se pobit picko"
HHAHAHAHA.xP jednom mi igrali tako i sad ga svi zajebavali jbt kad se zaletio na nas ludak igra CS u zivo :D

Citat: mafica .pwn poslato Februar 17, 2011, 15:43:59 POSLE PODNE
Ja sam prosle godine imao kosu ispod ramena :P i sisno se sad imam mozda 2-3 cm-a :P
A to za utakmicu :P ima u nas jedan karatista.Msm trenira karate i stvarno je dobar u tome,osvaja prvenstva itd.
Al on je 0/24 na kompu.Dobro ne zamjeram mu sto je na kompu,ali stalno igra CS i gotovo vise nije normalan :D .
Kada ga naljutimo uvijek svakog pita "Os se pobit picko"
HHAHAHAHA.xP jednom mi igrali tako i sad ga svi zajebavali jbt kad se zaletio na nas ludak igra CS u zivo :D


ahhahahahha pa sta malo se momak uzivio!! :D......

Citat: Edi_Dogg poslato Februar 17, 2011, 15:48:00 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Februar 17, 2011, 15:43:59 POSLE PODNE
Ja sam prosle godine imao kosu ispod ramena :P i sisno se sad imam mozda 2-3 cm-a :P
A to za utakmicu :P ima u nas jedan karatista.Msm trenira karate i stvarno je dobar u tome,osvaja prvenstva itd.
Al on je 0/24 na kompu.Dobro ne zamjeram mu sto je na kompu,ali stalno igra CS i gotovo vise nije normalan :D .
Kada ga naljutimo uvijek svakog pita "Os se pobit picko"
HHAHAHAHA.xP jednom mi igrali tako i sad ga svi zajebavali jbt kad se zaletio na nas ludak igra CS u zivo :D


ahhahahahha pa sta malo se momak uzivio!! :D......

Kod nas se kreten potukao sa direktorom jer je taj direktor rekao da se taj kreten posrao u učionicu u kojoj je bilo ono govno od 20 cm xD I svi se okupili tamo oko te učionice a to SMRDIII ubija xD

hahahaha kod vas sve ludo nesto.....ma kod nas jedan donio isto go**no u skolu i stavio petardu unutra ...ahahhha da vidis onda go**ana sta je bilo....:D

Pozz evo mene iz skole!
STRAJK dezurni ucenik neide po uzine xD!
Znaci 3 nedelje u strajku samo se odlazu kontraci :)
Imam pitanje:
Zasto mrzite Hemiju - Kemiju ?
Meni hemija jedan od omiljenih predmeta jer je veoma laka ali nastavnica je izbosne xD znaci dere se na nas jedan dan bude dobra pa podeli svima 5 i onaj ko je tu i onaj koji nije a jedan dan svima jedinice ali to je prirodno :)