Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ljudi otvoren je novi server  http://www.ilife-rp.tk/ .Dodjite i zabavire se nasem serveru ,trebaju nam puno clanova za PD ,FBI,Grove itd.Puno zabave na nasem serveru zeljivam Admins i Leaders team ILIFE-a.

Jedva cekam danasnji dan da prodje.... Pisemo knjizevnost -.-' Mislim, nije to nista strasno, ali mrzim kad pisemo bilo sta xD

@Preporucite nam pjesmu za slusat

Darkest Hour - Convalescence




Citat: [LB]mama (Frank_Collins) poslato Februar 11, 2011, 09:37:14 PRE PODNE
Ljudi otvoren je novi server  http://www.ilife-rp.tk/ .Dodjite i zabavire se nasem serveru ,trebaju nam puno clanova za PD ,FBI,Grove itd.Puno zabave na nasem serveru zeljivam Admins i Leaders team ILIFE-a.

Bogami si retardiran, ali samo je jedan covjek govorio Admins, Liders i sl rijeci, pa smo ga svi ismijavali na CH, imam ja osjecaj da si to ti franks hahahahahaha.... :P

Citat: [ST]Stjepan_Fox poslato Februar 11, 2011, 10:08:25 PRE PODNE
Koje igre igrate?

BF vietnam online, BF 2 online, CoD Black Ops online, Cod 4 (prelazim po ne znam ni ja koji put), i naravno SAMP

ja sada instaliravam GTA IV pa cu probat MP -.-''

meni je IV:mp zesce sranje...

Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 10, 2011, 21:07:52 POSLE PODNE
Sad ste se svi pravo iskazali... NITKO NIJE PROCITAO NOVA PRAVILA na "Razgovor u vezi Pawn skriptanja"... (Sry, caps)
Ni'ko se nije udostojio... Uglavnom, cak i oni stariji clanovi idalje nevide formular... No ok, samo da znate da cu lock-at sve teme koje nebudu imale formular...

I ja zatvaram sve koji se ne potrude da napišu po formularu na domaćem hostingu + im editam post u ///,nek se nauče malo.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ode se ja spremat za skolu.. Pozelite mi srecu...

@Preporucite nam pjesmu za slusat

Dragonforce - Where Dragons Rule(LINK)
Poslednja Izmena: Februar 11, 2011, 11:31:11 PRE PODNE od [Saw]BlόόdMaster


nije ni cudo sto imas 1200 postova sa takim porukama  :-\

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...






Danas mi je jedan od groznijih dana u mom zivotu  :( Prvo sta me je zadesilo odgovaranje iz Hemije iz kojeg sam dobi 3 a prozvan sam po datumu, mada je trojka jedna od boljih ocena iz hemije jer je nastavnica dosta stroga...Onda iz srpskog u skvesku 1, a iz geografije nam dala kontrac a skraceni casovi, i dok sam radio kontrac dala mi je 5 minusa (6 - 4 iz aktivnosti) i na kraju mi presvrlja jedan zadatak bez ikakvog razloga :(