Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Sad ste se svi pravo iskazali... NITKO NIJE PROCITAO NOVA PRAVILA na "Razgovor u vezi Pawn skriptanja"... (Sry, caps)
Ni'ko se nije udostojio... Uglavnom, cak i oni stariji clanovi idalje nevide formular... No ok, samo da znate da cu lock-at sve teme koje nebudu imale formular...

Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 10, 2011, 21:07:52 POSLE PODNE
Sad ste se svi pravo iskazali... NITKO NIJE PROCITAO NOVA PRAVILA na "Razgovor u vezi Pawn skriptanja"... (Sry, caps)
Ni'ko se nije udostojio... Uglavnom, cak i oni stariji clanovi idalje nevide formular... No ok, samo da znate da cu lock-at sve teme koje nebudu imale formular...

Takodjer je tako i kod meni dode neko i pretstavi se " Pozz ja sam perica volim vas forum i zato sam ovdje "



mislim da je malo [cenzura]o odman ocekivati od novih igraca da postuju pravila i odman ih tjerat sa foruma.

1,2 put oprosti ali vec 3 poduzmi nesto
Poslednja Izmena: Februar 10, 2011, 21:15:44 POSLE PODNE od [HG] Ante_Dracar aka Lopa



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

makelele

nisam sirugan ali i juce ili prekjuce su pisala kao nova pravila u tom podforumu ali nije bilo ovo sto si dodao sad,i nemoze svako istog trena procitati pravila

Citat: Dereck poslato Februar 10, 2011, 21:13:00 POSLE PODNE
Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 10, 2011, 21:07:52 POSLE PODNE
Sad ste se svi pravo iskazali... NITKO NIJE PROCITAO NOVA PRAVILA na "Razgovor u vezi Pawn skriptanja"... (Sry, caps)
Ni'ko se nije udostojio... Uglavnom, cak i oni stariji clanovi idalje nevide formular... No ok, samo da znate da cu lock-at sve teme koje nebudu imale formular...

Takodjer je tako i kod meni dode neko i pretstavi se " Pozz ja sam perica volim vas forum i zato sam ovdje "

Bilo je cak slucajeva "Volim vas server"  *palmface*

Citat: [HG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 10, 2011, 21:15:19 POSLE PODNE
mislim da je malo [cenzura]o odman ocekivati od novih igraca da postuju pravila i odman ih tjerat sa foruma.

1,2 put oprosti ali vec 3 poduzmi nesto

Jednom se oprasta, zasto bi neko morao pogrjesiti dvaput?



Eto ljudi Å¡ta gta i samp rade maloj djeci. Primjer je bestone pitam ga ja Å¡ta bi raÄ'e jebo u rl ili u igri? Kaže on u igri jer u rl boli... Eto recite Å¡ta mislite na to?




makelele

e jbg sto je previse previse je xD

http://www.youtube.com/watch?v=30p0PJrHrgE

There she was just a-walkin' down the street, singin' "Do wah diddy diddy dum diddy do"
Snappin' her fingers and shufflin' her feet, singin' "Do wah diddy diddy dum diddy do"
She looked good (looked good), she looked fine (looked fine)
She looked good, she looked fine and I nearly lost my mind

Before I knew it she was walkin' next to me, singin' "Do wah diddy diddy dum diddy do"
Holdin' my hand just as natural as can be, singin' "Do wah diddy diddy dum diddy do"
We walked on (walked on) to my door (my door)
We walked on to my door, then we kissed a little more


@Nik - Poremecena budala, misli da je igra RL :S Taj nikad nece sazrit

makelele

ma ajd sto nece sazrit nego nece ni j*****

Eo jedne slikice recite šta mislite. Znam da nije baš neka tema ali ovo neznam šta da kažem. http://img695.imageshack.us/i/mtascreen20110210212035.png/




Citat: Nik Delgad poslato Februar 10, 2011, 21:19:53 POSLE PODNE
Eto recite Å¡ta mislite na to?

On tu nama govori da je gay, da ima zakrivljenje *khm*, da ima milion trajnih ozljeda... Pa da on ima sve to, on nebi mis mogo pomaknut -.-'
Neki ljudi stvarno nemaju radit sta u zivotu...


Ali ko sto rekoh Correlli: "Nemojmo vise o BestOne"....

Nik.. Haj mi objasni malo to oko MTA kako igrat :D NA pm ;))

Još jedna riječ o njemu i ban dobijate.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265