Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

poznaticovik

eXtreme otišli su uglavnom stariji , kad-tad će i tebi dosaditi samp i otići ćeš :)

Kad se otvori lirp vidit cete kad Soprano pukne ban Correlliu zato Å¡to mu je pokro igrace.. Uf xD

btw. Ovdje nestalo struje.. Sad idem gledat ugasen tv :O Laku Noc ;)

Citat: The Matt poslato Februar 09, 2011, 22:36:19 POSLE PODNE
eXtreme otišli su uglavnom stariji , kad-tad će i tebi dosaditi samp i otići ćeš :)
Vec mi je dosadio...Sad igram MTA ali i dalje sam na forumu i skriptam ponekad i pomazem  8)

@Blood mislis da ce neko tamo od maldjih igrati posto ce to biti vise jezicna skripta neki mali(a vecina na ch su mladi 10-11god) nezna engleski i kad ga nesto neko pita on samo psuje xD Dosadice mu
Poslednja Izmena: Februar 09, 2011, 22:39:29 POSLE PODNE od eXtreme

@BloodMaster, hahha . U pravu si .. Bice tu svasta :D (sala)

Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 09, 2011, 22:37:39 POSLE PODNE
Kad se otvori lirp vidit cete kad Soprano pukne ban Correlliu zato Å¡to mu je pokro igrace.. Uf xD

btw. Ovdje nestalo struje.. Sad idem gledat ugasen tv :O Laku Noc ;)

Na trenutak sam pomislio 'kako je on na forumu ako nea struje', al onda skontam mobitel  xD

Citat: SuperMario poslato Februar 09, 2011, 22:25:07 POSLE PODNE
A i razmišljam da promenim nick u SuperMario xD

TeÅ¡ka je to odluka bila  :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Correlli

Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 09, 2011, 22:37:39 POSLE PODNE
Kad se otvori lirp vidit cete kad Soprano pukne ban Correlliu

Nemam problema sa time, ionako (kao što sam već rekao) ću otići sa ovog foruma jednom kad otvorim LI-RP zajednicu.

poznaticovik

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 09, 2011, 22:45:00 POSLE PODNE
Citat: [Saw]BlόόdMaster poslato Februar 09, 2011, 22:37:39 POSLE PODNE
Kad se otvori lirp vidit cete kad Soprano pukne ban Correlliu

Nemam problema sa time, ionako (kao što sam već rekao) ću otići sa ovog foruma jednom kad otvorim LI-RP zajednicu.

Zašto?

Znas ti koliko on ima godina a koliko jedan prosecan forumas 13/14 god a on nam moze doci kao tata xD I nema vremena provoditi vreme sa decom msm ima i drugih obaveza, do njegovog srv ce da zavodi red a kad ode sve ce biti po mom misljenju neuredno itd...

poznaticovik

Znam koliko ima , pa ne mora otići neka nekada navrati da vidi što ima i sl. :d

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 09, 2011, 22:45:00 POSLE PODNE
Nemam problema sa time, ionako (kao što sam već rekao) ću otići sa ovog foruma jednom kad otvorim LI-RP zajednicu.

Bit će mi žao što ideš, ali bit ćemo u 'kontaktu', kako na LI:RP serveru, tako i na forumu.

Nisam duže vrijeme igrao SA:MP-a, ali planiram opet početi sa LI:RP-om.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Mikic95

Citat: eXtreme poslato Februar 09, 2011, 22:47:17 POSLE PODNE
Znas ti koliko on ima godina a koliko jedan prosecan forumas 13/14 god a on nam moze doci kao tata xD I nema vremena provoditi vreme sa decom msm ima i drugih obaveza, do njegovog srv ce da zavodi red a kad ode sve ce biti po mom misljenju neuredno itd...

Pa dobro sada, Correlli većinom uvodi red po forumu i pazi na neke stvari, ali ipak ima tu Momak, Soprano (al slabo je aktivan), LuKsa, SuperMario i cristiane, neće to bit baÅ¡ tako neuredno  :D

Correlli

Citat: The Matt poslato Februar 09, 2011, 22:46:02 POSLE PODNE
Zašto?
Zato, jer sam ovdje na ovom forumu skoro dvije godine (bit će dvije ako ne i više kad budem otišo). LI-RP zajednicu ću otvoriti sa ozbiljnim pristupom, tako da vjerujem da će zajednica uspjeti - znači da ću morat odvojit svoje vrijeme i za nju.
I sve u svemu, imam i privatni život, a to je glavni razlog kojeg sam trebao napisati na prvo mjesto.

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 09, 2011, 22:49:56 POSLE PODNE
Bit će mi žao što ideš, ali bit ćemo u 'kontaktu', kako na LI:RP serveru, tako i na forumu.
Ma da, odlazim samo sa ovog foruma, a oni koji misle igrati na mom serveru imat će se priliku još družiti sa mnom. :)

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Februar 09, 2011, 22:49:56 POSLE PODNE
Nisam duže vrijeme igrao SA:MP-a, ali planiram opet početi sa LI:RP-om.
Drago mi je to čuti. :)

Ma jbt, ako ti odes, ovdje ce nastupit kaos... Samo ti opusteno radi skriptu, neka puuuno potraje. Bez tebe, ova zajednica ce se raspast :( Trebat ti dati neku "Zabranu odlaska" il tak nes...

Ma zato correlli i ide da mu ne lupim ban prije nego ode  :D :D Ma ne brinite za nered, nece mozda biti toliko pametnih savjeta od correllia kao prije, ali nadam se da ima netko ozbiljan od sadasnjih co-administratora i moderatora. Jer ja ipak ne stignem toliko, stignem nadgledati rad administratora i moderatora ali ne i sudjelovati toliko u tome jer previse je i foruma i portala a i privatni zivot je tu... 8) 8) 8)

Djura otisao sa BSa ? Nema ga ovih dana   ???