Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Mi logo ucimo od 5 raza a u 8 smo presli na FMSLogo... U 5 i 6 razu sam bio prvi na gradskom a u 7 nam nastavnica nije dala da idemo na natjecanja, rekla je:

"Bolje uzmite uciti fiziku i povjest, nego ici na natjecanja iz informatike"... blabla

A sad u 8 razu je promjenla misljenje, vau -.-'

Nekad se nemogu iscudit svojim nastavnicima specosima...


Citat: RedMan poslato Februar 07, 2011, 21:10:44 POSLE PODNE
Hahahh vidite ovo:
Citat: PaVlOv poslato Februar 07, 2011, 21:06:28 POSLE PODNE
Nov server Role Play udjite 178.63.80.210:7872...server jos nema igraca..nemojte bezati sa servera zbog toga..ako ostanete ostace i drugi..

CitatNov server Role Play udjite 178.63.80.210:7872...server jos nema igraca..nemojte bezati sa servera zbog toga..ako ostanete ostace i drugi..


A ti mi i trebas scripter si javi mi se na pm imam da te pitam nesto



Vi kazete da se ucite to u 5. razredu, ako ste se to ucili, onda morate i poznavati binarno, dekadski, oktalno i heksadekadski, znate to? Jer prakticki, ako ne kuzis kako to funkcionira, nemozes 'programirati' bez toga.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Februar 07, 2011, 21:20:53 POSLE PODNE
Vi kazete da se ucite to u 5. razredu, ako ste se to ucili, onda morate i poznavati binarno, dekadski, oktalno i heksadekadski, znate to? Jer prakticki, ako ne kuzis kako to funkcionira, nemozes 'programirati' bez toga.

Ne mislis da je malo naprednije da 13 godisnji dijeca poznaju sve te sisteme ?



Zar ste vi u osnovnoj učili neki programski jezik?




Haha kad bi mi "ucili" xD, nasa uciteljica samo kaze "Rijesite radnu str tu i tu, tamo su vam zadaci koje trebate rijesiti u logu ili basicu" i sad ti rijesi, a NISTA nam nije prije pojasnila. ajd dobro pa sam ja najbolji "programer" (mada nisam neki programer) u razredu (niko u razredu osim mene se ne kuzi u to...) pa sam drugima pomogao oko logo-a i basica.. al nisam ni ja znao puno toga...
//

Citat: LuKsA poslato Februar 07, 2011, 21:20:53 POSLE PODNE
Vi kazete da se ucite to u 5. razredu, ako ste se to ucili, onda morate i poznavati binarno, dekadski, oktalno i heksadekadski, znate to? Jer prakticki, ako ne kuzis kako to funkcionira, nemozes 'programirati' bez toga.
Mi smo to ucili davno.. Sad programiramo svasta

Citat: **P!x3L (Igor_Nel)** poslato Februar 07, 2011, 21:28:07 POSLE PODNE
Haha kad bi mi "ucili" xD, nasa uciteljica samo kaze "Rijesite radnu str tu i tu, tamo su vam zadaci koje trebate rijesiti u logu ili basicu" i sad ti rijesi, a NISTA nam nije prije pojasnila. ajd dobro pa sam ja najbolji "programer" (mada nisam neki programer) u razredu (niko u razredu osim mene se ne kuzi u to...) pa sam drugima pomogao oko logo-a i basica.. al nisam ni ja znao puno toga...

Kad sam ja iso u 8 raz ucili smo paint..
Nisam znao da se programa tako unaprijedila u 5 godina

Citat: eXtreme poslato Februar 07, 2011, 21:28:43 POSLE PODNE
Citat: LuKsA poslato Februar 07, 2011, 21:20:53 POSLE PODNE
Vi kazete da se ucite to u 5. razredu, ako ste se to ucili, onda morate i poznavati binarno, dekadski, oktalno i heksadekadski, znate to? Jer prakticki, ako ne kuzis kako to funkcionira, nemozes 'programirati' bez toga.
Mi smo to ucili davno.. Sad programiramo svasta

Ne bih reko, najdalje sta ti poznajes je VisualBasic a to su jos osnove programiranja, probaj nesto napravit u C i u C++
Poslednja Izmena: Februar 07, 2011, 21:30:40 POSLE PODNE od Dereck



Mi još ništa... Kad nam je škola švorc

Logo je ono s kornjačom jel je? Ne sjećam se baš.




A šta ste se zakačili sad za školu rofl:

Citat: Dereck poslato Februar 07, 2011, 21:29:21 POSLE PODNE
Ne bih reko, najdalje sta ti poznajes je VisualBasic a to su jos osnove programiranja, probaj nesto napravit u C i u C++

Ja neznam nista u vezi visual basica a u c++ znam neke osnove xD pa ne mora znaciti da neznam osnove programiranja :S neko ce prije naucit c++ nego VisualBasic (ne kazem da je lakse nego ce prij probat c++ kao npr ja :D)
//

Samo dalje to ti je ko da ides na kirurgiju a jos nisi proso medicinu



Eto koga zanima IV:MP napušta beta fazu i postat će 0.1. Link : http://forum.iv-multiplayer.com/index.php/topic,3516.0.html Eto ja jedva čekam da se dokopam da malo vidim kako su poboljšali sync vozila i igrača. :)