Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ajde iduci koji me prevari ja cu ga ubit sikirom! USLIKAJTE JEBENI BON I ONDA MI DAJTE SLIKU! NEDAM MOD BEZ UPLATE PRVO! UPLATA PREKO BONOVA, TO JE NAJLAKSE! AL stvarno iduci koji mi posalje krivi bon ja cu ga nac i satrat sikirom

poznaticovik

Dječja posla :D
Poslednja Izmena: Februar 07, 2011, 14:56:56 POSLE PODNE od Matt'

Correlli

Citat: eXtreme poslato Februar 07, 2011, 14:50:50 POSLE PODNE
Pitanje za Correlli-ja... Da li si Slovenac ili Hrvat ili Hrvatski-Slovenac ili Slovenac-Hrvatski ??
Odgovorio sam na to pitanje više puta do sad.

Ja sam Hrvat čiji su roditelji iz Bosne (otac mi je od Soli (Tuzla) - sjeveroistočna Bosna, a mati od Kraljeve Sutjeske - srednja Bosna), znači Hrvat po nacionalnosti, Bosanac po regionalnosti. RoÄ'en sam u Sloveniji, ustvari u Socijalističkoj Republici Sloveniji (SFRJ), znači prije razpada Jugoslavije.

Vjerojatno ti je sad čudno zaÅ¡to sam rekao da sam Bosanac po regionalnom izjaÅ¡njavanju kad sam roÄ'en u Sloveniji, točnije u regiji zvana (Slovenska) KoruÅ¡ka, a 20 godina već živim u regiji (Donja/Slovenska) Å tajerska - po tome bi onda trebao biti "KoroÅ¡ec" ili "Å tajerc" po regionalnom izjaÅ¡njavanju, ali iako je Velenje (grad u kojem živim) izmjeÅ¡ano svakakvim nacijama, istina je da nikad nisam osjećao neke posebne pripadnosti te regije da bih se regionalno izjaÅ¡njavao kao "KoroÅ¡ec" ili "Å tajerc".
Takvi stranci kao ja smo meÄ'u većim dijelom Slovenaca uvijek bili ili čapci, čifuti, čefuri ili obični glu*i i zatucani Bosanci.

I da li misliš da bi neki Slovenac nosio u potpisu ovakve grbove koje ja imam? Slovenci u većem dijelu danas mrze Hrvate, sve narode iz Bosne i Muslimane. Dobro, ima izuzetaka, ali ne baš previše.


Da vidite sada na CH uleti Cladue_Speed i rastjera nas sve zbog nekog restarta srvra nesto.i napisao ko nebude iziso bice banan.Neki na /ad napisao "Cekaj sada ce payday" Odmah ga banao :D .
Jbt u roku 30sec na serveru ostalo 5 igraca od 200 :P

poznaticovik

Correlli hoće biti Little Italy?

Citat: Matt' poslato Februar 07, 2011, 15:52:24 POSLE PODNE
Correlli hoće biti Little Italy?
Naravno ja se nadam.Kada nebi bio :P pa ja bi aaa. :D

Znate kako se kaže. "Strpljen spašen".




Citat: eXtreme poslato Februar 07, 2011, 14:21:51 POSLE PODNE
Do kad traju prijave za moderatore?

Sad ću zaključati prijave, pa uskoro idu rezultati.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Februar 07, 2011, 15:25:55 POSLE PODNE
Citat: eXtreme poslato Februar 07, 2011, 14:50:50 POSLE PODNE
Pitanje za Correlli-ja... Da li si Slovenac ili Hrvat ili Hrvatski-Slovenac ili Slovenac-Hrvatski ??
Odgovorio sam na to pitanje više puta do sad.

Ja sam Hrvat čiji su roditelji iz Bosne (otac mi je od Soli (Tuzla) - sjeveroistočna Bosna, a mati od Kraljeve Sutjeske - srednja Bosna), znači Hrvat po nacionalnosti, Bosanac po regionalnosti. RoÄ'en sam u Sloveniji, ustvari u Socijalističkoj Republici Sloveniji (SFRJ), znači prije razpada Jugoslavije.

Vjerojatno ti je sad čudno zaÅ¡to sam rekao da sam Bosanac po regionalnom izjaÅ¡njavanju kad sam roÄ'en u Sloveniji, točnije u regiji zvana (Slovenska) KoruÅ¡ka, a 20 godina već živim u regiji (Donja/Slovenska) Å tajerska - po tome bi onda trebao biti "KoroÅ¡ec" ili "Å tajerc" po regionalnom izjaÅ¡njavanju, ali iako je Velenje (grad u kojem živim) izmjeÅ¡ano svakakvim nacijama, istina je da nikad nisam osjećao neke posebne pripadnosti te regije da bih se regionalno izjaÅ¡njavao kao "KoroÅ¡ec" ili "Å tajerc".
Takvi stranci kao ja smo meÄ'u većim dijelom Slovenaca uvijek bili ili čapci, čifuti, čefuri ili obični glu*i i zatucani Bosanci.

I da li misliš da bi neki Slovenac nosio u potpisu ovakve grbove koje ja imam? Slovenci u većem dijelu danas mrze Hrvate, sve narode iz Bosne i Muslimane. Dobro, ima izuzetaka, ali ne baš previše.

To me je bunilo sto imas u potpisu hrvatski grb a na onom drugom forumu vidim da govoris i slovenacki(ako se ne varam)... A sto se tice toga da su bosanci [cenzura]i,[cenzura] je onaj koji je to rekao :)
Poslednja Izmena: Februar 07, 2011, 16:09:26 POSLE PODNE od eXtreme

Bosanci uopce nisu glupi.Mozda oni jesu malo zaostali ljudi ali glupi nisu 100%.

Ko je reko da su bosanci glupi lol?
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Februar 07, 2011, 16:09:34 POSLE PODNE
Ko je reko da su bosanci [cenzura]i lol?
Pa ima mnogo viceva,zajebancija ikad ides u grad takoder ako je neko iz Bosne ili sl. Vecina mu govori "Aj suti glupi Bosanac" "Aj mrs gore u Bosnu" to je bar kod nas tako .Mada je meni zao kad nekom tako govore pa covjek da je mogao birat de ce se rodit O.K. Ali sta fali Bosni.Lijepa je,cist zrak,puno planina,zelenila i sl.

Ja znam da mnogo srba mrzi Hrvate i Bosance ali ja obozavam meni nekako hr jezik lep nez nekako mekan :) A bosanci ma ljudovi pravi :)

Promjenite temu, poprilično znam gdje ovo vodi.  -.-
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265