Glavni razgovor #4

Započeo Correlli, Februar 06, 2011, 21:21:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: LuKsA poslato Februar 07, 2011, 09:34:23 PRE PODNE
97% njih na ovom forumu nezna pravi RP.. mozda jos i vise.. Cast izuzecima koji su igrali na LSRP i slicnim serverima.

Ito sto kazes ali ima nas RPera :D

E ljudi, dobro jutro :D jaoo kad sse sjetim, za 1h natjecanje :P bit cu medu zadnjima xD
//

Citat: **P!x3L (Igor_Nel)** poslato Februar 07, 2011, 11:20:39 PRE PODNE
E ljudi, dobro jutro :D jaoo kad sse sjetim, za 1h natjecanje :P bit cu medu zadnjima xD

Sretno  :D

Citat: Skakyâ,,¢ poslato Februar 07, 2011, 11:25:12 PRE PODNE
Citat: **P!x3L (Igor_Nel)** poslato Februar 07, 2011, 11:20:39 PRE PODNE
E ljudi, dobro jutro :D jaoo kad sse sjetim, za 1h natjecanje :P bit cu medu zadnjima xD

Sretno  :D

tnx :D

lol ovo neki bug na forumu xD :P
//

Mikic95

Haha, samo on vidi svoj post, mi ostali ne vidimo.

To se i meni desavalo... Ima neka greska na forumu xD

Do 20:00 na Cyberu ce biti DM mod da ne bude bas LOCKan Server  ;D

DeathMatch 178.77.97.97 :9001
Poslednja Izmena: Februar 07, 2011, 12:34:42 POSLE PODNE od joXy

Opet novi chat -.- Ajde pomazite, pito sam Chria cekam odgovor, kako da maknem lozinku na win7 :D Imam passwod hinter bo2 a to nije pw xD

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 07, 2011, 13:26:07 POSLE PODNE
Opet novi chat -.- Ajde pomazite, pito sam Chria cekam odgovor, kako da maknem lozinku na win7 :D Imam passwod hinter bo2 a to nije pw xD
Pa instaliraj onaj program za uklanjanje passa.. I kad treba da ukucas sifru, tamo pise Resset password i eto ga xD

poznaticovik

Došao i ja kući pobjegao iz škole sa 4 sata -.-"

Gonss pojasni brate.. Doso sam u ono Reset password i sad imam neka 4 diska, G,H,J i K, sta dalje? :D Jer prek safe moda nemog uc, isto pw mi trazi

Eee raja jbt stari mi vcrs ide u Njemacku i ostaje tamo 3 mjeseca..  :'( :'( :'( :'(

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 07, 2011, 13:31:27 POSLE PODNE
Gonss pojasni brate.. Doso sam u ono Reset password i sad imam neka 4 diska, G,H,J i K, sta dalje? :D Jer prek safe moda nemog uc, isto pw mi trazi
Pa taj program, moraš da narežeš i da staviš u komp.. I onda otvoriš kad ti to traži..
Ili probaj da napraviš drugi acc, i postaviš njemu admina... I taj sa passom izbrišeš xD

Gonss ja uopce nemogu uci u svoj acc! Kako da udjem? Lako ja obrisem pw ili napravim novi acc :D

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Februar 07, 2011, 13:35:27 POSLE PODNE
Gonss ja uopce nemogu uci u svoj acc! Kako da udjem? Lako ja obrisem pw ili napravim novi acc :D
Na win7 je jako teško.. Koliko ja znam, jedino da obrišeš acc... Ali sa drugim accom, možeš da vidiš foldere od tog tvog sa passom.. I tako samo prebaciš bitne podatke

Do kad traju prijave za moderatore? Evo mene sad usao malo na komp  :-*