Pomoc: MTA Objekt

Započeo [BP] HeLoX ba! ^^, Februar 06, 2011, 11:21:30 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eh, pošto nisam neki MTA poznavalac želio bih da pitam jel ima i jedan način da je objekt 1649 (staklo) vidljiv na obje strane. Kada ga normalno konvertujem vidim ga samo sa jedne strane, kada promjenim u opcijama objekta Doubleside = True ista mi se stvar desi kao i da nisam promjenio. Jel ima ikakav način osim da dva stakla stavljam na isto mjesto s drugom rotacijom? :(


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Nema, jedino stisnes c za clone i izrotiras
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Mikic95

PostaviÅ¡ to staklo, stisnki Ctrl+C da ga kloniraÅ¡, onda stisni F3 da otvoriÅ¡ "konzolu" , i samo X kordinate povećaÅ¡ za 180. Znači tamo ti piÅ¡e "0" ti stavi "180" i to je to  ;)
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 11:35:33 PRE PODNE od [CRP] ..Hawks..

Citat: [CRP] ..Hawks.. poslato Februar 06, 2011, 11:35:16 PRE PODNE
PostaviÅ¡ to staklo, stisnki Ctrl+C da ga kloniraÅ¡, onda stisni F3 da otvoriÅ¡ "konzolu" , i samo X kordinate povećaÅ¡ za 180. Znači tamo ti piÅ¡e "0" ti stavi "180" i to je to  ;)

Dovoljno je samo C za klonirati/kopirati ga :)
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

Citat: [CRP] ..Hawks.. poslato Februar 06, 2011, 11:35:16 PRE PODNE
PostaviÅ¡ to staklo, stisnki Ctrl+C da ga kloniraÅ¡, onda stisni F3 da otvoriÅ¡ "konzolu" , i samo X kordinate povećaÅ¡ za 180. Znači tamo ti piÅ¡e "0" ti stavi "180" i to je to  ;)
Ma samo F3 i postavi jedno staklo.
Na dnu ti pise nesto:
Double:False
i ti to promjeni u:
Double:True
i sve ce biti ok 100%
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 14:10:11 POSLE PODNE od mafica .pwn

aaa sta vi pricate,kliknes 2 na objek i kad ti otvori onaj crni prozor dole ti pise zadnje neznam tacno ali ilas pisa ce ti "false" ti kliknes i zamjenis na "true" i "ok" i bice ti tako,to ti je za sve objekte!  ???

Mikic95

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Februar 06, 2011, 13:35:56 POSLE PODNE
aaa sta vi pricate,kliknes 2 na objek i kad ti otvori onaj crni prozor dole ti pise zadnje neznam tacno ali ilas pisa ce ti "false" ti kliknes i zamjenis na "true" i "ok" i bice ti tako,to ti je za sve objekte!  ???

I onda opet kad staviÅ¡ objekte na server vidi ti se samo jedna strana  :-\

ma samo klikni na taj prozor idi f3 i idi ono dole sto je false stavi true i eto ti vidi se sa obe strane..

Mislim da moras u skripti to kopirat pa zarotirat za 180, ili u MTA, jer ti to sto u MTA odaberes "true" nema nikakve veze ...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Mikic95

Citat: _Cool_ poslato Februar 06, 2011, 13:56:38 POSLE PODNE
Mislim da moras u skripti to kopirat pa zarotirat za 180, ili u MTA, jer ti to sto u MTA odaberes "true" nema nikakve veze ...

Pa to im cijelo vrijeme govorim, da moraš kopirat (klonirat) objekat i rotirat ga za 180. U MTA kad odabereš "true" to se vidi u MTA s obje strane, a na serveru ne.

Ova tema se netice PAWN Skriptanja, citaj pravila. LOCK