Glavni razgovor u vezi Grand Theft Auto IV serije (nevezano na multiplayer)

Započeo galeb, Oktobar 20, 2009, 15:32:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Meni sam smetasto se oni pajde iz TLaTD spucaju u svaki auto u koji i ja... Ko pacici neki  :-[



    O meni:
    Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

    Mape:
    Tutoriali: [/list]


    Pa da bas je AI neki retardiran... I R* je obecavao fix za grafiku tj. patch i nikad ga nije izdao, a EFLC niste ne poboljsava, cak mi u TLaTD jos vise zastajkuje.



      O meni:
      Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

      Mape:
      Tutoriali: [/list]


      I meni ide al tek na nesta low nesta normal  :(

      Optimizacija GTA IV je katastrofalna... Uopce se nisu trudili oko toga...



        O meni:
        Geek, gamer, i internet freak :) , bavim se web-designom, umjetnoscu, game developmentom.

        Mape:
        Tutoriali: [/list]

        Za GTA IV da ali ovaj EFLC je maloo bolji. Za GTA IV ovi noviji patchevi malo optimiziraju igru. (1.0.6.0 i 1.0.7.0)




        meni je igra ok zadnjih 5 godina 90% igranja je samp i malo učenja skriptanja...sječam se da sam nedavno igra resident 4 i 5 ninja blade dirt2 gta 4 , saboter i još po nešto btw moj komp je super ima super grafiku dobar procesor radnu sve samo igre ne pomgu doživit u punom sjaju zbog starog "debelog" monitora jbg nije bilo para za sve xD inače grafička je nvidia geforce gtx 285...odo igrat efls čujemo se
        Poslednja Izmena: Jun 29, 2010, 19:36:10 POSLE PODNE od Lumpri77





        Citat: Don Correlli poslato Novembar 12, 2010, 12:29:53 POSLE PODNE
        Citat: Tony Zero poslato Novembar 12, 2010, 10:16:27 PRE PODNE
        ee sta bude kada predjete sve misijie?

        Zatvoriš GTA: IV i ideš igrat Mafia: II. : P
        Nije baš nešto Mafia II prekratka je. :'( Ali ajde bit će jednog dana MP za to. :)





        Correlli

        Citat: Nik Delgad poslato Novembar 12, 2010, 12:34:37 POSLE PODNE
        Nije baš nešto Mafia II prekratka je. :'( Ali ajde bit će jednog dana MP za to. :)

        Prekratka, ali je dobra. A MP projekta sam vidio već dva, ne znam koliko je istine u njima.

        Jedan Mp radi baš čovjek koji je bio u 2K. Eto jedan vid. Mafia2Multiplayer.com - MP Weapon Sync #2

        Ovaj koristi LUA jezik za skriptanje.
        Poslednja Izmena: Novembar 12, 2010, 12:58:06 POSLE PODNE od Nik Delgad