Tutoriali za scripts

Započeo dragan12, Februar 01, 2011, 20:14:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dragan12

Ovako nisam znao gde da stavim ovu temu pa sam ovde. Da li neko moze da mi da link za ucenje scripts? Hvala unapred

poznaticovik

Scripts? hmm šta ti to točno znači. Imaš filterskripte i imaš gamemode skripte ... Malo više pojasni šta oćeš
Poslednja Izmena: Februar 01, 2011, 20:22:53 POSLE PODNE od [ST] Matt'

dragan12


poznaticovik

Nepostoje tutoriali zato to se samo skine i ubaci  :D

dragan12

Pa kako je neko naucio da ih pravi?

Mirnas_Tajic

ija to trazim  :D ja ocu da ubacim auto il motor na svoj server al mi niko nece da kaze ccccccc znam sve ono /save i nadjem noped al neznam dje ga moram ubacit ;)

poznaticovik

OMG MIRNAS pa imate tutorijala 5000000 ovdje i na samp sluzbenom forumu kako ubacit sve moguce dosadni ste -.-"

Mirnas_Tajic

Ma nemogu naci razim dva dana i nema i nema

Trazis vec dva dana ?

Jesi probao pod "Tutoriali" ?
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Mirnas_Tajic

Ma jarane pretrazio sam sav Forum i nema ccccc evo samo mi ovo recite ja sam snimio motor otisao ono /save mojmotor i sad neznam dje da ubacim taj noped ??

Eh Mirnese sto znas zaje*avat i lagat da Trazis, oces sve na gotovo!
Sta ti treba? Dioptrija velicine tegla?!

Ako nisi slijep vidis li ovo?
Poslednja Izmena: Februar 01, 2011, 21:24:50 POSLE PODNE od oO° HarisZornic °Oo

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




kad /save kopiras to odes u gamemod pritisnes na tastaturi CTRL+F i ukucas u prazno polje "OnGameModInt" bez navodnika i kad ti to nadje ispod toga dodas to sto si kopirao (copy/paste) jos nesto?

poznaticovik

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Februar 01, 2011, 21:34:48 POSLE PODNE
kad /save kopiras to odes u gamemod pritisnes na tastaturi CTRL+F i ukucas u prazno polje "OnGameModInt" bez navodnika i kad ti to nadje ispod toga dodas to sto si kopirao (copy/paste) jos nesto?

Bez veze si ovo napisao smatra se kao skupljanjem postova , jel ovdje nisi ništa objasnio -.-' Lockajte temu jel se spama i ničemu ne služi

Citat: [ST] Matt' poslato Februar 01, 2011, 21:43:07 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato Februar 01, 2011, 21:34:48 POSLE PODNE
kad /save kopiras to odes u gamemod pritisnes na tastaturi CTRL+F i ukucas u prazno polje "OnGameModInt" bez navodnika i kad ti to nadje ispod toga dodas to sto si kopirao (copy/paste) jos nesto?

Bez veze si ovo napisao smatra se kao skupljanjem postova , jel ovdje nisi ništa objasnio -.-' Lockajte temu jel se spama i ničemu ne služi
E izvini,ali ako ovdje ko sakuplja postove to jesi TI!, meni to uopste netreba nit mi to nesto znaci,fino je trazio i ja sam napisao....
Citat: Mirnas_Tajic poslato Februar 01, 2011, 21:06:20 POSLE PODNE
Ma jarane pretrazio sam sav Forum i nema ccccc evo samo mi ovo recite ja sam snimio motor otisao ono /save mojmotor i sad neznam dje da ubacim taj noped ??

Mirnas_Tajic

Citat: [ST] Matt' poslato Februar 01, 2011, 21:43:07 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato Februar 01, 2011, 21:34:48 POSLE PODNE
kad /save kopiras to odes u gamemod pritisnes na tastaturi CTRL+F i ukucas u prazno polje "OnGameModInt" bez navodnika i kad ti to nadje ispod toga dodas to sto si kopirao (copy/paste) jos nesto?

Bez veze si ovo napisao smatra se kao skupljanjem postova , jel ovdje nisi ništa objasnio -.-' Lockajte temu jel se spama i ničemu ne služi
al dje da to ubacim neznam dje treba ubacit