Trial dedicated 7 dana

Započeo [UNT] Sergio Logan, Januar 30, 2011, 23:26:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

evo prije svega pozdrav svima...
pa da podjelim sa vama jednu stranicu koju sam naso...

radi se o dedicated serverima...
http://en.wikipedia.org/wiki/Dedicated_hosting_service

naime... registrirate se verificirate preko mobitela i imate 7 dana dedicateda...

www.cloudsigma.com

vidit cete dole pise 7 dana free...

brzina testana na skidanju adobe phooshopa sa adobe.com skinilo je 2 gigabajta za 1 minutu (240mbps)

eto pa uzivajte... (ako se regate brzinu mozete testati na www.speedtest.net)

NEMOGU POMOC NIKOM JER JE DOSTA ZEZNITO ZA OBJASNIT... TREBATE ODABRATI DISK, ODABRAT IZMEDJU 20 OPERATIVNIH SUSTAVA (WIDNOWS LINUX...)
INSTALIRATI (KAO I NA OBICNOM KOMPU) I ETO TO JE TO... PREPORUCIO BI OVAJ VNC PROGRAM JER JE DOSTA STABILAN http://www.tightvnc.com/
(KAD INSTALIRATE WINDOWS SERVER2008 MOZETE OD WINDOWSA KORISITI PROGRAM KOJI JE BRZI I LAKSI ZA KORISTENJE

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Isprobao sam ovo, preporucujem djeci da se ne upuÅ¡tajuu ovo je ce im naplatit ako prjeÄ'u dopuÅ¡tene resurse, i jos suspendiraju racun... al nije to ovako jednostavno inace kako ovdje prikazuju...

Zgodna stvar, ali imam bas svoju dedicated ladicu u njemackoj tak da mi netreba.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Januar 31, 2011, 13:43:10 POSLE PODNE
Zgodna stvar, ali imam bas svoju dedicated ladicu u njemackoj tak da mi netreba.
Lol... to nisu ladice nego je ormar sa par servera...
Poslednja Izmena: Januar 31, 2011, 14:56:41 POSLE PODNE od Chris

Ma ja ih zovem ladice jer sam bio u postrojenju i mašine imaju doslovno u ladicama u rackovima.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Imao, probao, jos davno kad je bilo 15 dana na trial, a ne 7 dana.. tako da..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

ok... ja sam samo podjelio sa vama... kom se svidja kome ne nije moj problem... ???

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...