PITANJE

Započeo MosT_WanteD, Januar 30, 2011, 19:39:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

kakva je razlika izmedu free web hostinga i free game hostinga tacnije zasto se na neki free web hosting ne moze hostati server u mene drug preko filezile ubaci ovo za forum i gore ima ip neki i zbog cega tu ne moze se ubaciti i  mapa sa serverom ?
Poslednja Izmena: Januar 30, 2011, 19:43:08 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

You fail at life...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ne kontam sta si htio reci tacnije sta si mislio ali ja se ne razumijem u hosting pa mi je tema low sto posto ali et xd
Poslednja Izmena: Januar 30, 2011, 19:44:57 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

Kako ces multiplayer server hostat kod web hostinga? Znas li ti uopste sta je Web. To je Web stranica, blog ili forum na internetu. Web hosting sliuzi samo za stranice.  Game hosting se koristi za igre jer game znaci igra.

Citat: _MosT_WanteD_ poslato Januar 30, 2011, 19:39:48 POSLE PODNE
kakva je razlika izmedu free web hostinga i free game hostinga tacnije zasto se na neki free web hosting ne moze hostati server u mene drug preko filezile ubaci ovo za forum i gore ima ip neki i zbog cega tu ne moze se ubaciti i  mapa sa serverom ?
Free Web Hosting - Besplatni hosting stranice.
Npr. pravis svoju stranicu na NETU.
Free Game Hosting - Besplatni hosting neke igrice.Tj. pravis svoj server.

ma kontam ja sve ali u mene drug tu na taj host preko filezile ubacuje to  za web a gore ima neki ip kad uploada pa mozeli se tu ubaciti moja mapa sa serverom to mene zanima
LOL

Pa moze, ali ti to onda mozes samo skinuti, nemozes pokrenuti server jer imas Web server. Ako hoces kontrolirati sto se pokrece moras uzeti dedicated server..


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

a to se moze sam platiti jelda jer mislim da i nema free game hostinga ali meni je bitno da se igra jer sam u svoj server ulozio mnogo truda pa makar cu ga i hostati
Poslednja Izmena: Januar 30, 2011, 20:14:47 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL