[FS] Policijski blokic

Započeo YellaDude, Januar 30, 2011, 15:25:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Policijski blokic FS by P!x3L





1. O MENI I PAWNO-u...
Ovo je moja PRVA FS i pocetnik sam u pawno i znam jako malo tako da ako FS ima puno bugova nemojte zamijeriti nego me ovdje obavjstite





2. STO RADI OVA FS?
Ova FS je (po meni) dobra za RP servere. Znaci: to je kao neki "blokic" kojim mozete ako ste policajac zapisivati izjavu svjedoka kojeg ispitujete ili nesto sl.
NPR: Jedan igrac prijavi policiji da je neko ukrao auto, policija dode, i sad moze policajac zapisivati u "blokic" npr. tablice auta, boju auta, tip auta...





3. NA KOJI NACIN RADI OVA FS?
KOMANDE:
1. /pb (policijski blokic)(otvara dialog (DIALOG_SYTLE_INPUT) u koji zapisujete izjavu svjedoka (taj dialog je kao "blokic"))
2. /opb (otvori policijski blokic)(otvara dialog (DIALOG_STYLE_MSGBOX) u kojem pise izjava koju ste posljednju zapisali)





4. KAKO INSTALIRATI OVU FS?
Skinite pb.pwn datoteku, spremite je u vasserver/filterscripts, otvorite pb.pwn preko pawno-a te compileajte!





5. NACIN IZRADE
Ovu FS sam radio sa PVarovima, zcmd inc. tako da trebate skinuti zcmd (klik)...





6. CREDITS!!!
Igor_Nel (napravio FS)
black_dota (naucio me malo o PVarovima, i o mnogocemu drugome sto je vezano za ovu FS)





7. DOWNLOAD






8. BUGOVI
Nemojte neocekivati bugove, ja sam ipak pocetnik, neznam puno, tako da nemojte zamijeriti ako ce biti bugova. FS ce mozda radit, samo neznam dali ce provjeravat za policiju... a mozda i nece radit nego ce samo pisad Niste policajac, ali pocetnik sam pa nemojte zamijerit... :D

//

Pa ajde, za pocetnika dobro. Sad probaj napraviti da ti se blokic pokazuje u texdrawu.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji


haha xD, da ste testali ovu FS nebi tako rekli :P

EDIT: LordShigi: pokusacu napraviti tako :D samo, jesu li textdrawovi slicni kao i GameText?
Poslednja Izmena: Januar 30, 2011, 15:40:36 POSLE PODNE od Igor_Nel
//

Citat: Igor_Nel poslato Januar 30, 2011, 15:38:42 POSLE PODNE
haha xD, da ste testali ovu FS nebi tako rekli :P
Zasto to kazes? Pregledao sam kod i cini mi se sve dobro..

Naravno nekom nece raditi jer varijabla za Policajca mozda nije ista kao sto si ti napravio... Obicno je to Lider ,pLeader,Clan,pMember..itd

o, pa ipak nisam tako los  8) :P  xD
jel ko testao ovo na svojem gm? ako je, jel radi? :D
//

black_dota

Haha

Lepo za prvi rad :P

Nadam se da si razumeo PVarove i to..

da jesam, hvala na obj... da nisam shvatio ovog nebi bilo :D
//

Extra za prvu FS (kad gledam moju :D ) super samo tako nastavi.



Balkan Family RP [2] Ã— www.balkan-family.info × RP





Terron James [2] Ã— ADMINISTRATOR × Admin [Lead ]

Cobra 11

nisam testirao...ali svaka čast... sviÄ'a mi se... ;)

Hvala na komentarima i pohvalama  ;) sad ocu napravit neku drugu FS, samo nikako i nikako da mi neka ideja dode, sta da napravim xD
//

Extra za pocetak...Ovo je bas RP,svaka cast


Respect to:
Gigi_Falcone , [BU][CH:FR] Gotti , Frankiee , |ЯPF i CH-FR|...Neno...