ako moze mala pomoc

Započeo Mirnas_Tajic, Januar 30, 2011, 00:20:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

sta da ukucam da obrisem auto neko koje mi smeta na serveru :-\


Mirnas_Tajic

Ok a mogul ja to auto da postavim na /buy da ga neko  moze kupit jer gotovo sva su mi auta rasptodana pa kako da napravim ja jos auta da su na /buy

Citat: Mirnas_Tajic poslato Januar 30, 2011, 17:45:38 POSLE PODNE
Ok a mogul ja to auto da postavim na /buy da ga neko  moze kupit jer gotovo sva su mi auta rasptodana pa kako da napravim ja jos auta da su na /buy
Kao sto Dude kaze... Sve komande su ti na Alt+f4 .. Tu ti je sve,samo stisnes i biras sta ces da radis..

Mirnas_Tajic

A nemoze ja sjednem u auto i stisnem atl+f4 i nece nista mi ne izbaci :'(

Nesto si onda poremetio... Popni se na auto pa onda probaj, jer mozda se auto poplasi jer sedis u njemu i nece da izvrsi tu komandu..razumes?

Mirnas_Tajic

nece bgm :( stanem na auto nece aj os ti da probas stavicu te da budes head pa mi to samo probaj jel hoces ?

Hmmm.  Ajde onda probaj CTRL+ALT+DELETE, to je druga i malo je mozda brza komanda..

Ako ti to nece,onda stvarno neznam.

Mirnas_Tajic

kad to ukucam otvori mi Edn Task ;) aj ti molim te mi probaj oces  :-*

hahahahaha gledam i placem hahhaha ovo je najbolja tema hahahah aaaaaa joooooj kakav drot ahhahahahaha...ko zna gde on pali kompjuter,stiska neke srafove misleci da je dugme za paljenje..hahahaha

Mirnas_Tajic

pa hay mi ti reci eto pitam tebe sta cu da ukucam ?????????

Citat: Dude poslato Januar 30, 2011, 00:39:21 PRE PODNE
probaj Alt+f4...

Ee daj ne jebi covjeka u zdrav mozak, ti si ovdje da se podjebavas ili ?

ON:

Pronadi u skripti ( Pawno ), pomoci CTRL+F pronadji " AddStaticVehicle " i obrisi to i neces vise imat auto



Mirnas_Tajic

ma nema jbg sad mi je to problem  :'( ocu server na Host a nemogu ga na host kad imam ova auta bespotrebna misil bit ce glupo

kad udjes u auto koje oces da brises kucas "/q", ako te izbaci iz igre imas virus u serveru, i radi sitem...nema drugog lijeka... :P xD

Citat: Vrabac poslato April 03, 2011, 22:52:46 POSLE PODNE
kad udjes u auto koje oces da brises kucas "/q", ako te izbaci iz igre imas virus u serveru, i radi sitem...nema drugog lijeka... :P xD
sta glumis ti,i sta zajebavas coveka majmuncino retardirana,covek nije doso od srama na ovaj forum,doso je da nauci nesto a ti ga zajebavas i ajde sto si to uradio,nego si refreshao temu staru vise od dva meseca...omg



izvinite na recniku,al ovo je sramota!