NAPOMENA SVIMA!!!!

Započeo admin, Januar 28, 2011, 16:25:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ukoliko primjetite neku gresku sad nakon optimiziranja baze foruma mozete ovdje javiti. Naravno nemojte samo prijavljivati da su vam nestale privatne poruke jer smo ih namjerno pobrisali buduci da su vise od pola baze cinile samo poruke koje ne brisete redovito.

Pa mogli ste da mi kažete da obrišem.. Jer, tamo su mi bili neki važni podaci, a sad ih nemam

Citat: gonss.pwn poslato Januar 28, 2011, 16:43:51 POSLE PODNE
Pa mogli ste da mi kažete da obrišem.. Jer, tamo su mi bili neki važni podaci, a sad ih nemam
Nema veze... svima su valjda bili... al sa time vise nije mogla baza... svima su sve poruke obrisane...

Trebali ste nas obavjestiti o tome jer upravo ste mi pobrisali poruke koje su mi poslali igraci koji trebaju pomoc -,-
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com

Citat: Chris poslato Januar 28, 2011, 16:46:52 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Januar 28, 2011, 16:43:51 POSLE PODNE
Pa mogli ste da mi kažete da obrišem.. Jer, tamo su mi bili neki važni podaci, a sad ih nemam
Nema veze... svima su valjda bili... al sa time vise nije mogla baza... svima su sve poruke obrisane...
Mogli su da kažu da obrišemo ne bitne poruke, ili da sačuvamo koje nam trebaju

makelele

i ja kazem,sad nesto sto sam imao tu sacuvano nemam, a trebami stalno

Jeste Ä'e i čuvali poruke...
Ako ti je šta važno copy/paste i to je to.

Meni pase :)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



poznaticovik

Ako su poruke natrpavale bazu onda ok

Tek sam sad video da su poruke obrisane ... -.-

Trebali ste reci.. Kao sto gonss kaze, imao sam tamo svasta sto mi je trebalo  :o

OMG! Pa u porukama su mi bili svi vazni podatci -.- Sta niste rekli ranije!

Ljudi izabrali smo izmedu gasenja foruma i brisanja poruka omg... ne radite dramu... ko je trebao ce vam poslat ponovo za pomoc... napravite si svoje forume za servere i tamo vam neka igraci salju poruke za pomoc lol....

Mi smo radi tih poruka dobili suspend, ja nisam smio dopustiti da se forum jos jednom pokrene sa tim porukama jer bi me GEM trajno suspendirao, dakle morao sam ga aktivirati i prvo pobrisati poruke drukcije nikako nismo mogli. Da sam vas pustio da pregledavate poruke preopterecenje bi tek onda nastalo i opet bi bio pad i ne bi mi ovi vise upalili host i ne bi nista mogao, ne bi mogao cak ni backup foruma napraviti.

Pa mogli su da vam kazu malo pre a ne da vam ne pricaju i odma suspendiraju..
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

black_dota

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 28, 2011, 21:25:52 POSLE PODNE
Pa mogli su da vam kazu malo pre a ne da vam ne pricaju i odma suspendiraju..
nelupaj gluposti naravno da ce im reci lol