[Pomoc] Nece da mi ocita mod

Započeo Nikola_Krstic, Januar 26, 2011, 11:16:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam problem koji mi se prvi put desio jednostavno nece da mi ocita mod! Probam sa obicnim GF modom oce proba sa Revens modom oce samo nece taj jedan mod kao da ga ne prepoznaje kao gresku navodi AMX fajl WSMOD tako se zove moj mod premenim ime ne vredi neznam stvarno sta moze da bude problem ako neko zna molim vas da mi pomogne.

cristiane

Citat: Nikola_Krstic poslato Januar 26, 2011, 11:16:26 PRE PODNE
Imam problem koji mi se prvi put desio jednostavno nece da mi ocita mod! Probam sa obicnim GF modom oce proba sa Revens modom oce samo nece taj jedan mod kao da ga ne prepoznaje kao gresku navodi AMX fajl WSMOD tako se zove moj mod premenim ime ne vredi neznam stvarno sta moze da bude problem ako neko zna molim vas da mi pomogne.
Koristi trazilicu malo..

Citat: cristiane poslato Januar 26, 2011, 11:24:29 PRE PODNE
Citat: Nikola_Krstic poslato Januar 26, 2011, 11:16:26 PRE PODNE
Imam problem koji mi se prvi put desio jednostavno nece da mi ocita mod! Probam sa obicnim GF modom oce proba sa Revens modom oce samo nece taj jedan mod kao da ga ne prepoznaje kao gresku navodi AMX fajl WSMOD tako se zove moj mod premenim ime ne vredi neznam stvarno sta moze da bude problem ako neko zna molim vas da mi pomogne.
Koristi trazilicu malo..
Probaj drugo ime
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Vec sam reko promeni ime nista a daj reci mi odgovor a ne korsiti trazilicu sta da kucam u trazilici bolje ae odgovori pls!

cristiane

Moze biti da ti fali neki include,plugin za taj tvoj mode.Uploaduj sve od njega i mora da radi.

poznaticovik

Imaš u GM folderu fajl "server_log.txt" odi u njega i kopiraj nam error tu