Trazim Skriptera

Započeo oO° HarisZornic °Oo, Januar 25, 2011, 11:26:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

koga sam ja lagao? Mozda mislis sto sam najavljivao server pa se nije otvorio to su moji privatni razlozi sto se nije otvorio i to nije ogromna laz!
Ja sam samo najavljivao a nisam ni ja sam znao dali ce se otvorit!
Naravno otvorit ce se ali to nece biti brzo! i Mozda sto mislis sa samp arena mod?Pa nije imalo nacina se uplati pare ustvar imalo je zoran mi je sve lepo poslao i ja nisam imao 18 godina da mu posaljem pare!
A za Paradise mod smo ja i haris pre neki dan razgovarali i kupicu mod taj ja!
Jer onaj u bolnici tako mi je rekao ;D
Ajde bre samo znas tu sakupljat postove i nestho izmisljat i necu se svadjat stobom da ne dobijem jos 3 dana bana :@
Pa mislis da je lik uplatio host na 2-3 godine OMG!
I da pokloni nekom za skriptu ma to je izmisljotina!
;) ;)
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Miksa poslato Januar 25, 2011, 15:03:49 POSLE PODNE
Dat cu host od 50 slotova host je game-hr.com server je uplacen na 2-3 godine pa vi vidite :)
Slikaj GamePanel, of course zacrni podatke za login pa cemo vidjeti...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: [LC]Ryder poslato Januar 25, 2011, 15:43:00 POSLE PODNE
koga sam ja lagao? Mozda mislis sto sam najavljivao server pa se nije otvorio to su moji privatni razlozi sto se nije otvorio i to nije ogromna laz!
Ja sam samo najavljivao a nisam ni ja sam znao dali ce se otvorit!
Naravno otvorit ce se ali to nece biti brzo! i Mozda sto mislis sa samp arena mod?Pa nije imalo nacina se uplati pare ustvar imalo je zoran mi je sve lepo poslao i ja nisam imao 18 godina da mu posaljem pare!
A za Paradise mod smo ja i haris pre neki dan razgovarali i kupicu mod taj ja!
Jer onaj u bolnici tako mi je rekao ;D
Ajde bre samo znas tu sakupljat postove i nestho izmisljat i necu se svadjat stobom da ne dobijem jos 3 dana bana :@
Pa mislis da je lik uplatio host na 2-3 godine OMG!
I da pokloni nekom za skriptu ma to je izmisljotina!
;) ;)

ne ne nego sto si govorio da si poslao pare zoranu, ali da ti on nije htio poslat mod lol....ne da mi se rasporavljat sa djecom ;)....





Citat: BestOne.exe poslato Januar 25, 2011, 15:45:31 POSLE PODNE
Citat: Miksa poslato Januar 25, 2011, 15:03:49 POSLE PODNE
Dat cu host od 50 slotova host je game-hr.com server je uplacen na 2-3 godine pa vi vidite :)
Slikaj GamePanel, of course zacrni podatke za login pa cemo vidjeti...


POTPIS :D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Correlli

Citat: Miksa poslato Januar 25, 2011, 11:46:44 PRE PODNE
Jel tebe neko nesto pito? Ja sam trazio nekog da mi pomogne a ne da mi ovdje spama i pametuje!

Ponašaj se kako treba, jer ti nisi ništa posebnog na ovom forumu da bi tebe netko trebao nešto pitati prije nego što napravi post - isto važi i za sve ostale.
I njegov post ne možeš nazvati spamom ili pametovanjem, nego ti je on stvarno pomogao - dobrog skriptera nećeš naći ako nisi spreman platiti. Neki bi i mogli prihvatiti server od 50 slotova na 2, 3 godine, ali skoro nitko od njih ti neće vjerovati (posebno kad vidi koje si godište) bez dokaza.

Ajde slikaj vise gamepanel da vidim jel imas host ::)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Dajem ruku u vatru da ga nema..

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 25, 2011, 15:43:00 POSLE PODNE
koga sam ja lagao? Mozda mislis sto sam najavljivao server pa se nije otvorio to su moji privatni razlozi sto se nije otvorio i to nije ogromna laz!
Ja sam samo najavljivao a nisam ni ja sam znao dali ce se otvorit!
Naravno otvorit ce se ali to nece biti brzo! i Mozda sto mislis sa samp arena mod?Pa nije imalo nacina se uplati pare ustvar imalo je zoran mi je sve lepo poslao i ja nisam imao 18 godina da mu posaljem pare!
A za Paradise mod smo ja i haris pre neki dan razgovarali i kupicu mod taj ja!
Jer onaj u bolnici tako mi je rekao ;D
Ajde bre samo znas tu sakupljat postove i nestho izmisljat i necu se svadjat stobom da ne dobijem jos 3 dana bana :@
Pa mislis da je lik uplatio host na 2-3 godine OMG!
I da pokloni nekom za skriptu ma to je izmisljotina!
;) ;)

Nemoj ti o lage..



black_dota

Citat: Emilijo L. (Correlli) poslato Januar 25, 2011, 15:57:53 POSLE PODNE
Citat: Miksa poslato Januar 25, 2011, 11:46:44 PRE PODNE
Jel tebe neko nesto pito? Ja sam trazio nekog da mi pomogne a ne da mi ovdje spama i pametuje!

Ponašaj se kako treba, jer ti nisi ništa posebnog na ovom forumu da bi tebe netko trebao nešto pitati prije nego što napravi post - isto važi i za sve ostale.
I njegov post ne možeš nazvati spamom ili pametovanjem, nego ti je on stvarno pomogao - dobrog skriptera nećeš naći ako nisi spreman platiti. Neki bi i mogli prihvatiti server od 50 slotova na 2, 3 godine, ali skoro nitko od njih ti neće vjerovati (posebno kad vidi koje si godište) bez dokaza.
Correlli, da je vecina pametna kao ti gde bi nam kraj bio...

Preporucujem ti ako ces da placas skriptere da unajmis Luksu ili H[265] posto Correlli je zauzet sa drugim obavezama i pravljenjem LI:RP Moda :D

Evo vam slike GPANELA koje ste trazili

http://img407.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=gp1.png

LuKsA ako si zainteresovan javi mi na PM!

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




i gdje se moze vidit da je placen 2 godine kao sto si reko...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Januar 25, 2011, 21:13:11 POSLE PODNE
i gdje se moze vidit da je placen 2 godine kao sto si reko...

eh, pa to ti nadji -.-

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.