[POMOC] AntiWeaponHack

Započeo TheMonk, Januar 24, 2011, 21:41:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Potreban mi je neko ko ce da mi napravi dobar AntiWeaponHack,znaci kad preko sobeita stvori neko bilo koje znaci bilo koje oruzije,da ga banuje,ali da ne bude problem kad igraci kupuju oruzije ili kad idu /duty da ih ne banuje..znaci mnogo mi znaci ovo ako neko zna,naso sam dosta tutoriala i filterskripta ali nista nije blizu onome sto ja trazim,evo MSN pa me Add-ujte.. hvala puno unapred
[email protected]
Moze i ovde na PP da mi posalje...

ma malo je danas citera u sampu skini sebi junkbuster i serv ce banat onoga ko dadne sebi artiljeriju minigun bazoke bombe .... a obicna oruzja nece ali to rjetko ko radi tak da nemas tu sta mudrovat
LOL

Znam,pa JunkBuster i imam,ali ja ocu da sva oruzija budu zasticena,da nijedno ne mogu da stvore preko s0beita,ali pod uslovom da ne banuje igrace koji budu kupovali oruzija i koji budu isli /dury i te stvari....

A da napraviš svoj AntiWeaponHack?

Citat: RedMan poslato Januar 25, 2011, 22:01:23 POSLE PODNE
A da napraviš svoj AntiWeaponHack?
A da možda malo ( samo malo ) razmisliš i zaključiš da ne zna svatko napraviti anti weap. cheat? Zato i postoji ovaj forum.
Kristijan Stipić

Jednostavno, ima puno nacina, jedan od njih je da napravis neke varijable za igrace za oruzja i onda napravis 'custom' komande, tj. stockove, i onda ce provjerivat ako igrac ima oruzje kod sebe a ako u toj varijabli nema naoznaceno oruzje, onda ga kicka ili bana ili sta vec..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Svidja mi se kako su na BE doradili JunkBustera,stavili su da ne moze nijedno oruzije da se stvori prevarom,pa me interesuje kako su podesili to u JunkBusteru....

Citat: [H]265 poslato Januar 25, 2011, 22:02:53 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Januar 25, 2011, 22:01:23 POSLE PODNE
A da napraviš svoj AntiWeaponHack?
A da možda malo ( samo malo ) razmisliš i zaključiš da ne zna svatko napraviti anti weap. cheat? Zato i postoji ovaj forum.

A da malo ne komentiras svaki post ?

ON:

public AntiWeaponHack(playerid)
{
new deathreason[128];
new string[128], tmpname[MAX_PLAYER_NAME];
for (new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++)
{
  switch(GetPlayerWeapon(i))
  {
    case 17, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 41, 43, 44, 45, 47:
    {
      GetWeaponName(GetPlayerWeapon(i),deathreason,255); //
      GetPlayerName(i, tmpname, sizeof(tmpname));
      format(string, sizeof(string), "[AC] %s Je banan zbog WH [ %s ]", tmpname, deathreason);
      SendClientMessageToAll(BOJA, string);
      print(string);
      if(!IsPlayerAdmin(i))
      {
        Ban(playerid);
      }
      else
      {
      }
    }
  }
}

return 1;
}



Evo ovako sam uradio i kad stvorim oruzije preko cheata ne banuje me....

forward AntiWeaponHack(playerid);
public AntiWeaponHack(playerid)
{
new deathreason[128];
new string[128], tmpname[MAX_PLAYER_NAME];
for (new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++)
{
  switch(GetPlayerWeapon(i))
  {
    case 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46:
    {
      GetWeaponName(GetPlayerWeapon(i),deathreason,255);
      GetPlayerName(i, tmpname, sizeof(tmpname));
      format(string, sizeof(string), "[BFAC] %s je dobio ban Razlog: WeaponHack [ %s ]", tmpname, deathreason);
      SendClientMessageToAll(COLOR_RED, string);
      print(string);
      if(!IsPlayerAdmin(i))
      {
        Ban(playerid);
      }
      else
      {
      }
    }
  }
}
return 1;
}

Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 14:16:18 POSLE PODNE
Citat: [H]265 poslato Januar 25, 2011, 22:02:53 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Januar 25, 2011, 22:01:23 POSLE PODNE
A da napraviš svoj AntiWeaponHack?
A da možda malo ( samo malo ) razmisliš i zaključiš da ne zna svatko napraviti anti weap. cheat? Zato i postoji ovaj forum.

A da malo ne komentiras svaki post ?

ON:

public AntiWeaponHack(playerid)
{
new deathreason[128];
new string[128], tmpname[MAX_PLAYER_NAME];
for (new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++)
{
  switch(GetPlayerWeapon(i))
  {
    case 17, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 41, 43, 44, 45, 47:
    {
      GetWeaponName(GetPlayerWeapon(i),deathreason,255); //
      GetPlayerName(i, tmpname, sizeof(tmpname));
      format(string, sizeof(string), "[AC] %s Je banan zbog WH [ %s ]", tmpname, deathreason);
      SendClientMessageToAll(BOJA, string);
      print(string);
      if(!IsPlayerAdmin(i))
      {
        Ban(playerid);
      }
      else
      {
      }
    }
  }
}

return 1;
}


Slušaj me, ja sam bio na ovoj zajednici dok ti nisi ni čuo za SA:MP i umjesto da budeš bezobrazan radi nešto korisno. Ljepo je to šta se trudiš i želiš se dokazati ali to nije samo tako. Ovaj tvoj kod nije ono šta on traži tvoj kod je čista glupost od anti-cheata, samo provjerava model oruzja koji ima i po tome bana, u temi je pitanje kako provjeriti kada je igrač stvorio oružje, a LuKsa mu je dao jako ljepi savjet:

Citat: LuKsA poslato Januar 25, 2011, 22:07:52 POSLE PODNE
Jednostavno, ima puno nacina, jedan od njih je da napravis neke varijable za igrace za oruzja i onda napravis 'custom' komande, tj. stockove, i onda ce provjerivat ako igrac ima oruzje kod sebe a ako u toj varijabli nema naoznaceno oruzje, onda ga kicka ili bana ili sta vec..

Manje bezobrazluka i pametovanja, jer si se naÅ¡ao uvrjeÄ'en zbog one teme s komandom u kojoj nisi imao pravo pa sada misliÅ¡ biti bezobrazan.
Kristijan Stipić

Ispricavam se, ja sam krivo skuzio temu..
Ako si se naso uvrijedenom s moji post onda opet se ispricavam..
Neznam ja o kakvom bezobrazluku govoris ?
Ja sam iznjeo svoje misljenje, takodjer i ti si mozda uvrijedio RedMana s tvojim postom, al necu se svadat tako radi ovaj balkan, svi gledaju pogrijeske ostalih a svojih ne



Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 20:33:30 POSLE PODNE
Ispricavam se, ja sam krivo skuzio temu..
Ako si se naso uvrijedenom s moji post onda opet se ispricavam..
Neznam ja o kakvom bezobrazluku govoris ?
Ja sam iznjeo svoje misljenje, takodjer i ti si mozda uvrijedio RedMana s tvojim postom, al necu se svadat tako radi ovaj balkan, svi gledaju pogrijeske ostalih a svojih ne
Nisam se naÅ¡ao uvrjeÄ'en niti mi se trebaÅ¡ ispričavati niti se planiram svaÄ'ati, nije problem u tvom miÅ¡ljenju i u tvom kodu kojim si htio pomoći nego je problem u textu iznad tog koda ;)
Kristijan Stipić

Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 20:33:30 POSLE PODNE
Ispricavam se, ja sam krivo skuzio temu..
Ako si se naso uvrijedenom s moji post onda opet se ispricavam..
Neznam ja o kakvom bezobrazluku govoris ?
Ja sam iznjeo svoje misljenje, takodjer i ti si mozda uvrijedio RedMana s tvojim postom, al necu se svadat tako radi ovaj balkan, svi gledaju pogrijeske ostalih a svojih ne

A ko nam se javiooooooo...

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 26, 2011, 20:38:07 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 20:33:30 POSLE PODNE
Ispricavam se, ja sam krivo skuzio temu..
Ako si se naso uvrijedenom s moji post onda opet se ispricavam..
Neznam ja o kakvom bezobrazluku govoris ?
Ja sam iznjeo svoje misljenje, takodjer i ti si mozda uvrijedio RedMana s tvojim postom, al necu se svadat tako radi ovaj balkan, svi gledaju pogrijeske ostalih a svojih ne

A ko nam se javiooooooo...

Neznam sta imas ti u ovoj temi..

Citat: [H]265 poslato Januar 26, 2011, 20:35:46 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 20:33:30 POSLE PODNE
Ispricavam se, ja sam krivo skuzio temu..
Ako si se naso uvrijedenom s moji post onda opet se ispricavam..
Neznam ja o kakvom bezobrazluku govoris ?
Ja sam iznjeo svoje misljenje, takodjer i ti si mozda uvrijedio RedMana s tvojim postom, al necu se svadat tako radi ovaj balkan, svi gledaju pogrijeske ostalih a svojih ne
Nisam se naÅ¡ao uvrjeÄ'en niti mi se trebaÅ¡ ispričavati niti se planiram svaÄ'ati, nije problem u tvom miÅ¡ljenju i u tvom kodu kojim si htio pomoći nego je problem u textu iznad tog koda ;)

Niti ja se ne planiram svadjati, zato najbolje da ostavimo ovo



Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 20:41:02 POSLE PODNE
Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 26, 2011, 20:38:07 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 20:33:30 POSLE PODNE
Ispricavam se, ja sam krivo skuzio temu..
Ako si se naso uvrijedenom s moji post onda opet se ispricavam..
Neznam ja o kakvom bezobrazluku govoris ?
Ja sam iznjeo svoje misljenje, takodjer i ti si mozda uvrijedio RedMana s tvojim postom, al necu se svadat tako radi ovaj balkan, svi gledaju pogrijeske ostalih a svojih ne

A ko nam se javiooooooo...

Neznam sta imas ti u ovoj temi..

Citat: [H]265 poslato Januar 26, 2011, 20:35:46 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 20:33:30 POSLE PODNE
Ispricavam se, ja sam krivo skuzio temu..
Ako si se naso uvrijedenom s moji post onda opet se ispricavam..
Neznam ja o kakvom bezobrazluku govoris ?
Ja sam iznjeo svoje misljenje, takodjer i ti si mozda uvrijedio RedMana s tvojim postom, al necu se svadat tako radi ovaj balkan, svi gledaju pogrijeske ostalih a svojih ne
Nisam se naÅ¡ao uvrjeÄ'en niti mi se trebaÅ¡ ispričavati niti se planiram svaÄ'ati, nije problem u tvom miÅ¡ljenju i u tvom kodu kojim si htio pomoći nego je problem u textu iznad tog koda ;)

Niti ja se ne planiram svadjati, zato najbolje da ostavimo ovo

U ovoj temi radim iz razloga sto si rekao kako gledamo tudje pogreske, a svoje ne! Pogledaj prvo sebe -.-