POMOC!MTA

Započeo zvonexenon, Januar 24, 2011, 21:11:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Imam pitanje

Znaci kad ja nesto izmapam u MTA kako da ja to izmapano prebacim u GTA ali single player???  :-X

black_dota


Mozda i moze Da nekako Compile u "IMG" file i da doda u"gta3" file  pomocu komande CTRL+A!

cristiane

Citat: [ED].:Curtis:. poslato Januar 25, 2011, 14:03:11 POSLE PODNE
Mozda i moze Da nekako Compile u "IMG" file i da doda u"gta3" file  pomocu komande CTRL+A!
Ae ne pricaj gluposti

Moze ili ne moze?  ::)

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Moze se, postoji converter ali mi se bogami sad neda trazit.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

a jel znas mozda kako se zove taj converter? :-\

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Citat: cristiane poslato Januar 25, 2011, 14:06:12 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato Januar 25, 2011, 14:03:11 POSLE PODNE
Mozda i moze Da nekako Compile u "IMG" file i da doda u"gta3" file  pomocu komande CTRL+A!
Ae ne pricaj [cenzura]osti
pa odi na GtaGarage i gledaj malo,imas mape ya singleplayer skines ga udjes u img tool CTRL+A dodas taj file i odes ingame i imas to samo sto nemozes onda na SAMO igrati problem?

Citat: zvonexenon poslato Januar 24, 2011, 21:11:18 POSLE PODNE
Imam pitanje

Znaci kad ja nesto izmapam u MTA kako da ja to izmapano prebacim u GTA ali single player???  :-X
Citat: boban1995 poslato Januar 31, 2011, 19:55:52 POSLE PODNE
Moze ili ne moze?  ::)
Koliko sam shvatio ovo je jedna ista osoba?

Moguce je ;)

Prati tutorijal i ne mozes pogresiti:

http://www.youtube.com/watch?v=CFFZmy9ixGk
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



trebalo bi da hoce
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BE] Gotti poslato Februar 09, 2011, 20:35:24 POSLE PODNE
trebalo bi da hoce

Misilm da nemoze jer ako stavis objekat u SP bice i u MP i onda bi dobio ban ako bi stavio neki stunt :) Jer bi leteo kad odes na taj stunt a niko ga nema i onda misle da letis!

ja nisam to probao ni jednom iz istog straha, ali,

imam druga sa kojim sam igrao na jednom starom Freeroam serveru i on je editovao to i nije imao problema, sve je na vama.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri