[POMOC] Printer !

Započeo ÄŒika Bosco, Januar 24, 2011, 12:23:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Naime,danas krenem da isprintam kad mi se pojavi da se nemozes isprintati..Izbaci mi kad ocu da isprintam dokument ovo ;: klik.Znači printanje nemogu ni pokrenuti,tako da nije do boje i listova

e,ja sad krenem da unistim svoj stampac tj. uninstaliram i izbaci mi ovo : klik

onda sam otisao na Start > Štampači i Faksovi te sam izabrao da dodam novi štampač kao i onda mi izbaci ovo ;, klik


Koristim : Canon PIXMA IP 1500
Poslednja Izmena: Januar 25, 2011, 12:49:47 POSLE PODNE od Cika Bosco

Da ti nije nestalo ketridza? Tj. boje? Meni je tako izbacivalo errore da bi mi pokazalo da nemam vise boje

Citat: gonss.pwn poslato Januar 24, 2011, 12:27:04 POSLE PODNE
Da ti nije nestalo ketridza? Tj. boje? Meni je tako izbacivalo errore da bi mi pokazalo da nemam vise boje

Ne,neki dan sam stavio pune boje.Takodje,neki dan sam i isprintao,ali od danas nesto stvarno cudno..eto imas slike errora,,Nije do boje,sve je puno,kad meni nestane boje,drugaciji error mi pokaze,pise da nemam vise boje slikovno.

black_dota

mozda moras da imas nekoliko listova da bi moglo da stampa kao npr ja

ili nisi dobro instalirao

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 24, 2011, 12:29:14 POSLE PODNE
mozda moras da imas nekoliko listova da bi moglo da stampa kao npr ja

ili nisi dobro instalirao

Citaj malo bolje..Nemrem ni poceti printanje,cim ga pokrenem izbaci mi error koji sam ti gore prvi dao..Instalirao jesam dobro,jer da nisam nebi mi prethodna 2 mjeseca radilo,jer sam ga instalirao prije 2 mjeseca i sve je radilo odlicno do danas

black_dota

nez imao sam canon i radio je savrseno ali brzo boju trosio pa sam kupio samsung

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 24, 2011, 12:41:27 POSLE PODNE
nez imao sam canon i radio je savrseno ali brzo boju trosio pa sam kupio samsung

Umene ovaj Canon je stvarno savrsen sto se tice ekonomicnosti,boja se sporo trosi i traje dugo,a i jeftina je svega 20-30 KN kosta boja u boji,a za crnu sl.