[VIDEO] Pandora Roleplay vatrogasci

Započeo SlicK, Januar 23, 2011, 12:57:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ako se vise igraci sakupe na poziciju di IMA vatra ( nemora biti isto mjesto ) onda ce crashat, laggat itd itd



Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 21:23:26 POSLE PODNE
Ako se vise igraci sakupe na poziciju di IMA vatra ( nemora biti isto mjesto ) onda ce crashat, laggat itd itd
To je moguce, al i da ima igraca prvih 10 dana ce bit fora i kasnije niko nece vise bit kod vatre tak da...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: Dereck poslato Januar 26, 2011, 21:23:26 POSLE PODNE
Ako se vise igraci sakupe na poziciju di IMA vatra ( nemora biti isto mjesto ) onda ce crashat, laggat itd itd

Daj malo razmisljaj prije nego sto pises,kako ce radit toliko igraca taj posao odjednom kad nece imat dosta vozila? -.-
Poslednja Izmena: Januar 26, 2011, 23:20:00 POSLE PODNE od SlicK
Mysterious roleplay


poznaticovik


Dereck puno pametujes bespotrebno, vjerovatno da je tako lose uradjen vatra ko vatra to jest kao objekat i da ce biti takvih problema vjerovatno SAMP konstruktori je nebi ubacili u 0.3c verziju...


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Gle ja znam jer sam to licno vidjeo na jedan server
Proso sam kod vatru di su bili jedno 10-15 igrace i crash mi je



black_dota

dereck jesi ti malo ...
nezelim se svadjati ali slick je lepo napomenuo da je napravio vise pozicija sto znaci da radi na nekom sistemu npr
kada igrac upise /vatra ako nijedan igrac nema pvar vatra na 1 on ga dobije i dobija poziciju kod pd naprimer i sad kad drugi upise /vatra ako neko ima pvar vatra na 1 onda ovaj dobija na 2 i drugu poziciju

nadam se da si skontao -.-

Ja sam skuzio al ti nisi sta sam ja htjeo reci