Prica za novi gta

Započeo Sabbath, Januar 22, 2011, 23:16:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jos da bude gta zombie...hahaha...dodje onaj crnac pandur kao zombi ide na ono groblje de je sahranjen onaj njegov potrcko i idu traziti CJ-a i Sweet-a...

black_dota

CJ-a i Sweeta?

Ja neznam ali radnja se odvija pre 30 godina bar tako mislim
I sta poenta igre je da ubijes policajca zombija?
Pre bih pobegao negde u PM nego da se bijem sa zombijima

Si video kad ides na new game Liberty City Airport 1992

black_dota

Citat: _tHe_WoLf_ poslato Januar 24, 2011, 12:32:26 POSLE PODNE
Si video kad ides na new game Liberty City Airport 1992
ma mislio sam da se desava 90tih godina

Pa svi GTA su 90tih osim vice citya on je 70 ili 80 nisam ziher.




Correlli

Citat: Nik Delgad poslato Januar 24, 2011, 15:44:06 POSLE PODNE
Pa svi GTA su 90tih osim vice citya on je 70 ili 80 nisam ziher.

GTA:IV je u 2008 (ili 2007), a Vice City u 1986.
Poslednja Izmena: Januar 24, 2011, 16:37:53 POSLE PODNE od Emilijo L. (Correlli)

E ovako ja zamisljam sledeci GTA,bar bih voleo da bude takav. Da za promenu lik bude zena,sa vidnim dekolteom i na izgled bezazlena,a u stvari ubica. Ona u jednoj od meta nadje coveka svog zivota,bla bla,i nakon nekoliko godina dolazi joj stari prijatelj koji zeli da je vrati u posao. Na pocetku odbija,ali kasnije joj taj "prijatelj" kidnapuje decu i muza i ona odlazi na treninge,teretana i te gluposti kako bi se vratila u formu. Polako pocinje da redja misije,ali ne ono idi i ubij ga,vec da prica ima nekoliko delova. Na primer,treba da ubije ulicnog trkaca pa mora da je primeti i da ga zavede a potom ukoka,pa zato ucestvuje na ulicnim trkama i sl...Znaci da imaju one mini price od 3-4 misije...Na kraju prvog dela ubija lika koji joj je kidnapovao porodicu i posle toga odlazi u drugi grad kako bi se zastitili. Taj drugi grad joj donosi samo jos vise nezgoda,jer je jedan od davnih meta,za koju je mislila da ga je ubila,ustvari ziv. On je sada opasan lik i sada joj stvara probleme zelevsi da je ubije. Prvo njenoj porodici sredi saobracajnu nesrecu u kojoj oni ginu,zapali joj kucu i na kraju ona zavrsava na ulici. Upoznaje lika koji joj trazi da radi za njega a on ce je u suprotnom stiti. Ona prihvata i obavlja opet neke vezane misijice,diluje drogu za njega,ubija neprijatelje bla bla. Na kraju ona prvo ubije ovog joj je pomagao kako bi se opremila i ide i reseta jednog po jednog iz bande lika koji joj je ubio porodicu. Na kraju ga ranjava sa 3 metka,i kada misli da ga je ubila okrene se,a on joj kroz glavu opali metak i oboje umru. Happy End :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

Citat: | ~ Djea ~ | poslato Januar 24, 2011, 17:24:22 POSLE PODNE
E ovako ja zamisljam sledeci GTA,bar bih voleo da bude takav. Da za promenu lik bude zena,sa vidnim dekolteom i na izgled bezazlena,a u stvari ubica. Ona u jednoj od meta nadje coveka svog zivota,bla bla,i nakon nekoliko godina dolazi joj stari prijatelj koji zeli da je vrati u posao. Na pocetku odbija,ali kasnije joj taj "prijatelj" kidnapuje decu i muza i ona odlazi na treninge,teretana i te [cenzura]osti kako bi se vratila u formu. Polako pocinje da redja misije,ali ne ono idi i ubij ga,vec da prica ima nekoliko delova. Na primer,treba da ubije ulicnog trkaca pa mora da je primeti i da ga zavede a potom ukoka,pa zato ucestvuje na ulicnim trkama i sl...Znaci da imaju one mini price od 3-4 misije...Na kraju prvog dela ubija lika koji joj je kidnapovao porodicu i posle toga odlazi u drugi grad kako bi se zastitili. Taj drugi grad joj donosi samo jos vise nezgoda,jer je jedan od davnih meta,za koju je mislila da ga je ubila,ustvari ziv. On je sada opasan lik i sada joj stvara probleme zelevsi da je ubije. Prvo njenoj porodici sredi saobracajnu nesrecu u kojoj oni ginu,zapali joj kucu i na kraju ona zavrsava na ulici. Upoznaje lika koji joj trazi da radi za njega a on ce je u suprotnom stiti. Ona prihvata i obavlja opet neke vezane misijice,diluje drogu za njega,ubija neprijatelje bla bla. Na kraju ona prvo ubije ovog joj je pomagao kako bi se opremila i ide i reseta jednog po jednog iz bande lika koji joj je ubio porodicu. Na kraju ga ranjava sa 3 metka,i kada misli da ga je ubila okrene se,a on joj kroz glavu opali metak i oboje umru. Happy End :D
Previse gledas filmove  :D,mislim da nece nikada staviti zensku kao glavnu ulogu

black_dota

cim sam video da zena bude glavna uloga odustao sam od daljnjeg citanja

Citat: [IG]black_dota poslato Januar 24, 2011, 22:15:39 POSLE PODNE
cim sam video da zena bude glavna uloga odustao sam od daljnjeg citanja
Potpis, nikad nebi htio bit zena, nebi to igrao -.-
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Bilo Bi Fora,kao da je dozivio nesrecu,i onda neki likovi njemu pomognu i on se budi iz kome u nekoj "bazi" oni njega ucjenjuju da mora nesto uciniti (misiju) on to ucini,i onda poslije se nalazi sa starim jaranima,i ide ubiti te likove sta su ga ucjenivali,ali prije toga saznaje da ima sina i da su ga ti "ucjenivaci" oteli tako nes  8)

Bilo bi dobro da se priča nastavi od nekog GTA koji je vec izasao...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

najbolje je u stvari da bude nastavak u San Adreas i naravno da ima novi grad!
ali sve da bude isto samo C.J. Ide u taj novi grad i bori se tamo ali tamo saznaje komu je ubio majku...
I da bude sweet mrtav i on ostaje sam.
Makar bi ja tako voleo da bude sledeci gta..
Ili kako moj drug kaze
i da bude novo ime igrice
Gta San Adreas New City!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Correlli

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 25, 2011, 15:38:09 POSLE PODNE
ali sve da bude isto samo C.J. Ide u taj novi grad i bori se tamo ali tamo saznaje komu je ubio majku...

Da li si ikad igrao San Andreas do kraja? To je već saznao.

ma vis da ljudi blebecu kojekakve gluposti... najjace bi bilo kad bi izaso getaway za PC i tam da se napravi mp e to je prava igrica

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...