Snimanje filmica

Započeo [UNT] Sergio Logan, Januar 21, 2011, 00:44:10 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ee kako se snima onako film u sampu nesta sam ja probavo al me neide malo sam blesav sto se tice takvih stvari... ajde ako ima kakva FS ili nesta ono za micanje kamere ingame a ovo za snimanje program imam ako ce mi ko samo rec ili dat link ako ima bit cu mu zahvalan.

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Mikic95


hmm to mi nesta nece da radi neam pojma trazi mi od dx8 neki fajl koji nemogu nac... jel se samo sa tim snima?

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Mozes i sa Frapsom,ali on ne moze kao CamHack iz uglova i tako ta sra*a...

Imas CAMHACK i imao sam ja Cleo mod,upravljas sa "delete" "ende" "pageup" "pagedown" ,ali tesko da cu naci,probacu kucaj po google "Cleo free moving camera" tako nes!

Mikic95

Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Januar 21, 2011, 01:00:16 PRE PODNE
hmm to mi nesta nece da radi neam pojma trazi mi od dx8 neki fajl koji nemogu nac... jel se samo sa tim snima?

Predpostavljam koristiÅ¡ Windows 7 ?  Ja sam imao isto taj problem i mučio sam se 2 sata (tražio po netu i slično) i rijeÅ¡io sam ga nikako. Moram sam skinit joÅ¡ neki 10 govana da bi mi CamHack mogao normalno radit, ali sad sam i zaborravio Å¡ta sam sve radio i kakav je bio postupak  ::)


ok hvala... jel taj camhack moze raditi pokrete kao MTA Map Editor? meni ustvari tako nesta treba...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Januar 21, 2011, 12:20:05 POSLE PODNE
ok hvala... jel taj camhack moze raditi pokrete kao MTA Map Editor? meni ustvari tako nesta treba...
yes, he did

-.- he can mislis...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: gonss.pwn poslato Januar 21, 2011, 07:35:10 PRE PODNE
Skini CamHack i taj dx8vb.dll ubaci u C/Windows/SchCache
Skini ga ovde: http://www.dlldump.com/download-dll-files_new.php/dllfiles/D/dx8vb.dll/5.03.2600.2180/download.html
I mora da radi
ee gonss ja sam skino to i sad de da stavim ( pokreno sam ga u notepadu jer je bilo trazeno da se s njim pokrene :P )

Mikic95


Citat: Lucifer / Louis_Cyphere poslato Januar 21, 2011, 13:52:08 POSLE PODNE
-.- he can mislis...

E pa nije ni he did ni he can nego it can,pricamo o CamHacku a ne o zivom bicu :P :D


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Ne možeš sa CamHackom snimati, on ti je za pomjeranje kapere. Koristi Fraps za snimanje