pomoc error

Započeo franjoxx, Januar 20, 2011, 04:36:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

franjoxx

ovako odem compilat gamemode i izbaci mi ovaj error ako mi mozete detaljno reci sta trebam napraviti novim sam pa sam si malo glup!:D


evo ovaj error:



C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Balkan Exspres GM12\gamemodes\gtarp.pwn(43417) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "NameTimer")
C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Balkan Exspres GM12\gamemodes\gtarp.pwn(43437) : error 017: undefined symbol "GetPointDistanceToPointExMorph"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

ovo prvo moras dodati gore na vrhu:

forward NameTimer();
     - u zagradu samo stavi sto ti je dole di ti je public NameTimer(..) u zagradi...

a ovo drugo si sigurno pogrijesio negdje u rijeci :)
Kr0s3
is back...

[FilterScript] BizzSystem
[FilterScript] Dinamicno Rotiranje Objekata

[MAP] BalkanNation: BalkanTV

[Tutorial] VrsteVozila
[Tutorial] Razne boje sa starim bojama
[Tutorial] Radenje RPG moda "od 0"

Ukoliko trebate pomoc u skriptanju, neznate nesto napraviti ili neznate popraviti neki bug slobodno me PM...
Voljan sam pomoci svakome, jer kada sam ja ucio meni nitko nije...


Ukoliko nas podupires stavi na svoj profil,
skripta online uskoro



www.balkan-nation.com



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


franjoxx

sada mi je izbacilo ovo molim vaspomozite :(



C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\gamemodovi\Exodus\gamemodes\exodus.pwn(3940) : error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\gamemodovi\Exodus\gamemodes\exodus.pwn(3940) : warning 215: expression has no effect

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\gamemodovi\Exodus\gamemodes\exodus.pwn(3940) : warning 215: expression has no effect

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\gamemodovi\Exodus\gamemodes\exodus.pwn(3940) : warning 215: expression has no effect

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\gamemodovi\Exodus\gamemodes\exodus.pwn(3940) : warning 215: expression has no effect

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\gamemodovi\Exodus\gamemodes\exodus.pwn(3940) : error 001: expected token: ";", but found ")"

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\gamemodovi\Exodus\gamemodes\exodus.pwn(3940) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\gamemodovi\Exodus\gamemodes\exodus.pwn(3940) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.