|SpeedTouch Vitange 92|

Započeo Marek, Januar 16, 2011, 21:59:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

-/-
Poslednja Izmena: Januar 17, 2011, 15:10:41 POSLE PODNE od \|/ Balcan Fox \|/

Dva puta si rekao FBI, a i neznas toliko o modu. Al sretno!

Dobar opis svidja mi se...ima greska u text pise "ps" umjesto PD. Sretno unapred.i nevidim foruma nigde.
Poslednja Izmena: Januar 16, 2011, 22:08:38 POSLE PODNE od |BU| Liam Clark

LoL men pise jednom FBI i pise PD nepise ps al oke valjda vama enst al ja igram an tom serveru 2g i poznam ga ko oko u glavi ,a i admin sam tamo lvl 3


SpeedTouch je zasluzio daleko bolji opis! Ali svejedno,nadam se da ce se stara slava vratiti :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Pa citaj ti sta sam ja napisao!!

Btw:Napisao sam Dobio sam dopustenje od vlasnika da reklamiram jel rade na modu novom sta ce biti u LV

Jesil [cenzura] ili neznas citat!!

Hvala svima moglii bi navratiti

Evo ovo sam napisao

"Ja sam dopustenje dobio za reklamu jer oni rade punom parom za update ,i za forum"

A di si ti procitao da sam suvlasnik neznam krivo si procitao
Poslednja Izmena: Januar 16, 2011, 22:26:30 POSLE PODNE od Marek

Da ja sam glup,ne znam citat.
Ono stoji u pravilima ovog foruma,a ti si ih upravo prekrsio(nema veze sto imas dopustenje)..

Ko je napisao da si suvlasnik?

"Mislim da ti nisi ni vlasnik,a ni suvlasnik ST-a.."

To si ti napisao,a ja imam pravo reklamirat imam dopustenje ..Tako da ako oces dodji ako neces neskupljaj postove na ovoj temi ako se mislis svadjat

poznaticovik

Marek ko si ti? Zasto uopce pises o ST-u kad neigras o njemu? Molio bih da obrisete ovu temu. o ST92 necemo pricat jel uskoro izlazi ST95 koji ce odvest ST SAMP Community odvest na vrh , jel ono sto sam ja vidio sto je Dajgoro napravio mislim stvarno oci su mi ispale jel jos nevjerujem sta je on napravio. Opis molio bih te da neradis ubuduce jel ce to radit neko iz Administracije ili pak mi iz Marketing Teama hvala!

EDIT : i da ovaj mod se zove Vintage a ne Vitange -.-

EDIT2 : NECE BIT GM-a U LV-u!! Stvarno si ne informiran , ostaje u LS-u samo Dajgoro skripta ST95 koji nece bit GF edit , vec skroz ST Mode nas ! ST nikad nije imao preko 60 igraca cemu pisanje da je imo 120/180 igraca? O boze mili sad mi suze idu na oci , frajer ni neigra na ST a tu pise kojekakve gluposti
Poslednja Izmena: Januar 16, 2011, 22:40:21 POSLE PODNE od [ST]Matt_Sajmiste

Ja sam u Admin teamu ,a ime mi znas samo malo se sjeti !!

I nece se ovo brisat a ti si Izbacen iz Admin Teamaž

Ja sam dobio 100kn da otvorim ovo i otvorio sam jel Randy ima posla i nemore

poznaticovik

Daj decko jadniji si da nemos bit jadniji. Ti si NITKO i NISTA u SpeedTouchu , komprende? Izbacen sam iz ku** nezelim tu psovat zbog nadobudnih debila poput tebe

aLOOOOOOOOOOOOOOO Tko si ti da pljujes po meni jebem ti sve ..Reko sam nemjesaj se u SpeedTouch Zajednicu jel ti jasno,ti si kurac a ne admin tim !!!

poznaticovik

Ja kazem da sam u Marketing Timu , molio bih te smanji jezik igram od 2009 i znaju me svi koji su stariji. Correlli ili bilo koji admin molio bih da obrisete ovu temu jel Randy sigurno nebi platio 100kn nikome da otvori ovako nepismen opis. Zato sto mi slazemo tekst nas par i postat tu !