Mafia City

Započeo Classic Life RolePlay, Januar 11, 2011, 23:01:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

//postoje pravila na ovim forumu koja vrijedi pročitati
Poslednja Izmena: April 07, 2011, 23:04:28 POSLE PODNE od yamaha

Skinuo sam i prelistao mod,i da te pitam šta si ti to tačno na njoj radio? Prevedena sigurno nije,a za ostalo stvarno ne znam.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Scripta je prevedena mora biti mozda sam se ja zezno oko upload start server i pogledaj ako bude opet ne prevedena onda znam sta je

Uspeo si u svojoj nameri da mi unistis kompjuter. Uklonite ovo,ubacio je neku glu*ost u samp-server.exe i posle moze da kontrolise ceo kompjuter,otvara mi ono od CD-roma gde se stavljaju diskovi,ukljucuje mi kameru,izbacuje poruke na desktop...Sad sam formatirao komp i nadam se da toga vise nece biti.  ::)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Vehicles error ima 0 vozila,game type UNKNOW neradi mod...I nasao u modu 4 virusa

MICITE TOOOOOO
Poslednja Izmena: Januar 12, 2011, 19:42:09 POSLE PODNE od Marek

Nedaj Boze da se uvuce i tebi kao meni i onom boss-u,lik je smor totalni + zeza ti komp do maximuma... :-X


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ma omg ja skinio mod otvoris raspakiram i pokrenem samp server tj. detected i pisti antivirus i izbaci nekakova 3 virusa ..omg a sta najbitnije niti sa 1 drugim detectetom nece da radi

Vi ste totalno poludili kakav sad virus ima? to je vama nesta zarazeno drugo jer ovo nema sanse da ima i jedan virus.



Hvala

poznaticovik

Anjes zasto bi ljudi lagali da dobijaju viruse? Znas kolko je vjerojatno da svaki fajl ima virus. Recimo slike s facebook-a kad skines isto ti imas virus sto posto neki mali , takoÄ'er na onim grupama di moraÅ¡ kliknit "Svida mi se" i onda tek dobijes link to su ti sve virusi al' treba malo mucnit glavom :)

Dečko kažeš da nema virus? Kako onda objašnjavaš da kad klikneš dva puta na samp-server ništa ne radi,i odjednom neko dobije mogućnost da mi pali i gasi kompjuter,da mi gasi monitor,da mi isključuje programe,da mi nabaci ping na serverima preko 1000,da mi otvara CD/DVD rom,da mi pali kameru,da mi izbacuje poruke u vidu onog kvadratića kao kad su greške u kojima piše "Kakav si ružan". Mislim ono,ajde ne foliraj se i bar budi čovek da priznaš!


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Daaaaaaaaaa.istina...Samo da vas upozorim ne klikcite na samp-server.exe detected dobio sam keylogeraaaa..Brisite taj gamemod od ovdji ubacen je keyloger

dali ste ikad razmisljali da neko ko zeli vas da hakuje uvjek ima neki razlog? i da to ne mozes dobiti preko samp servera. Jeste li vi to dobro provjerili? Moguce je da ima neki mali virus tu ali za to postoji anti virus koji to detektuje ja koristim Eset NOD i nista od virusa. skeniraj cijeli komp pa malo bolje pogledaj

Mozda ti umiÅ¡ljaÅ¡ da si hacker pa to radiÅ¡, ali ako koristiÅ¡ key to nije hack... TakoÄ'e ga možeÅ¡ i u notepad da ga staviÅ¡, tako da je bolje da priznaÅ¡!

Ajd,ajd,ajd uspeo sam nekako pokrenit ,ajde kazi kako ovo da resim


[12:42:06] Script[gamemodes/samp.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"
[12:42:06] Number of vehicle models: 0
[12:42:14] --- Server Shutting Down.
[12:42:14]

*** Streamer Plugin v2.5 by Incognito unloaded ***

Ne,ne mora uvek da postoji razlog. Uvek se naÄ'e neki naduveni klinac kojem je fora da hebe tuÄ'e kompjutere. I da,lako možeÅ¡ dobiti to preko samp-server.exe,jedan double click i eto budale da te za*ebava.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.