[pomoc] SA:MP Program

Započeo Marek, Januar 10, 2011, 19:47:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako...Samo mi se desilo neznam zasto,ugasio komp,drugi dan palim,i nece da mi se conectuje niti na jedan server,radi ping radi sve,ali nece ja stisnem connect nece ,i tako stalo ,reinstalirao SA:MP,i SanAndreas,i nece ,cak sam i reinstalirao windovse,i novi crack za SA,i nece stisnem conect nece kao da klikam u prazno,nema crasha,nema nista,nece uopce da pokrene !!
Molim pomoc!
Poslednja Izmena: Januar 10, 2011, 19:47:29 POSLE PODNE od Marek

Pa zavisi možda je srv na 0.3c a tvoj samp na 0.3b

Ma sve servere imam pod favorite 0.3c,a i pokrenilo bi ga samo bi pisalo didnt responding,al men uopce nepokrece,stisnem conect nece ono loada,i nakraju nista stane ,ko da nisam niti stiso conect!!Nece niti San andreas single,nece niti MTA ,sve reinstalirao i nece !!

Pomogajteeeeeeeee ...Nije to da mi je za SAMP nego nece niti MTA
Poslednja Izmena: Januar 10, 2011, 21:06:48 POSLE PODNE od Marek

Meni je tako sa sampom samo msm da tebi je jos gore   :-\  ja inace otvorim samp i konektiram se pa mi se zaledi ono di bi se trebao ucitavati...ak ti je to izadji iz sampa dok se ucitava i onda opet pokreni samp...

Probaj sa Desni klik-Connect...:)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Resio sam MTA bio greska,cim sam ga izbriso,radi jel mi neki dan na MTA izbacilo eror preko celog ekrana ,i od tad neradi,i ja ga izbriso MTA,i sad radi,nezz sta se desilo da MTA,zajebo,al nema veze ,sad radi sve  LOCKIĆ