|| Balkan-City RolePlay || Otvorenje 17.01.2011 u 20h

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Januar 10, 2011, 15:42:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic




Kao prvo zelio bih pojasniti neke stvari oko servera i opcenito o nazivu servera Balkan-City...Kao sto pojedinci vec znate da je bio otvoren server pod ovim imenom...Da se razumijemo,da nebi doslo do prica i [cenzura]ih komentara tipa(Ukrali ste ime servera,Smislite nesto drugo i slicne poruke)...Posto doticni koji je vec otvorio BC nije mogao cekati, tj. nije imao zivaca da skripta ovaj mod duzi period, pa se odlucio na kraci postupak,da otvori server s nekim drugim likovima, a time moj ulozeni novac i trud na taj nacin pada u vodu kupnjom domene hosta itd...Pa sam odlucio da obnovim BC server s novim modom...Nemamo nikakve veze s bivsim skripterima BC servera,server sam skriptao s Luis_Mendozom...




|| Skripteri i Mapperi : Classico & Luis Mendoza ||

|| Owneri: Classico & Luis ||

|| IP Servera: 178.63.20.199:7779 ||

|| Forum: www.balkan-city.net ||

|| Otvaranje: 17.01.2011 u 20:00 ||

Ovako zelio bih vam predstaviti svoj prvi Mod to jeste SAMP zajednicu.Za pocetak zelio sam napraviti neke novosti,izmjene sto nema na drugim serverima,ili ih u nekom smislu poboljsati...Poceo sam se baviti skriptanjem prije 3-4 mjeseca,od kad je i mod poceo s radnjom...Mozda bi otvorenje bilo i ranije,ali posto smo ja i Luis morali sve sami,od mapanja,skriptanja rijesavanja bugova koje su postojale u skripti i koje su naknadno nastale,pa nas je to zakocilo na jedno mjesec dana.Sve u svemu napokon smo zavrsili prvi i vise nego ocekivani dio...Verzija naseg Samp servera je v1.5. Mnogi ce se sad pitati kako 1.5 logicno je da se krene od 1.0...Kao sto sam naveo uradili smo i vise nego sto smo ocekivali tj. ubacio sam vecinu stvari koje sam namjeravao uraditi kroz male updajte na serveru.

Radnja se trenutno odvija u LS,sto ne znaci da se necemo siriti dalje,tocnije u SF-u slijedi Big update kojeg mozete ocekivati u ovoj godini...Tocan ili priblizan datum nebih znao reci.
Jedna velika napomena igracima a posebno Adminima/Game Moderatorima ovog servera."Posto je ovo RP server nadamo se da ce tako i ostati,sto znaci nema krsenja pravila poput reklamiranja,koristenja cheat-a,dramcenja titule,novca...Eh sad sto je jos vaznije dragi nasi buduci Admini/Game Moderatori nadam se da necete kaznjavati(kickovati/banovati) igrace na ovom serveru bez razloga ili traziti bilo kakav razlog kako bi samo upotrijebili tu titulu...Jedna greska OUT si,nema povratka jer nama nije cilj banovati igrace vec ih privuci...Jos jedna napomena novac na ovom serveru ce se zaradivati, znaci nema dijeljenja love od strane Admina,koga uocim zna sta mu se pise...




Policija
F.B.I
Nacionalna Garda
Hitna/Vatrogasna Sluzba
Gradonacelnik
OBN  Studio
Taxi Kompanija
Licenseri




Ulicni Razbojnici
Scarface Mafia
Hitmani
Black Bullets
Assassin Brothers
Teroristi
Groove Street Families
Red Devils




Legalni Poslovi

Detektiv
Dostavljac produkata
Auto Mehanicar
Pizza boy
Cistac ulica
Tjelohranitelj
Bokser
Vozac busa
Kamiondzija
Farmer

Ilegalni Poslovi

Posao Kurve
Diler oruzja
Dostavljac materijala
Diler droge
Kradljivac vozila



Kratka Obavijest o Serveru:

•Kapije Bandi/Organizacija se otvaraju s komandom /otvori
•Sve baze su detaljno ogradene i namapane sto mozete  vidjeti u primjerku fotografija koje smo postavili
•Organizacije i Bande posjeduju sustav opreme,svaki sustav je poseban,detaljnije o tome vidjet ce te na serveru kucajuci komandu /help
•Mnoge komande se nalaze u dialogu kao npr. /gps /teleport /report /pomoc /kupidozvole /kupioruzje /deposit /withdraw itd...
•Takoder je dodan sistem polaganja kojeg takoder mozete vidjeti na slikama(detaljnije na modu)...Prvo sto morate je proci instrukcije i odgovoriti na par pitanja koje mozete ostvariti komandom /instrukcija.Nakon toga van Autoskole nalaze se 4 automobila koja su u vlasnistvu Autoskole,ali prije toga morate otici do pickup-a i kucati komandu /polaganje...
•Bankomat sistem vidljiv u pojedinim dijelovima grada,vise u update-u
•Posjedujemo carownership
•Moguce pljackanje Banke,PigPena,Burgershoot-a,24/7,Pizzerije,CluckinBell,Donut,Alhambre itd (vise mogucnosti u update-u)
•Za sad broj kuca i bizzova je ogranicen,ali dovoljno za pocetak...Naravno veci broj kuca i bizzeva ocekujte u update-u koji slijedi









U narednim update-ima mozete ocekivati mnoga poboljsanja na serveru kao sto su:

• Povecani broj kuca i bizeva
• Vise vozila
• Nove bande/org
• Uz trenutni sustav auto polaganja, postojat ce i za letjelice,plovila
• Bankomati diljem LS-a
• Povecani broj dialog komandi
• U velikom Update uz LS radnja ce se odvjati i u SF-u
• Eventi/Race
• Ostalo ce ostati tajna,jer zelim da ideja ostane unikatna,barem do UPDATE-a

Ukoliko zelite pomoci u daljem razvitku servera ili imate prijedlog sto zelite vidjeti u nasem narednom update-u posjetite nas na forumu http://www.balkan-city.net/index.php?topic=3.0...

Posted By Classico

Prijave za Admine/GM/Lidere/Mappere su OTVORENE
Poslednja Izmena: Februar 04, 2011, 12:33:42 POSLE PODNE od [BC]Luis Mendoza


opis preextra nemogu ga ni čitat takav je opis :D dolazim 1000/1000 % na server sam dok dodje ip...forum je dobar ;)
skype: marko.pintaric1 :)

cool veoma dobar opis 10/10 samo jos da vam ip dodje dolazim na otvaranje  ;)

Citat: Kalu_Corleone poslato Januar 10, 2011, 15:51:21 POSLE PODNE
cool veoma dobar opis 10/10 samo jos da vam ip dodje dolazim na otvaranje  ;)

Ma cekamo novi ip,imaju nekih problema na starom ip-u pa zbog toga  :)

Ovako, opis je odličan, broj poslova i sami poslovi mi se čine OK. Da sam na tvojem mjestu, smanjio bih broj organizacija/banda, mislim da je to za početak previše... Mape mi se svidaju, ali da je baza bande na groblju to nije realno ;) Forum je OK :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Pa,Å¡ta reći osim odličan opis! Mape su dobre,jedina zamerka na nerealnu bazu kod groblja. TakoÄ'e,joÅ¡ niste ni otvorili server a već ste zapeli sa updateom. Ipak,i pored dosta truda,nemate niÅ¡ta unikatno,niÅ¡ta Å¡to bi obeležilo ovaj server i izdvojilo ga od ostalih. Doći ću da pogledam. Srećno,trebaće vam! ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


djea ima OBN studio za razliku od drugih servera  ;) haha salim se ajde uskoro da vam dodje ip  :)

Evo ovako mogu ti reči da sam pročito opis i svidio mi se. Jako si to dobro odaradio!Kao sto vidim slike mi se ne sviÄ'aju jel vam je maping totalno not RP! I nace mi se cini ok!


Pozdrav i sretno u budučnosti!

L3O RUL3, 10.01.2011 u 17:58h
Poslednja Izmena: Januar 10, 2011, 17:59:39 POSLE PODNE od NO.1 L3O

Citat: Kalu_Corleone poslato Januar 10, 2011, 17:53:53 POSLE PODNE
djea ima OBN studio za razliku od drugih servera  ;) haha salim se ajde uskoro da vam dodje ip  :)

Hahaha Lanina vremenska prognoza hahaha,nista gluplje vidio nisam,o svemu prica samo o prognozi ne prica :D...Ma ima par unikatnih stvari,kao sto si vec naveo imena org./bandi,ali bit ce vise ABD...

Lep opis i dosta truda, to se i očekivalo.
Srećno!


Odlican opis srecno bio sam admin na serveru ovog imena....

Ne svidja mi se opis,pa uopste mod nije opisan..

opis je dobar.

mape nisu nesto.uvik ova crvena svitla.

docu na otvaranje.



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje