Virtual Evropa RP [0.3c]

Započeo k@lu, Januar 08, 2011, 19:09:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ja znam sve i nisam vas natjero da dodjete sam sam rekao u opisu da nije nes nikoga ne prisiljavam da dodje!
a za pola vas necu da imenujem sad krenuli ste od ovog moda bas kao ja sve isto ali necu da imenujem ko jer mi nije namjera svadjat nego igrat  :)

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 08, 2011, 20:48:14 POSLE PODNE
Pa normalno sta im to znachi skinuli mod i mogu otvorit server..
ko bi igro na GTARP bez ikakvog edita..

Decko,sto kaze joxy- Ti ni komandu /kill ne znas napraviti !!!I opet u prvom posstu si zamerao na BU modu ?!?!?!?! Dokle vise ???
I nauci da ne pises u svakom postu po 10 puta !!!

P.S -Opis 5/10

Stariii ljudi shvatite da ima oko 5-6 ili vise servera sve isto samo mod ubacen i to je to svaki dan po 2-3 bot servera se otvaraju.... omg  :'(  a sve isto...

jbg ovo je drugacije ja znm to da je mod skoro nista edit ali polako ima vremena niko od ovih sto me kritikuju kad su otvarali server nisu imali pojma kao i ja samo sto se sada prave pametni ali neka no problem njihova stvar  :)

Citat: Kalu_Corleone poslato Januar 08, 2011, 23:08:22 POSLE PODNE
jbg ovo je drugacije ja znm to da je mod skoro nista edit ali polako ima vremena niko od ovih sto me kritikuju kad su otvarali server nisu imali pojma kao i ja samo sto se sada prave pametni ali neka no problem njihova stvar  :)

ma nemozes ti njemu objasnit kad ima 10 god :S

ali bolje da se trudis nego da kupujes mod :S a od necega moras pocet :)

@monk polako pocecemo sredjivat

@ryder brate nemoj da se pravis pametan Los City je na pocetku imao ovakav bot znm jer sam bio dosao na njega i drazo si preko 1mjesec taj mod na serveru pravio event govorio da ljudi zovu igrace i sad meni pametujes nes zao mi neces meni , ja ne pljujem po tvom radu ali ti nemas svoj rad bogat si pa samo kupujes modove (npr samp arena) msm svaki server ismijavas a svoj otvaras 3 mjeseca pa ga jos nisi otvorio :S

Citat: Kalu_Corleone poslato Januar 09, 2011, 14:18:06 POSLE PODNE
@monk polako pocecemo sredjivat

@ryder brate nemoj da se pravis pametan Los City je na pocetku imao ovakav bot znm jer sam bio dosao na njega i drazo si preko 1mjesec taj mod na serveru pravio event govorio da ljudi zovu igrace i sad meni pametujes nes zao mi neces meni , ja ne pljujem po tvom radu ali ti nemas svoj rad bogat si pa samo kupujes modove (npr samp arena) msm svaki server ismijavas a svoj otvaras 3 mjeseca pa ga jos nisi otvorio :S

ne, on samo prica da kupuje modove, nikakav mod od samparene on nije kupio...

Mislim da bi se ryderu trebalo zabranit postanje u server oglasima, jer je svaki od ovih servera bolji od nejgovog (on nije ni otvorio lol)....


Btw opis 5/10, a na srvr ne mogu uc :)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

slazem se sa obadvojicom ali sta je tu je server polako pocinjem edit jbt prvi put mi je nemogu extra uraditi jos ucim  :)

Citat: Kalu_Corleone poslato Januar 09, 2011, 15:36:30 POSLE PODNE
slazem se sa obadvojicom ali sta je tu je server polako pocinjem edit jbt prvi put mi je nemogu extra uraditi jos ucim  :)
Pa sta nisi prvo naucio a onda kupovao host :S

jbg evo krecemo veceras sa uredjivanjem nasao sam 2 skriptera cak jako ih dobro poznajem itd  :) tako da pocinjemo veliki edit svega cijelog moda bice dobro uvjeravam vas  :) poz  ;D