[MAP] Neke mape sa RP FacTory..

Započeo [RPF]Scooby, Januar 08, 2011, 02:00:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Vi na tom Serveru imate dobre samo mape? Koliko vidim samo to objavljivate ?

Pokazite malo skriptu/mod ...

http://slike.hr/slike/samp327_07cb4.jpg.html PD

kopirano sa CroHerze...
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |

nije bas nesto ,msm meni se bas ne swidja,al dobro, 5/10 :S
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Mikic95

Mape su onako, previÅ¡e palmi, neÅ¡to ste sa CH pokupili - kod burga ona vatra u onome cvijeću mi se nesviÄ'a, jel oćete da se cijeli burg zapali  ???   :D :D

CitatSve objavljene mape moraju sadržavati izvornu kodu (.PWN fajl, .MAP fajl), to važi i za sve druge skripte/programe koji nisu napisani u PAWN jeziku.

Nisi stavio kod,onda si trebao da staviš u slike i video board. :) Ali inače mape su ok. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Rey_McShakur poslato Januar 08, 2011, 02:42:23 PRE PODNE
http://slike.hr/slike/samp327_07cb4.jpg.html PD

kopirano sa CroHerze...

Lol staviš stepenice ispred PD i odma kopirano, koliko vidim tu su samo stepenice iste -.-

dobro je 8/10....samo si trebao u ono slike i video ne ovde

btw, kakva je to vatra?

Ceeek, zabranjeno "kopiranje" mapa? Odi recimo na LS:RP i odi na neki drugi server s slicnim brojem igraca, vidjet ces da imaju negdje identicne mape, gotovo iste. Mape nisu zasticene, svako ima pravo na svoju ideju i na svoju realizaciju tih ideja

neznam sta sam ja to kopirao sa ch samo one stepenice i nista drugo, a one vatre na burgu to imam mod efekte za vatru vodu itd...

ZicMortal

Uredjenje banke imate JAKO slicno kao na EDIMAXU, molio bih da preuredite/promjenite. Hvala.

ni neigram na edimaxu neznam ni kakva je banka

Citat: ZicMortal poslato Januar 08, 2011, 14:54:04 POSLE PODNE
Uredjenje banke imate JAKO slicno kao na EDIMAXU, molio bih da preuredite/promjenite. Hvala.

Da pa? Ja cu otvorit sad server i napravit cu bas identicne mape kao na tvojem i CH serveru! Imam svoje ideje i tako mislim da bi mi bilo najbolje, problemi?

Od kad je kopiranje nečija ideja?  ::)

Prvi čas istorije u srednjoj školi su me naučili - BUDI ORGINALAN,JER KOPIJA NIKADA NIJE BOLJA OD ORGINALA. :)
Poslednja Izmena: Januar 08, 2011, 15:59:32 POSLE PODNE od Djea_Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


ZicMortal

Citat: Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Januar 08, 2011, 15:34:14 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Januar 08, 2011, 14:54:04 POSLE PODNE
Uredjenje banke imate JAKO slicno kao na EDIMAXU, molio bih da preuredite/promjenite. Hvala.

Da pa? Ja cu otvorit sad server i napravit cu bas identicne mape kao na tvojem i CH serveru! Imam svoje ideje i tako mislim da bi mi bilo najbolje, problemi?

Tvoje ideje su sve izkopirane ako ces na taj nacin gledati. Ja sam samo lijepo zamolio da to preurede jer glupo je da imaju skoro pa ISTO uredjenje tog mjesta. Isto tako mislim da se ta banka dade jos puno bolje urediti unatoc zamolbi.