Kineski farmer tvrdi da je imao seks sa vanzemaljcem

Započeo Mario_Martinez, Januar 06, 2011, 20:21:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja neznam ni sam dal da vjerujem,ali 90% je da nismo sami,jer kao sto su neki rekli ima puno planeta,galaxija...to ce se sa vremenom i otkriti,a ovaj kinez je posebna prica,dobro je Corelli reko,sta se penjo na ljestve da je zadovolji...:S,samo mediji mogu povjerovati takvim s**nji*a
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Nisu ni oni mutavi da vjeruju u to. Ali moraju to prikazat jer ako imaÅ¡ neku priču garant ti plačaju. I oni moraju nekako zaraÄ'ivati.




Citat: Nik Delgad poslato Januar 07, 2011, 01:03:44 PRE PODNE
Nisu ni oni mutavi da vjeruju u to.

Slazem se,ali kad oni mogu tak gl**e price objaviti,a sami znaju da to nije istina i da ce se ljudi doslovno smijati njemu koji je to isprico i novinaru koji je to napiso...ima puno istinitijih stvari u svijetu a novinari rade pisu o necemu ajmo rec "nepostojanom".
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!

Ljude više zanimaju gluposti ako nisi znao. Eto vidiš kako tu komentiramo ovu glupost? :)




Citat: Aleksandar poslato Januar 06, 2011, 20:39:16 POSLE PODNE
Da li vjerujem u vanzemaljce?

Nesta mora postojati u tolikom svemiru..
Nemoguce da smo samo mi tu..
A sad dal' su to vanzemaljci ili nesta drugo,to je vec drugo pitanje i o tome bi se moglo raspravljati do sutra.

Vanzemaljci? To su po nekoj logici bića koja nisu sa Zemlje? A koliko znam otkrili su nekakve bakterije gore, tako da nismo sami. To je moje razmišljanje -.-'

Ne verujem u ovo, jer Bog da ih je stvorio, mi bi to znali.. ja ne verujem u ovakve stvari

CitatDa li vjerujem u vanzemaljce?

Ja vjerujem zbog toga sto smo ja i brat bili na kompu...starca nie bilo doma samo nas dvoje....ja gledam kroz prozor zuim bezveze.....i vidim ja nesto zeleno, narancasto, plavo svijetlo... ja kazem burazu daj vidi ovo... i on pogleda i onda ja ponovo odem vidjeti i proleti pokraj kuce.... xDD i bas sam pratio di ide i odjednom samo nestane pred mojom kucom... i mi sutra dan vidimo na vijestima leteci tanjur pojavio se u zagrebu...
Mike Marquez | House of Rave is Trippy Place ! |

Citat: Rey_McShakur poslato Januar 07, 2011, 11:02:13 PRE PODNE
Ja vjerujem zbog toga sto smo ja i brat bili na kompu...starca nie bilo doma samo nas dvoje....ja gledam kroz prozor zuim bezveze.....i vidim ja nesto zeleno, narancasto, plavo svijetlo... ja kazem burazu daj vidi ovo... i on pogleda i onda ja ponovo odem vidjeti i proleti pokraj kuce.... xDD i bas sam pratio di ide i odjednom samo nestane pred mojom kucom... i mi sutra dan vidimo na vijestima leteci tanjur pojavio se u zagrebu...

Ae ne lupaj gluposti  xd
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

AKO VAM JE STALO DO RASPRAVE O TIM GLUPOSTIMA ODETE FINO NA OVU STRANICU

http://www.nlo.me/

Imate fino sve slike, sve o tome i kad je koji vidjen na podrucju Bosne, Hrvatske i Srbije...
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Citat: gonss.pwn poslato Januar 07, 2011, 10:56:12 PRE PODNE
Ne verujem u ovo, jer Bog da ih je stvorio, mi bi to znali.. ja ne verujem u ovakve stvari
Ajde ne lupetaj... Bog je stvorio i bakterije na Saturnu i Mjesecu i jel znas to: NEZNAS!
Isto tako neznas, postoji tisuce galaksija, milijuni planeta i zvijezda... I da, za tvoju informaciju bilo je istrazivanje i ''rekonstruirali'' su stvaranje zemlje (negdje u nekim cjevima, cak se prica da ce zbog toga nastati crna rupa i progutati zemlju) sigurno napravile te cestice a NE NIKAKVO CUDO!

Inace ne mislim da postoje, ali me zivciraju ove teorija ''Da je Bog napravio vanzemaljce mi bi to znali''

Ja vjerujem da NLO i ostala bica postoje u svemiru. To ameri znaju ali nece da uznemiruju svijet. Znate li za americku bazu Area51 tu ameri kriju NLO i putujuu svemir tajno..

To sto govorim "Area51" nije nikakva zajebancija jer je i na sa:mp tako nazvana area... Malo vise procackaj te o njoj na internetu pa ce te vidjeti...
"Dovoljno je da samo u google ukucate "Area 51" i idite u slike pa gledaj te !
Poslednja Izmena: Januar 07, 2011, 11:54:00 PRE PODNE od Edin
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Citat: Rey_McShakur poslato Januar 07, 2011, 11:02:13 PRE PODNE
CitatDa li vjerujem u vanzemaljce?

Ja vjerujem zbog toga sto smo ja i brat bili na kompu...starca nie bilo doma samo nas dvoje....ja gledam kroz prozor zuim bezveze.....i vidim ja nesto zeleno, narancasto, plavo svijetlo... ja kazem burazu daj vidi ovo... i on pogleda i onda ja ponovo odem vidjeti i proleti pokraj kuce.... xDD i bas sam pratio di ide i odjednom samo nestane pred mojom kucom... i mi sutra dan vidimo na vijestima leteci tanjur pojavio se u zagrebu...

Facepalm

Correlli

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 06, 2011, 23:52:11 POSLE PODNE
postoje vanzemljaci 99 %...Nismo mi samo 100 %
Znači da imaš ti neki dokaz za to. Daj ga podijeli sa nama, i nas to zanima.

Citat: [LC]Ryder poslato Januar 06, 2011, 23:52:11 POSLE PODNE
Za 200 godina ima da se otkrije marem 1 rasa od vanzemaljaca...
Da stvarno postoje onda bih se već otkrilo i znali bi već za njih. Sad ćeš ti ili netko drugi reći (kao što je netko već rekao) da Area 51/69 i NASA kriju takve stvari od ostalog svijeta. Sve se sazna prije ili kasnije, a ovih glu*osti o NLO je sve više i više.
Vjeruje te li neki u babu rogu, vampire i ostale bajke? Ne? Zašto ne, pa i to je razvilo na sličan način kao priče o NLO-u i vanzemaljcima.

Citat: BestOne.exe poslato Januar 07, 2011, 11:43:59 PRE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Januar 07, 2011, 10:56:12 PRE PODNE
Ne verujem u ovo, jer Bog da ih je stvorio, mi bi to znali.. ja ne verujem u ovakve stvari
Ajde ne lupetaj... Bog je stvorio i bakterije na Saturnu i Mjesecu i jel znas to: NEZNAS!
Isto tako neznas, postoji tisuce galaksija, milijuni planeta i zvijezda... I da, za tvoju informaciju bilo je istrazivanje i ''rekonstruirali'' su stvaranje zemlje (negdje u nekim cjevima, cak se prica da ce zbog toga nastati crna rupa i progutati zemlju) sigurno napravile te cestice a NE NIKAKVO CUDO!

Inace ne mislim da postoje, ali me zivciraju ove teorija ''Da je Bog napravio vanzemaljce mi bi to znali''
Kršćan si (to zaključujem po tome da si najvjerojatnije Hrvat)? Jesi li ikada pročitao Bibliju ili možda koju drugu Svetu knjigu abrahamskih religija?
Potpuno se slažem sa gonss-om.

Citat: Edin poslato Januar 07, 2011, 11:53:04 PRE PODNE
Ja vjerujem da NLO i ostala bica postoje u svemiru. To ameri znaju ali nece da uznemiruju svijet. Znate li za americku bazu Area51 tu ameri kriju NLO i putujuu svemir tajno..

To sto govorim "Area51" nije nikakva zajebancija jer je i na sa:mp tako nazvana area... Malo vise procackaj te o njoj na internetu pa ce te vidjeti...
"Dovoljno je da samo u google ukucate "Area 51" i idite u slike pa gledaj te !
Teorije zavjere.. i ja ih volim čitat.
Najsmješnija mi je ona da je Tito bio sovjetski špijun i da je "pravi Tito" poginuo u desantu na Drvar (valjda to žele prikazati današnji jugokomunisti da operu Titu od njegovih komunističkih zločina koje je počinio najviše nad Hrvatima pa i ostalim narodima).
San Andreas ti je previše pomutio mozak.

Slažem se sa tvojom zadnjom rečenicom Correli u potpunosti. Čuj putuju u svemir -.-' I ti Edine vjeruješ u svakakve gluposti na internetu, koliko ja znam niko ne smije ni prismrditi tom području a kamoli da ga slika -.-'

Vjerovatnos da mostoje vanzemaljci su 50/50.

dakle nekidan su u svemiru otkrivene bakterije i to samo po sebi stavlja da u svemiru ima zivota.

area 51 - ja vjerujem da NASA-FBI-USA itd da ne nabrajam kriju mnoge stvario od obicnih ljudi.

a sto se tice ovoga farmera,mogu i ja reci da mi je nikidan pozvonio na vrata vanzemaljac i pitamo me ocu kupit krusaka.



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje