Kineski farmer tvrdi da je imao seks sa vanzemaljcem

Započeo Mario_Martinez, Januar 06, 2011, 20:21:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Kineski farmer Meng Žaoguo ispričao je tamošnjim medijima da je vodio ljubav sa vanzemaljkom, što je naravno dočekano sa podsmehom.

MeÄ'utim, seljak iz Hejlong Džijanga je nekoliko puta detaljno ispitan na detektoru laži, i uspeÅ¡no je proÅ¡ao testiranje.

Meng je rekao kako je u šumi nedaleko od svoje kuće pronašao nekoliko velikih metalnih delova, za koje je pomislio da su ostaci srušenog helikoptera. Seća se da mu se iznenada prispavalo, a kada se probudio shvatio je da se nalazi na nepoznatom mestu u društvu vanzemaljke. Po njegovom opisu, vanzemaljka sa kojom je 40 minuta strasno vodio ljubav je biće od tri metra i sa 12 prstiju. Mengu su vanzemaljci rekli da se potomak njega i vanzemaljke sa kojom je spavao može očekivati za 60 godina.

’Mi joÅ¡ ne možemo  da objasnimo njihovo postojanje jer naÅ¡a tehnologija joÅ¡ uvek nije dovoljno razvijena’ rekao je Meng za ’China Daily’, dodajući da je svestan kako mu niko neće poverovati

hhahaha jesam se na smejo. ovo sam copy sa:ovde
to je staro  mozda neki neznaju pa sam dao

jeli vjerujete u vanzemaljce?
Poslednja Izmena: Januar 06, 2011, 20:23:24 POSLE PODNE od Mario_Martinez
Mario_Balukcic

cristiane

To sam gledao na TV-u,danas je sve moguce.
Citatjeli vjerujete u vanzemaljce?
To je bilo pitanje na mojoj temi,a tema je pod katancom  :)
8)

Correlli

Citat: Mario_Martinez poslato Januar 06, 2011, 20:21:45 POSLE PODNE
MeÄ'utim, seljak iz Hejlong Džijanga je nekoliko puta detaljno ispitan na detektoru laži, i uspeÅ¡no je proÅ¡ao testiranje.
To je sve u psihi.

Citat: Mario_Martinez poslato Januar 06, 2011, 20:21:45 POSLE PODNE
Po njegovom opisu, vanzemaljka sa kojom je 40 minuta strasno vodio ljubav je biće od tri metra i sa 12 prstiju.
On, mali Kinez je vodio ljubav sa "osobom" od 3 metra? Jako zanimljivo. Je li se to popeo na drvo pa ga zadavao? :-X

Citat: Mario_Martinez poslato Januar 06, 2011, 20:21:45 POSLE PODNE
Mengu su vanzemaljci rekli da se potomak njega i vanzemaljke sa kojom je spavao može očekivati za 60 godina.
Baš me zanima na kojem su mu to "jeziku" rekli. 8)

Citat: Mario_Martinez poslato Januar 06, 2011, 20:21:45 POSLE PODNE
’.., dodajući da je svestan kako mu niko neće poverovati
Pa to je u pravu, mogao je barem slagat nešto što ima više logike u priči. :D

Citat: Mario_Martinez poslato Januar 06, 2011, 20:21:45 POSLE PODNE
jeli vjerujete u vanzemaljce?
Naravno da ne.
Poslednja Izmena: Januar 06, 2011, 20:36:43 POSLE PODNE od Dux Correlli

Da li vjerujem u vanzemaljce?

Nesta mora postojati u tolikom svemiru..
Nemoguce da smo samo mi tu..
A sad dal' su to vanzemaljci ili nesta drugo,to je vec drugo pitanje i o tome bi se moglo raspravljati do sutra.

Correlli

Citat: Aleksandar poslato Januar 06, 2011, 20:39:16 POSLE PODNE
Nesta mora postojati u tolikom svemiru..
Nemoguce da smo samo mi tu..

Naravno da nismo sami. Postoje i u svemiru živa bića koja nose ime "bakterija", ima ih i na zemlji puno.

Ufff ti vanzemaljci,vecita misterija. Ne znam,ja verujem. Ima mnogo planeta,mnogo galaksija i prosto mi nikako ne ide u glavu da su sve one puste. Ma jednostavno postoje. Ali ga je ovaj cicica zesce slagao. :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


lik imao tripove neke i mislio da se to stvarno desava :D :D xD
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

...Neno...

ak je ovaj kinez imo seks sa vanzemaljcem onda sam ja bio predsjednik sjedinjenih americkih drzava  :D


cristiane


Snich

Jadni farmer  :(
Zasigurno nije odavno imao sex, pa mu se pricinilo da se sexa sa ALIEN-om  :-\

postoje vanzemljaci 99 %...Nismo mi samo 100 %
Za 200 godina ima da se otkrije marem 1 rasa od vanzemaljaca...
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Kao što je Correlli rekao, sve je u psihi što se tiče tih detektora laži. Ako postoje ljudi koji su obučeni da prevare taj detektor, što to nebi mogao i on. Osim toga, on je možda lud, pa je samog sebe uvjerio da je to tako bilo, tako da i on misli da govori istinu.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

ehh da slazem se nije lahko prevariti detektora lazi, ali nekima to zaista ide.

Gledao sam nekad davno emisiju jedno kada je covjek varao detektor lazi na sudu. I uspijo je, a pola ga je vidio da je izvrsio ubistvo jedne osobe, ali je oslobodjen kazne radi njihove glupe naprave....

Naime doktori govore da je potrebno biti smiren dok lazes, jer kada lazemo ubrzava se protok krvi, brzi puls i otkucaji srca...

Samo se dovoljno smiriti , sebi "utubiti" u glavu i raditi po svojim mislima kako zamislis i sve ce dobro proci, jer i sam aparat samo prati puls i ta sranja....
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Pa ako uvjeriš sam sebe da to nisi učinio tako ćeš počet vjerovat i niko te neće moć odgovorit.