Smak SVIJETA - Nevjerovatno

Započeo Edin, Januar 06, 2011, 19:37:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Classico poslato Januar 06, 2011, 22:27:37 POSLE PODNE
Nece biti sudnjeg dana dok ne bude obilnih potresa...Previse se obazirete na 2012 i tumacenja drevnih Mayi,samo se zapitaj u sto Maye vjeruju,dobit ces rijesenje na taj odgovor :)

Ko je ovdje spomenuo MAYU i njihove kalendare... Niko nije spomenuo da vjeruje u to nego samo dali ovo sad sto se desava ikakav predznak za smak svijeta....
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

cristiane

Citat: Edin poslato Januar 06, 2011, 22:36:26 POSLE PODNE

Ko je ovdje spomenuo MAYU i njihove kalendare... Niko nije spomenuo da vjeruje u to nego samo dali ovo sad sto se desava ikakav predznak za smak svijeta....

CitatEvropa se tako pridružila SAD, gdje je s neba u Arkansasu palo 5.000 mrtvih ptica, čija smrt nije objašnjena. Nedugo nakon toga s neba je u Louisiani palo 500 ptica. Vlasti kažu da vjerovatno neće uspjeti pronaći razlog smrti.
Ti si vec pronasao razlog "Smak Svijeta" u tekstu se to nigdje ne spominje,.
50 Predznaka Smaka Svijeta
Evo pogledaj prave predznake (po Islamu)  kad ne citas Islamske knjige  pa vidi jel se spominju negdje uginuli rakovi i ptice?Ako si ti uopste Musliman!!

Ovo vec prelazi na religiju,mislim da bi bilo bolje da se sada locka. Prema Bibliji,u koju ja verujem,do kraja sveta ce doci,zavrsice se jedan ciklus i doci ce novo nebo i zemlja,postojace 1 grad,Jerusalem,nece biti bolesti,uvek ce biti dan,postojace drvo zivota koje ce radjati plodove i hraniti....Zaista ce biti divno.

Ali kao sto rekoh,previse zalazimo u religiju za ovakav tip foruma.  ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Correlli

Citat: Classico poslato Januar 06, 2011, 22:27:37 POSLE PODNE
Nece biti sudnjeg dana dok ne bude obilnih potresa...Previse se obazirete na 2012 i tumacenja drevnih Mayi,samo se zapitaj u sto Maye vjeruju,dobit ces rijesenje na taj odgovor :)
Nitko ovdje nije ni spominjao taj narod.

Samo Bog zna kad će biti kraj svijeta, a nekim "Kršćanima na papiru" savjetujem da pročitaju posljednju knjigu Biblije i Novoga zavjeta, a to jest Otkrivenje.

Super! Dan prije mog rodjendana ce biti (1000%) smak svjeta, jer je to najavio jedan kojeg niko nezna da mu se digne popularnost!
-Da to je istina.

Correli, ajde ti nabaci jedan "Smak teme" da nepredje u spam :D


Citat: Dux Correlli poslato Januar 06, 2011, 19:45:21 POSLE PODNE
Oh Bože moj, opet ćemo to umrijeti? Po koji put već? 100-ti?


Od svih komentara, mene je ovaj najviše nasmijao.

Vala baÅ¡, svako malo umiremo.  haha  :)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Ja sam nešto svatio. Ima puno ljudi koji su nepismeni. Eto gledam video što je tu priložio za 50 predznaka propasti svijeta. Sve puno pravopisnih grešaka! A i tu u komentarima isto ima. :| Prije će doć smak svijeta zbog nepismenosti nego ovih vražijih ptica. ^^




Ovaj forum sve vise diskutira o ovakvim temama i sve manje o sampu i skriptanju...  ::) ::)

Citat: QuarTz poslato Januar 06, 2011, 23:59:28 POSLE PODNE
Jaoo ako vi vjerujete u ovo, nije tacno ja cu vam reci kada je Smak Svijeta....

SMAK SVIJETA ce biti kad Muslimanska Godina bude 2000, a do tada uzivajte i nemojte se plasiti od ovo jer ovo nije istina!

Nitko nezna kada ce biti...mozda bas nece niti 2000 muslimanske godine...

Iskreno, ja neću bit živ kad će se to dogodit. Tak da ono ne zamaram se time. Jer ono to neće sad bit nego za pitaj boga kolko tisuča godina.
Poslednja Izmena: Januar 07, 2011, 00:03:35 PRE PODNE od Nik Delgad




Ajde okk eto vise od pola vas ne zanima o smak svijetu ... " TAKO JE NAJBOLJE" ... Dosta se ovdje provaljivalo i pisalo o glupostima... Ako se nastavi ovako moze doci i do spama i do svadje ... Dosta je bilo ;) ;) ;)....

LJUDI SPAVAJ TE MIRNO. SMAK SVIJETA JE ODGODJEN IZ POSEBNIH RAZLOGA. O DALJNIM INFORMACIJAMA CE MO VAS OBAVJESTAVATI  :P

"MERE" LOCK  :D
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Joj nece biti Smak svijeta, ja tim Majama nevjerujem jer oni nisu ni postojali, ono sto su oni gradili to je sigurno neki ne popularni politicar sagradio da bude poznat. Jos jedna fora da NASA i neke drzave zarade na njoj. I da, ova tema prelazi u vjeronauk. Jedan govorio katolickom smaku svjeta, drugi o pravoslavnom, treci o muslimanskoj, neki ni nevjeruju. E pa ja iako sam Krscan, nevjerujem ni u jedan religionalni smak svijeta jer ja vjerujem da ce smak svijeta cemo sami uzrokovati kada probijemo ozonski omotac jer stalno kupujemo AXE i Rexona i polovi se otope. Nece biti nikake 2000 godine, ni jedan grad nece ostati citav osim onih visokih, a Jeruzalem sigurno nije dovoljno visoko. Ugusiti cemo se u plinovima koje smo sami proizveli, ugljikov monoksid, dioksid... Ugusiti cemo se od vlastitih prdeza. A sada dosta i mirno zivite te nevjerujte nekim prorocima i politicarima!

Citat: Dux Correlli poslato Januar 06, 2011, 22:52:00 POSLE PODNE
Citat: Classico poslato Januar 06, 2011, 22:27:37 POSLE PODNE
Nece biti sudnjeg dana dok ne bude obilnih potresa...Previse se obazirete na 2012 i tumacenja drevnih Mayi,samo se zapitaj u sto Maye vjeruju,dobit ces rijesenje na taj odgovor :)
Nitko ovdje nije ni spominjao taj narod.

Samo Bog zna kad će biti kraj svijeta, a nekim "Kršćanima na papiru" savjetujem da pročitaju posljednju knjigu Biblije i Novoga zavjeta, a to jest Otkrivenje.

Pa stize ta famozna 2012,pa sad traze iglu u plastu sijena kako bi potvrdili to njihovo prorocanstvo,zato sam ih spomenuo...

Ima puno prica o "smaku svijeta",on ce se sigurno dogoditi ali nitko nezna kad,ni baba vanda,ni dedeki sa kartama amabas nitko,to samo zna Bog,a sada ima prica da je smak svijeta odgoden,sve u svemu ima puno prica i teorija o tome,ali nitko nezna kada bi se to moglo tocno dogoditi,a ovo sa pticama i tim zivotinjama je pisalo u bibliju da ce poceti padati ptice mrtve...proroki i te spike,a mozda je i da su se smrzle ili dozivjele sok od vatrometa,ali sumljam da bi se mogao tako veliki broj zivotinja smrznut ili bit sokirane od vatrometa...
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!