Smak SVIJETA - Nevjerovatno

Započeo Edin, Januar 06, 2011, 19:37:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo vec je vise puta otvorana ovakva tema sa ovim naslovom.
Posto i onako nemamo o cemu da raspravljamo u ovom offtopicu osim glupih tema koje se uvijek otvaraju.... evo ova....

1. Znam da pola od vas i vise ne vjeruje ovom dogadjaju koji je odredjen 2012 g. ( i ja pomalo vjerujem, ali i ne )

- Ovako... Malo prije slusam vijesti i vec tamo raspravljaju o tom dogadjaju. Naime cuo sam da je oko 40.000 rakova umrlo i da su ptice pocele sa neba da padaju mrtve... Imaju zivi dokazi ( video i slike ) (ljudi su sokirani) ... Naime govore da su umrli od zime...

evo vam ovdje sve pise detaljnije o tome...

http://www.sarajevo-x.com/svijet/clanak/110106074

Eto vec svi pocinju pricati o tim glupostima... Ajde da vidimo malo vase komentare i vase prijedloge i ostale sugestije o ovome.... Vec se pocinju desavati prelude i neobicne stvari na ovom svijetu... Ali eto kako je tako je sve ostaje i sve je sudjeno kako je odredio (Bog, Allah, ili svejedno kako ga ko kojim imenom zove )
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!


Nebi ,vjerovao ,ali jcue bilo u emisiji jednoj da je jedan djed , reko da je kao ,on video preko karata smak svjeta, 1.5.2011 g

Correlli

Oh Bože moj, opet ćemo to umrijeti? Po koji put već? 100-ti?

*Osnivac teme

Sta ti je bre to sam ih ja petardama gadjao  :D

cristiane

Ako si Musliman kao sto vidim po imenu vjerovatno bi trebao znati da jos ni jedan od velikih predznaka se nije dogodio,a ako neznas za to pogledaj bar video klipove koje se slazu sa rijecima iz Kur'ana.Tako da ja nikada nisam povjerovao u to da je Smak Svijeta 2012,jos manje bi povjerovao zbog tih rakova,pa i u moru kruze mnoge bolesti koje unistavaju kao i na kopnu tako da.,samo Bog zna kad ce taj dan doci a ne novinari koji izmisljaju sve to na svoj racun... 8)

vi vjerujete u to??omg mozete me odma ubit ako vjerujete u to...tak kazu i za ovaj 3 svjetski rat i jel bio??nije pa kako oni znaju kad ce smak svijeta??mozda ni nece bit  8)
skype: marko.pintaric1 :)

A mozda ce tebi doci policija na vrata,opet    :P

Correlli

Citat: Freestyler poslato Januar 06, 2011, 20:00:27 POSLE PODNE
vi vjerujete u to??omg mozete me odma ubit ako vjerujete u to...
Mislim da nije nitko rekao da vjeruje u to, osim možda autora teme. A i bolje u takve glu*osti nego u onu "Jeste li vi Micke_Boss sa San Andreasa?". ??? 8)

Citat: Freestyler poslato Januar 06, 2011, 20:00:27 POSLE PODNE
mozda ni nece bit  8)
Bit će, bit. Svemu na ovom svijetu doÄ'e kraj jednog dana, a tako je opisano u Judaizmu, Kršćanstvu i Islamu, samo Å¡to su ovo novinarske glu*osti.
Poslednja Izmena: Januar 06, 2011, 20:05:04 POSLE PODNE od Dux Correlli

da da da i ja sam sin od majkl deksona pa nikom nis...ajde autoru idi na ljecenje kod tog novinara koji pise zbog toga sto MORA

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Citat: [BF]Monk poslato Januar 06, 2011, 19:43:36 POSLE PODNE
Ovde kod nas kazu da su umrle od vatrometa za novu godinu :D
hahahha :D
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)

Nece biti sudnjeg dana dok ne bude obilnih potresa...Previse se obazirete na 2012 i tumacenja drevnih Mayi,samo se zapitaj u sto Maye vjeruju,dobit ces rijesenje na taj odgovor :)

Evo ja da citiram jednog lika sa kojim se slazem:

Citat"hladno vreme je krivac" hahahahahaa, glupi amerikanci misle da će svet progutati svako Ä'ubre Å¡to serviraju, verovatno procurilo koje burence radioaktivnog otpada pa moraju da ćute zbog zelenih..


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Taj starac je već nekoliko puta najavljivao smak svijeta, i naravno da nije bio jer pojma nema, zna se ko samo za kad će taj dan nastupiti. A njemu je svejedno nije mu ostalo još dosta života lol

...Neno...

ma bice smak svijeta jednog dana iza nedelje.
bili su pocetkom 2009 rekli da su se neke crne rupe otvorili na okeanu [nzm tacno kojem],a i gledao sam neki dan emisiju ; neki mali grad u americi 2010 god. tornado pogodio cak 4 puta u Godini