Pomoc | SA:MP klijent

Započeo Edin, Januar 04, 2011, 13:42:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ljudi od juce mi nece da udje ni na jedan server... nezz zasto samo mi pokazuje da se spaja i opet tako stalno ponavlja. Koristim 0.3c verziju, a sve do juce je radilo normalno i igram na serveru gamerx 0.3c nezz do cega je pokusao sam obrisati i ponovo instaliram i nece, a moj freend igra tu bez problema sa istom verzijom kao kod mene.
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Citat: Edin poslato Januar 04, 2011, 13:42:32 POSLE PODNE
Ljudi od juce mi nece da udje ni na jedan server... nezz zasto samo mi pokazuje da se spaja i opet tako stalno ponavlja. Koristim 0.3c verziju, a sve do juce je radilo normalno i igram na serveru gamerx 0.3c nezz do cega je pokusao sam obrisati i ponovo instaliram i nece, a moj freend igra tu bez problema sa istom verzijom kao kod mene.

Tako kod mene na kucnom serveru, na CH i na balkan expres, nigdje nece :( Dok recimo imam hosting za Country RP i tamo mi sve radi

cristiane

Citat: Edin poslato Januar 04, 2011, 13:42:32 POSLE PODNE
Ljudi od juce mi nece da udje ni na jedan server... nezz zasto samo mi pokazuje da se spaja i opet tako stalno ponavlja. Koristim 0.3c verziju, a sve do juce je radilo normalno i igram na serveru gamerx 0.3c nezz do cega je pokusao sam obrisati i ponovo instaliram i nece, a moj freend igra tu bez problema sa istom verzijom kao kod mene.
Ne poznat mi je problem al izbrisi iz "GTA San Andreas User Files",folder "SAMP" mozda uspije nije tesko probati  8)

Pokusao, opet isto evo i slika da vidite kako to izgleda



I SAMO OVAKO KRUZI STALNO ISTO....

POKAZUJE MI DA JE SERVER ONLINE I DA IMA IGRACA NA NJEMU I SVE OSTALO I MOJ DRUG IGRA  NA NJEMU, A MENI NECE DA UDJE...
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Tako meni zna biti na Balkan Express...
Jednostavno reinstaliram GTA:SA i obrisem folder ''SAMP'' i picim dalje RP-at :D

ok pokusat cu to sutra ... Hvala ti i veliki pozzzzz
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!