Mala pomoc

Započeo LuKsA, Oktobar 08, 2009, 11:18:37 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pozdrav, ucim se skriptat i dosta vec znam, ali me zanima kako da slozim npr ko ima croherza rpg i tako neki serveri.. kako da slozim race.. pa dok admin ukuca komandu da se podizu objekti, i da pozovem samo 2 igraca na start, na checkpoint.

Unaprijed hvala
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

r4z0r

Hah pa trazis kompletnu scriptu skoro  :D
To moras sam sumnjam da ce ti iko postat nes .. imas MTA pa zapamti koj je koj objekat .. pa setas na koju komandu da se postavi zeljeni object i na koju komandu da se vrati nazad ..

nauci pokretne radit pokretne objekte :D nije bas velika mudrost a za poziv to je okmanda neznam kako to izgleda na GF ili na CH nepratim takve server :D

lol, ma znam to, znam pokretne objekte, jedino se nekuzim u ono da se pozove playera na start(checkpoint)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: GGC poslato Oktobar 08, 2009, 13:27:02 POSLE PODNE
lol, ma znam to, znam pokretne objekte, jedino se nekuzim u ono da se pozove playera na start(checkpoint)

zar je to potreno?

po meni nema velike potrebe da se zove..

a i koristi mozak npr napravis komandu
/poziv1 [id] onda neke funcije da posalje playeru poruku i cp  na koji mora dojti tako i /poziv2 [id]
i neku admin komandu /start pa svima pose odborjavanja napravis s text draw odbrojavanje i kad obroji stavis checpoin i da broji vreme igracima koliko treba da dojde do njega nakraju da ispise vrijeme koliko je ko izvozio :D pa da se vidi pobjednik :D

tako nekako mislis?

pda, al nazalost to neznam  :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.