>>**SRECNA NOVA 2011 GODINA**<<

Započeo TheMonk, Januar 01, 2011, 00:37:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Sretna nova ;)
Zelim vam puno uspjeha i da se brzo otrijeznite:D
Poslednja Izmena: Januar 01, 2011, 09:52:56 PRE PODNE od BestOne.exe

sretna nova..hvala bogu ima nas jos pjanih..ja jesam...nigdje nisam isao za novu,ostao kod kuce sa porodicom i samo se ja napio :) iskreno,svaka nova godina mi je ista,samo sto cu u ovoj godini imati 16 godina :P kakva ce tek biti 2012  :D

Najgori su mi klinci koji se furaju da su se napili.  Oni lafo se neÅ¡to napijali, opijali, a postove objavljivali oko ponoći  -.-

Ja sad u kuću uÅ¡ao, pili jesmo dramatično, al se napio nisam. 

Ludilo bilo.


Sretna nova godina svima.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] poslato Januar 01, 2011, 10:55:45 PRE PODNE
Najgori su mi klinci koji se furaju da su se napili.  Oni lafo se neÅ¡to napijali, opijali, a postove objavljivali oko ponoći  -.-

Ja sad u kuću uÅ¡ao, pili jesmo dramatično, al se napio nisam. 

Ludilo bilo.


Sretna nova godina svima.

Jesam klinjo, ali na fejsu djeca od 10 godina pisu "Idem u paladium" (nas techno klub). Dodje kuc u 1 sat "aaa jesam se napio, stvarno mi zlo od pica" a zapravo popio casicu vina i njemu to NAPIO SE? Koji njub -.-

Jucer od 11 sati sjedim kod kuce uz bocu kole i bocu crnog vina, do 4 sata sam to popio, ali nista neosjecam :)


Nego.. Sretna vam nova svima

ehh ja bio od 9 do 3 h...pa to se napiješ 10 puta a ne 1... :D
skype: marko.pintaric1 :)

Citat: Freestyler poslato Januar 01, 2011, 11:04:40 PRE PODNE
ehh ja bio od 9 do 3 h...pa to se napiješ 10 puta a ne 1... :D


Ne provaljuj se molim te. Dokazao si već svoju zrelost sa onim "Meni murija došla na vrata i pitala me 'Jesi ti Micke_Boss sa San Andreas-a ?'"

I plus, ja sam bio vani, slavio od 7 pa sve do maloprije, kad sam se vratio kući.  I pilo se i vino i pivo i svaÅ¡ta neÅ¡to, ali se napio nisam   x)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Srecna Nova Godina!!! :D :D :D da bude manje servera na balkanu i vise igraca :D :D xD
//koji sam ja kreten

Ja sam slavio sa drustvom u mom lokalu,nije bilo alkohola,a samo jedna cura je pusila cigare. Bilo nam je lepo,zevali smo od 21h do 4:30h,a onda smo svi otisli u moju kucu i zaspali. Evo sad sam ja na kompjuteru a ovi jedu,i sad cemo u Vrnjacku Banju. Veceras cu reprizu,ali sa sirim drustvom. :) Jedan od boljih doceka za mene. Srecna Nova i Vama,kako ste se vi proveli? :)
Poslednja Izmena: Januar 01, 2011, 11:39:57 PRE PODNE od Djea Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


sretna nova godina! puno zdravlja srece i veselja zelim vam ja osobno i united-roleplay team!

i ko se napio da ga ja vidim xD jebote ak se ja nisam napio nemora nitko xD iako je bilo alkohola na bacanje nisam uopce pio :) smiley!

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





ma ja nisam piio sam jedno 2,3 piva i to je to a men brat doso kuci mrtav pjan oko 4h nije znao da upali svetlo hahaha
Mario_Balukcic

...Neno...

sretna nova 2011 puno zdravlja veselja novaca !  ;) :-*

Sretna nova godina svima ! Sve najbolje :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

cristiane