>>**SRECNA NOVA 2011 GODINA**<<

Započeo TheMonk, Januar 01, 2011, 00:37:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

OVIM PUTEM BIH ZELEO SVIM CLANOVIMA BALKAN SA-MP FORUMA DA CESTITAM NOVU 2011 GODINU SA PUNO ZDRAVLJA VESELJA I AKO BOG DA BOGATSTVA...VEROVATNO NEKI JOS TRAZE SVOJU KUCU PO KRIVINAMA ALI STO BI SE REKLO "ADRESA MI KAFANA"...NADAM SE DA CE BITI MANJE ISMEJAVANJA I SVADJA NA OVOM FORUMU JER SVI TREBAMO DA SE DRUZIMO,POMAZEMO JEDNI DRUGIMA OKO PAWNO SKRIPTANJA xD....TOKO OD MENE,JOS JEDNOM SRECNA NOVA GODINA


Hvala takoder.
I ja bih zelio svim clanovima BS-a cestitat Novu Godinu.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

sretna nova godina svima...sad se moram ic treznit xD
skype: marko.pintaric1 :)

Srecna nova godina i od mene..sve najbolje u RL i u SaMpu  ;D

takodjer
Citat: Edin poslato Januar 03, 2011, 23:12:30 POSLE PODNE
ljudi zanima me jedna stvar.
Culi ste da je poznato ako ste bolesni da je dobro za nos da mirises onu paru od toplog caja nane/kamilice dim u nos da bi ti se otcepio i tako nesto.
Dali je sad stetno zamotati u papir nanu / kamilicu i zapaliti ... ? znate vec sta ?? pusiti



Sretna nova godina svima sa BS i tebi Monk  :-* ;) :D :D

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




pukla mi petarda u ruci ali srecom ona slaba.
Srecna Nova Godina :))
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Hvala svima ljudi volim vas sve :-* malo mi nije dobro bio sam sa drugovim na cepanje jedva sam doso iz knez mihajlove ludo je bilo tamo,ne znam kako ste se vi proveli ali meni se smucio zivot posle ove nove godine,povraco sam 3 puta po ulici...ovo gore bilo nego na beerfest-u...
voli vas monkic  :-* :D

Mikic95

Evo i mene, malo uletio na frendov laptop xD . Pridruzujem se cestitkama   ;D

Correlli

Eto, želudac i mozak obraÄ'uju bosansku rakiju, viski, pive, cigare i Bog zna Å¡ta sve 8) ???. Idem se joÅ¡ malo proveselit sa druÅ¡tvom, a poslije lijepo u zagrijani krevet :-*.
Valjda ću biti dovoljno sposoban da sutra navratim na forum, a vi nemojte da pravite koje sra*je :D, jer ako bude sranja ja sigurno neću davati banove, nego moj mamurluk, a on je stroži sudac od mene :) ???.

Sretna Nova Godina svim normalnim članovima foruma, a onim nenormalnim želim da postanu normalni :).

Mikic95

Citat: Dux Correlli poslato Januar 01, 2011, 03:49:32 PRE PODNE

ako bude sranja ja sigurno neću davati banove, nego moj mamurluk, a on je stroži sudac od mene :) ???.


Sutra ne dolazim na forum  :D :D