ovako ovaj problem je vezan za posao ali ne kako se pravi vec nesto drugo

Započeo MaliRus, Oktobar 06, 2009, 21:33:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

imam komandu za posao ali me intersuje kako kad dodem na odredeno mjesto za posao da ne moram da pisem /accept job vec kad upisem npr.. /dostavljac da mi da taj posao evo dole moje sadasnje komande gdje pisem prvo na pickup /dostavljac pa onda ako zelim da prihvatim posao pisem /accept job, kako sad sta treba prepraviti da kad dodem na odedeno mjesto samo da upisem /dostavljac i da mi da posao dostavljaca

if(strcmp(cmd, "/dostavljac", true) == 0)
{
   if(IsPlayerConnected(playerid))
   {
       if(PlayerToPoint(3.0,playerid,987.1014,-1297.3134,13.5469))
       {
           if(PlayerInfo[playerid][pJob] == 0)
   {
               new x_nr[256];
x_nr = strtok(cmdtext, idx);
if(!strlen(x_nr))
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "* Podnijeli ste ugovor o radu za Dostavljaca robe, ako zelite prihvatiti posao pisi /accept job");
       GettingJob[playerid] = 20;
}
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2009, 16:56:18 POSLE PODNE od Don Correlli

Evo meni su tu dosta pomogli pa da i ja nekom pomognem xD

Ovo stavi pod "public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])"


if(strcmp(cmd, "/dostavljac", true) == 0)
{
   if(IsPlayerConnected(playerid))
   {
       if(PlayerToPoint(3.0,playerid,987.1014,-1297.3134,13.5469))
       {
           if(PlayerInfo[playerid][pJob] == 0)
                   {
                        SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "* Zaposlili ste se kao dostavljac robe!");
                        GettingJob[playerid] = 20;
                   }
                   else
                   {
                        SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "* Vec imas posao!");
                   }
                }
                else
                {
                     SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "* Nisi kod mjesta za zaposljavanje kao dostavljac!");
                }
            }
        }



 

Trebalo bi radit xD

ak neradi makni samo
                else
                 {
                       SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "* Vec imas posao!");
                  }
                 
                 else
                 {
                      SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "* Nisi kod mjesta za zaposljavanje kao dostavljac!");
                 }
Poslednja Izmena: Oktobar 07, 2009, 18:06:52 POSLE PODNE od [LG]_eXtReMe_
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012


if(strcmp(cmd, "/dostavljac", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
if(PlayerInfo[playerid][pJob] == 0)
{
    if(gTeam[playerid] == 1 || gTeam[playerid] == 2 || gTeam[playerid] == 4 || gTeam[playerid] == 11)
    {
        SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   You must be a Civilian (Not Wanted) or a Family Member to get a Job !");
        return 1;
    }
    if (GetPlayerState(playerid) == 1 && PlayerToPoint(3.0, playerid,359.5408,206.7693,1008.3828))
{
    if(PlayerInfo[playerid][pMember] > 0 || PlayerInfo[playerid][pFMember] < 255) { SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Families cannot take on this Job !"); return 1; }
    SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTBLUE, "* You are about to become a Detective, and get a 5 hour Contract.");
    SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTBLUE, "* You have to forfill this Contract first, if you want to Quit the job later.");
    SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTBLUE, "* If you are sure to become a Detective, type /dostavljac.");
    GettingJob[playerid] = 1;
}



nisam ti neki pro niti pocetnik xD ali evo probaj ovako :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM










if(strcmp(cmd, "/dostavljac", true) == 0)
{
    if(IsPlayerConnected(playerid))
    {
if(PlayerInfo[playerid][pJob] == 0)
{
    if(gTeam[playerid] == 1 || gTeam[playerid] == 2 || gTeam[playerid] == 4 || gTeam[playerid] == 11)
    {
        SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   You must be a Civilian (Not Wanted) or a Family Member to get a Job !");
        return 1;
    }
    if (GetPlayerState(playerid) == 1 && PlayerToPoint(3.0, playerid,359.5408,206.7693,1008.3828))
{
    if(PlayerInfo[playerid][pMember] > 0 || PlayerInfo[playerid][pFMember] < 255) { SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "   Families cannot take on this Job !"); return 1; }
    SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTBLUE, "* You are about to become a Detective, and get a 5 hour Contract.");
    SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTBLUE, "* You have to forfill this Contract first, if you want to Quit the job later.");
    GettingJob[playerid] = 1;
}



a ovako xD

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









ma jebat ga ne znam nemogu da ga napravim ali nema veze a sto ce mo sa temom anicheat imam ba mod ali kod njega je GivePlayerCash a kod mene je GivePlayerMoney da li bih mogao isprepraviti sa GivePlayerMoney  na GivePlayerCash citavu skriptu


joj glupani.. ovo je tako jednostavno; stavis varijablu PlayerInfo[playerid][pJob] na ID posla 'dostavljaca' jao jao.. pa i to radi /accept job ako niste vidjeli.. epic fail  :D

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Oktobar 11, 2009, 00:05:27 PRE PODNE
joj glupani.. ovo je tako jednostavno; stavis varijablu PlayerInfo[playerid][pJob] na ID posla 'dostavljaca' jao jao.. pa i to radi /accept job ako niste vidjeli.. epic fail  :D
pa nisi ni ti pokupio svu pamet svijeta.Decko nezna i zato treba da bude glup.
Poslednja Izmena: Oktobar 11, 2009, 00:28:44 PRE PODNE od [CH]pliva♫♪

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


r4z0r

Citat: [CH]pliva♫♪ poslato Oktobar 11, 2009, 00:27:01 PRE PODNE
Citat: JoeBullet v2.1 poslato Oktobar 11, 2009, 00:05:27 PRE PODNE
joj glupani.. ovo je tako jednostavno; stavis varijablu PlayerInfo[playerid][pJob] na ID posla 'dostavljaca' jao jao.. pa i to radi /accept job ako niste vidjeli.. epic fail  :D
pa nisi ni ti pokupio svu pamet svijeta.Decko nezna i zato treba da bude glup.

Slazem se pliva .. fkt ruzno od tebe bullet , lik pocetnik ima pravo da pita valjda  :-\