CroHerzegovina Video

Započeo קlเשค, Maj 10, 2009, 11:26:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

matejdz

Meni je ovo EXTRA video sa You Tube-a o CH...

Super uklopljena pjesma, savrseno :)

http://www.youtube.com/watch?v=83dAc3Rv5hE&feature=related


M-Gun

hah dobre stvari ima jedan dm video gde smo ja razor i tea glavni glumci :D

playingonch


Ja sad stojim iza CH foruma i rijesit cu hakere ovaj put jednom zauvijek tako da CH vise nece imati problema barem ne sa onim hakerima.

aaa gele tu je jos dean cucic kolko taj nick nisam vidio

M-Gun

ja znam ko je koljeno znam ga iz sampa !!

Citat: [CH]M-Gun poslato Maj 18, 2009, 14:15:17 POSLE PODNE
ja znam ko je koljeno znam ga iz sampa !!
koljeno je jedna seljacina koja blage nezna o compu nego to neko radi u njegovo ime.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


M-Gun

budala nam samo nisti zabavu i veselje  ;D

matejdz

To su ljudi koji nisu imali dovoljno brige kada su bili mladi, a sada kada su "odrasli" onda tako vracaju svojim roditeljima...

/call 92... TU TU, TU TU, TU TU...

LOL gdje si ti bio ova dva zadnja dana x D


Odsutan dok ne doÄ'em.


r4z0r

Citat: [CH]Croherza U Srcu poslato Maj 18, 2009, 20:21:31 POSLE PODNE
Opet hackan forum aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

i znam ko ga je hackao upravo mi pise na msn xD ... trajko i koljeno :S

eto ja necu da ispadnem glup ali croherzegovina je zaje**** sve svoje servere...

da pocnemo s DM serverom....

Prvo nas je bilo uvijek barem 5 na serveru...
Onda bilo je bolje kada je postajao BM, FA i RUS
Kada se igralu samo u 1. gradu...

Ali onda je valjda nemo dosao na ideju da "poboljsa" server i unistio ga...
80% igrace je zeljelo da server ostane isti...

Eto sada croherzegovina pokusava nesto sa RPG serverom koji je bio jedan od 10 najbiljih u Evropi i sada je mrtav...
I ono sto si napravio nije street race nego Drag Race !!!

Eto i onda kao secer na kraju id**t (moje osobno misljenje) vlasnik croherzegovine pokusava prodati croherzegovinu za 100k $...
Ima i par nekih CS dobrih servera ali nije niko glup da kupi to smece...

Pa ni GamerX ne kosta 100k...
Ni Everystuff Tew...

Eto to je moje misljenje o CH... Serveri su bili odlicni i da se vrate stari gamemodovi ja bi odmah otisao igrat...

I jos nesto o forumu...

Ona ba**ta sm**a od administratora banaju ljude iz zabave...
Eto ja napravio 3 acc-a a razlozi bana su :

Eto dosadno mi je pa eto ti ban !!! ==> kakav je ovo razlog ???
Ne reklamiraj ...                          ==> raklamirao sam svoj tut koji bi igracima pomogao da nauce skriptat
Glup video ...                             ==> ??? sigurno je glup jer sam ga napravio o CH...

Eto to je moje misljenje o CH i mislim da ima boljih servera od CH i da bi trebalo igrati na orginalnijim serverima kao sto je moj, a ima ih puno a ne na prevedenim serverima kao sto je CH sada...

Ko ima sta protiv neka mi se samo obrati i ja cu mu pokazat zasto je CH u banani...

playingonch

Citat: lukica poslato Maj 19, 2009, 14:02:45 POSLE PODNE
eto ja necu da ispadnem glup ali croherzegovina je zaje**** sve svoje servere...

da pocnemo s DM serverom....

Prvo nas je bilo uvijek barem 5 na serveru...
Onda bilo je bolje kada je postajao BM, FA i RUS
Kada se igralu samo u 1. gradu...

Ali onda je valjda nemo dosao na ideju da "poboljsa" server i unistio ga...
80% igrace je zeljelo da server ostane isti...

Eto sada croherzegovina pokusava nesto sa RPG serverom koji je bio jedan od 10 najbiljih u Evropi i sada je mrtav...
I ono sto si napravio nije street race nego Drag Race !!!

Eto i onda kao secer na kraju id**t (moje osobno misljenje) vlasnik croherzegovine pokusava prodati croherzegovinu za 100k $...
Ima i par nekih CS dobrih servera ali nije niko glup da kupi to smece...

Pa ni GamerX ne kosta 100k...
Ni Everystuff Tew...

Eto to je moje misljenje o CH... Serveri su bili odlicni i da se vrate stari gamemodovi ja bi odmah otisao igrat...

I jos nesto o forumu...

Ona ba**ta sm**a od administratora banaju ljude iz zabave...
Eto ja napravio 3 acc-a a razlozi bana su :

Eto dosadno mi je pa eto ti ban !!! ==> kakav je ovo razlog ???
Ne reklamiraj ...                          ==> raklamirao sam svoj tut koji bi igracima pomogao da nauce skriptat
Glup video ...                             ==> ??? sigurno je glup jer sam ga napravio o CH...

Eto to je moje misljenje o CH i mislim da ima boljih servera od CH i da bi trebalo igrati na orginalnijim serverima kao sto je moj, a ima ih puno a ne na prevedenim serverima kao sto je CH sada...

Ko ima sta protiv neka mi se samo obrati i ja cu mu pokazat zasto je CH u banani...

1. Ma de ajde nemoj nebuloze prodavat , dok ce toj server biti poznat ko herza slobodno se javi ? jesil uspio nabiti cak 3 igraca ?
2. Ako jos nisi skuzio na herzu je i vracen stari mod koji je bio na RPG serveru prije Global Restarta te je on trenutno na RPG/DM serveru, a ako malo pogledas taj server to ti je ubiti isto ka i RPG u prvom mjesecu, smijes ubijati nema PG, MG itd...
3. DM server je odlican, igram, ima igraca, napravljen je novi mod i preeeeludo je, nema sta....

Ali koji razlozi bana hh pretjerao je


Odsutan dok ne doÄ'em.