Luxe RolePlay 3.5 najava + slike

Započeo BalkanGaming, Decembar 30, 2010, 19:06:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Istina je da je Baff ukrao taj gamemode -.- Nezna otvoriti pawno i verujem black_doti sve sto kaze za ovo,sigurno je istina..

GM je ukraden!

PRAVI VLASNIK je: Rensy|Renato = Skyler

Citat: Juxy poslato Decembar 31, 2010, 04:28:17 PRE PODNE
Istina je da je Baff ukrao taj gamemode -.- Nezna otvoriti pawno i verujem black_doti sve sto kaze za ovo,sigurno je istina..

GM je ukraden!

PRAVI VLASNIK je: Rensy|Renato = Skyler
Pravi vlasnik je Gunjača kako li već.. Jer je on bio vlasnik SmartExBalkan..

BalkanGaming

Vi se mozete svadjati mod je kupljen od onoga tko ga je napravio, a nije ga napravio gunjac jer on nema pojma o skriptanju vec ga je napravio Baff :)

Citat: nesquik_duo poslato Decembar 31, 2010, 04:17:13 PRE PODNE
Citat: [LU]cookie poslato Decembar 30, 2010, 19:13:15 POSLE PODNE
Citat: |GG| Filipo Is Back ! poslato Decembar 30, 2010, 19:10:53 POSLE PODNE
Hmmm . . . dosta dobro, svida mi se  ;)
Hvala :)

Citat: \|/FoX\|/ poslato Decembar 30, 2010, 19:10:32 POSLE PODNE
Lijep opis.Sretno
Hvala



jao sta ga tu pohvaljujes pari da je on ista napravia pogledaj prvu sliku SBRP ( SMARTEX BALKAN ROLEPLAY ) DUBRE NAN UKRALO GAME MODE KLADIN SE DA NI NEZNA OTVORIT MTA NITI PAWNO  JEBATI PAS MATER KRADLJIVSKU MOGA SI BAR NESTO MALO IZMINJAT A NE SVE OSTAVIT ISTO JAO JEBA TI PAS MATER KRADLJIVCE JEDAN JEBA TI PAS MATER TREBA TEBE NAUCIT PAMETI I ONOGA KO TI JE DA TAJ MOD JEBA TI PAS MATER JADNU TAKO [cenzura]E JEDAN NAUCI SKRIPTAT I RADIT U PAWNO PA SE ONDA POKAZI A NE KRAST TUDE GMODOVE PA ONDA SRAT NESTO JEBENTI MATER [cenzura]E JEDAN SUGAVI RUZNI [cenzura]I KRADLJIVSKI DABOGDA TE POGODIA GROM DOK SE VOZIA U SKOLU KRETENSKO DJETE OD 8 GOD.



E DA I OVI AJ TI MENI SAMO ODGOVORI KOJI JE TO GAMEMODE ZAPRAVO JEBA TI PAS MATER [cenzura]E JEDAN KRADLJIVSKI NAUCITE RADIT NESTO U PAWNO PA ONDA SAMI SREDITE SERVER, JA I PRIJATELJ POTROSIMO TU MISECE RADA DA TI TO UKRADES JEBA JA TEBI PAS MATER [cenzura]E SAKATI RUZNI.
mi cemo bas vjerovati tebi,koji ima 3 posta i govori da je on taj mod napravio hahah koji fail
a koliko imas godina?10,11...

cristiane

Ajde dosta vise...Brisem nepotrebne postove,samo da vidim ko ce sljedeci put poceti sranje pisati

vlasnik moda nije gunjac. i gunjac ti ga nije proda to ti ja garantiran mali lazove.

redman znaci on nije nista napravia na modu i on je vlasnik moda ? on je vlasnik srvra a ja i rensy smo vlasnici moda.


rastaman mogu ti na bilo koji nacin dokazat da smo ja i rensy vlasnici moda samo reci kako zelis

rastaman evo ti samo odakle je on to copyra a nesto sitno on napisa : http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=5081.0 ili ovi link : http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=4630.0
Poslednja Izmena: Januar 07, 2011, 12:52:06 POSLE PODNE od Reath

Citat: Reath poslato Januar 07, 2011, 12:42:54 POSLE PODNE
vlasnik moda nije gunjac. i gunjac ti ga nije proda to ti ja garantiran mali lazove.

redman znaci on nije nista napravia na modu i on je vlasnik moda ? on je vlasnik srvra a ja i rensy smo vlasnici moda.
On nije RedMan!! nego Rastaman.. pazi..


Sretno s serverom.. ;)

pa redman ti si napisa da je vlasnik moda gunjac, a on nije vlasnik moda nego samo servera a ja i rensy smo vlasnici moda a i gunjac nije nikako niti ima gamemode pa nije niti moga prodat.