SmartEx Balkan RolePlay - 78.159.115.176:7777

Započeo [MRP]Gunjac, Mart 21, 2010, 20:08:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Postovani igraci, nakon dugo vremena i puno radova na serveru tj. modu cast mi je obavjestit Vas da smo zavrsili dugo ocekivani mod, kojeg cemo u nstavku detaljno predstaviti.

O modu:




Organizacije:


  • Policija
  • F.B.I
  • C.I.A
  • Hitman
  • Gradonacelnik

Mafije i bande:


  • Yakuza
  • East Side Locos
  • Warriors
  • Green Niggers
  • Sicilijanska mafija
  • Ballas


Eventi:


  • Kros
  • Motokros
  • Street Race
  • Dakar
  • Gumy
  • Quad
  • Beach

Poslovi
Neki od ilegalvih poslova mozete pronaci u gradskoj vjecnici a neke po gradu, dok se ilegalni nalaze po cijelom gradu.

  • Sladoledar
  • Dostavljac pizze
  • Detektiv
  • Kamijondija
  • Cistac ulica
  • Kurva
  • Prodavac oruzja
  • Kamijondija
  • Diler
  • Zastitar
  • Odvjetnik
  • Vozac busa

Dialog login & register

Kada se registrirate ili logirate nemorate vise pisati /login ili /register vec vam je sve u prozoru.


Pljacka banke

Sistem pljacke banke radi na sljedecem principu: morate uci sa oruzijem u banku i upisati /pljacka i tada se aktivira alarm i dobijete novce i wanted level.

CarOwnerShip

Dodete do mjesta gdje se prodaju auta i kada odaberete auto udete u njega i ako ga zelite kupiti upisete /buycar, ako nezelite upisete /exits. Ako ste kupili auto mozete ga prodati /sellcar i zakljucati /lockc i imate komandu /park, znaci stavite auto i upisete /park  i tu Vam se auto spawna. Auto mozete voziti samo Vi.

Nacin paljenja motora

Kada udete u vozilo upisete /engine ili stisnete tipku shift i onda pokrenete vozilo, nekada nece upaliti iz prve.

Donator auta

Donatorska auta nalaze se na svakom koraku po cijelom gradu, imate razne vrste tako ako odlucite donirati imate na raspolaganju auta.

Gorivo

Na benzinskoj kada upisete /fill pojavi vam se menu u kojem mozete izabrati gorivo koje hosete ulit. Od ponudenih goriva nalzi se Dizel, EuroSuper 98, EuroSuper 95, Euro Dizel.

Hotel

Nasuprot benzinske crpke nalazi se Hotel Lav u kojem mozete iznajmiti sobu tj. rentati se, cijena nocenja iznosi 100$, u hotelu se moze rentati bezbroj osoba.

Burger

Burger je ureden i u njemu se moze jesti i piti. Ako zelite jesti ili piti upisete /meni i pojavi Vam se meni u kojem se nalazi meni jela i pica.

Govornice

Po gradu, na svim vaznijim mjestima se nalaze govornice, govornice rade na sljedecem principu: dodete pokraj govornice i upisete /calls i otvori Vam se menu u kojem imate brojeve od taxi-ja, busa, policije, bolnice.

Shake Cafe

Nasuprot burgera, nalazi se Shake Cafe u kojem mozete kupiti razne Shakove.

Bankomati

Bankomati se nalaze po cijelom gradu na svim vaznijim mjestima. Komande za bankomat su; /bdeposit /bwithdraw /bbalance

Sistem novosti

Ispod prikazivanja novaca nalazi se prozorcic u kojem se nalazi rotator novosti u kojem se neprestano vrte sve vazne novosti i obavjesti.

Vlasnik komanda

Komandu /vlasnik mogu koristiti samo head admini i u toj komandi se vlasnik servera moze obracati igracima.

Chat

Chat i /b chat radi na principu RP prikazivanja, znaci kad nesto napisete kraj lika se stvore slova tako da nemorate gledati gore u chat nego u lika.

Kafic

Kafic se nalazi kraj gun shopa i tamo mozete konzumirati razna pica

Kupovanje auta

Pokraj banke se nalazi kraj zute kucice prodaja vozila, tamo dodete na slovo i i izaberete meni u kojem se nalaze auta na prodaju.

Droga sistem i prodaja droge

Drogu mozete kupiti kraj aera, na mapi veliko slovo D, tamo imate kraj slova i meni u kojem mozete kupiti dorgu, kada kupite drogu pocme Vam se vrtit i zamuti Vam se ekran.

Animacije

Razne RolePlay animacije mozete pogledati tako da upisete /animacije uz te animacije nalaze se jos nove animacije /cigareta /vino /pivo

GPS sistem

GPS sistem radi na tome da upisete /gps i otvore Vam se menu u kojem odaberete mjesto gdje zelite ici i onda Vam se na mapi oznaci crvenom tockom.

Gradska vjecnica

Gradska vjecnica nalazi se kraj PD baze i interior je drugaciji od ostalih, tamo mozete kupiti license i neke poslove, a ostali poslovi se nalaze po gradu.

Bizzovi i kuce

Dodani su novi bizzovi i nove kuce, uskoro dodajemo 150 kuca.

Sistem /novi

Ako ste novi i trebate pomoc upisete /novi i admin ili gamemaster koji je online doci ce sto prije do Vas i pomoci Vam.

Baze

Baze su uredene tako da su ograde niske i neke baze nemaju kapiju

Oprema

U svakoj bazi se nalazi /operma u kojoj dobijete armor i oruzije.

Vozila od organizacija

Vozila od organizacija mogu voziti samo clanovi te organizacije i nitko drugi.

Personal Message

Privatnu poruku mozete poslati tkao da stisnete tipku TAB i odaberete igraca kojem zelite poslati poruku i kliknete na njega i otvori Vam se prozor i tamo upisete poruku i posaljete.

Uredeni grad

Grad je na mnogim mjestima ureden, dodani su neki objekti i uljepsano je mnogo toga.

Otok

Nasuprot plaze se nalazi otok na kojeg mozete doci mostom (otok jos nije u potpunosti gotov)

Uzgajanje marihuane

U Grove St se nalazi prodaja sjemena marihuane i opreme za sadnju. Kada kupite sjeme, lopatu i kantu za zaljevanje, posijate sjeme i nakon nekoliko sati dodete opet i uberete marihuanu.

Bot

Po gradu stalno vozi bus u kojeg se mozete ukrcati on ce vas odvesti bilo gdje.

Vrijeme

Svakih 30 minuta mjenja se vrijeme i u vremenskoj prognozi mozete vidjeti kakvo ce vrijeme biti za sljedecih 30 minuta



Posjetite nas i uzivajte! Lijep pozdrav od SmartEx Tima. IP: 78.159.115.176:7777





Poslednja Izmena: Mart 21, 2010, 21:56:44 POSLE PODNE od [SB]Gunjac

r4z0r

Lijepo i jednostavno .. svidja mi se server .
Ove mafije su za 10ke , uvjek nesto izmisljaju ma da su ove simple uistinu i najbolje .

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Mart 21, 2010, 20:09:31 POSLE PODNE
Lijepo i jednostavno .. svidja mi se server .
Ove mafije su za 10ke , uvjek nesto izmisljaju ma da su ove simple uistinu i najbolje .
hvala razor ;)


iYoko

CitatGreen Niggers
Niggers?  ??? Jer znas da po internetskom zakonu nesmijes takav naziv objavljivat ako si neutralna zajednica ili ako si neka druga rasa osim crne?

Citat: ıʞɐdoɐu poslato Mart 21, 2010, 20:26:17 POSLE PODNE
CitatGreen Niggers
Niggers?  ??? Jer znas da po internetskom zakonu nesmijes takav naziv objavljivat ako si neutralna zajednica ili ako si neka druga rasa osim crne?
joj e  :D pa ko ce to provjeravat  :D :D

Svida mi se opis servera...
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

tnx

Citat: ıʞɐdoɐu poslato Mart 21, 2010, 20:26:17 POSLE PODNE
CitatGreen Niggers
Niggers?  ??? Jer znas da po internetskom zakonu nesmijes takav naziv objavljivat ako si neutralna zajednica ili ako si neka druga rasa osim crne?

ajde nebi da ce neko gledat, ali ispravit cemo za svaki slucaj

ako te tko pita reci da si crnac ::)


Odsutan dok ne doÄ'em.


Bravo za ovaj gore port....Sto se tice moda doci cu najvjerovatnije da pogledam ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

nastoe

nebi rekli da sam ja pomogo  u skriptanju :( salim se XD evo opet smartEx nesto odlicno predstavlja svaka cast ;)

e da @Extreme nam je jako puno pomogao i ovim putem mu se zahvaljujem

nastoe

Citat: [SB]Gunjac poslato Mart 21, 2010, 21:41:09 POSLE PODNE
e da @Extreme nam je jako puno pomogao i ovim putem mu se zahvaljujem
Ma nema frke, uskoro cu vam i video napraviit, pomogo bi ja jos vama da imam vise vremena napravili bi jos PUUUUNOOO vise poslova ali sam s vremenom skroz sjeban ali cim dodem do vremena napravit (pokazat) cemo jos poslova, org...i svega ;)

Lijepo...Vidim da tu i ima /pljacka i vremenska prognoza...Potpis  ;D
Mysterious roleplay

Citat: âœ" Slick_Crack âœ" poslato Mart 21, 2010, 22:07:33 POSLE PODNE
Lijepo...Vidim da tu i ima /pljacka i vremenska prognoza...Potpis  ;D
Nema pljacka zato jer je ono zbugano sta si doda npr:ja idem opljackat i tek nakon 10 minuta mi se pokaze da san opljacka,a vremenska prognoza nije fs vec san je radija u gamemode ako zelis slika cu ti.hvala


Citat: [SB]Castilo Mendez poslato Mart 21, 2010, 22:44:49 POSLE PODNE
Citat: âœ" Slick_Crack âœ" poslato Mart 21, 2010, 22:07:33 POSLE PODNE
Lijepo...Vidim da tu i ima /pljacka i vremenska prognoza...Potpis  ;D
Nema pljacka zato jer je ono zbugano sta si doda npr:ja idem opljackat i tek nakon 10 minuta mi se pokaze da san opljacka,a vremenska prognoza nije fs vec san je radija u gamemode ako zelis slika cu ti.hvala


Pljacka radi kako treba...Timer je slozen da pljacka traje 30 sec...Za vremensku prognozu Ok...Samo kazem  :)
Mysterious roleplay