~Mexico-Roleplay~ Obavijesti Kratke !!! Pogledajte.

Započeo Theodore, Decembar 30, 2010, 15:40:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako samo da najavim da ce u Subotu 2.1.2011 Biti Otvoren Dugo ocekivani Mexico Role Play Server.

..::O Serveru::..

Ovaj server je bio Otvoren Vec dugo,ali je sve krenulo nizbrdo.Izgubili smo mod,Skriptera.
Sada kao sto Vidite dosli smo do Toga da ponovno otvorimo Mexico Role Play SAMP Server i da nam krene Nabolje.

..::O Modu::..

Ovako Gamemod smo mi Editali,dodali smo Nove Komande,Mape,Scripte i tako. Znaci mi nismo onakav Tip Servera koji skine Gamemod sa Balkan-Sampa i Onda samo Otvori Server.
Nas je cilj uspjeti sa GameModom i Igracima na Posten i Dobar Nacin,bez Reklamiranja i Ostalog!
Zelimo Mod sto vise Editirat i Kao i nas Forum.
Nas Gamemod je sa Balkan-Sampa,ali Potpuno Drukciji.

..::Admin/GameMasters/Lider Team::..


Za Admine,GameMastere i Lidere ce bit Prijave Otvorene na Forumu.Primamo samo Iskusne Admine,GameMastere i Lidere!
Trenutno imamo samo 4 Admina a to su 2 Ownera.Za Sve Ostalo su Prijave na Forumu u Tijeku!

Otvorene prijave za Admine,Game Mastere i Lidere



..::Kraj::..


Eto,to je bio nas Kratki Uvod i Najava Mexico Role Play Servera,a Uskoro Stize naravno i Dobar Opis,gdje ce pisati Imena Organizacija/Bandi/Mafija i Poslova i jos mnogo toga sto smo dodali.

To cemo dodati na Balkan-Samp u SA:MP server oglasi..

Nas Forum je naravno Online ali jos ga DoraÄ'ujemo.

Pozdrav i Dobar Ostatak Dana Zeli vam Vas Mexico Administrator Team!

Tocnije Otvorenje: Ndjelja 2.1.2011 u 18:00h,Dodatno cete biti Obavijesteni na nasem Forumu!

Forum: www.Mexico-RolePlay.Info

Ip: 213.133.110.218:7782
Poslednja Izmena: Decembar 31, 2010, 16:48:51 POSLE PODNE od Theodore


Forum dobar,opis je morao mnooooogo bolje kad ste vi u pitanju...;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea Djea poslato Decembar 30, 2010, 15:43:16 POSLE PODNE
Forum dobar,opis je morao mnooooogo bolje kad ste vi u pitanju...;)

Uskoro stize jos jedan Detaljni Opis,o Organizacijama,Bizovima,Kucama i Ostalom!

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com

Da li imas dopustenje od Extreme da uzmes ime?

Jer vidim kazes skinut je i editan mod sa BSa,a Extreme radi od 0 i video sam mod mnogo je EXTRA!

@Djea msm da EP nema veze s ovim :)

cristiane

Ne svidja mi se sto imate 5 Adminstratora na forumu,a dizajn je super.,I nije bas idealan datum za otvorenje al et,sa srecom

Gadi mi se Skidanje Copyrighta sa Dzinerovih tema, dalje nema potrebe da komentarišem...


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: cristiane poslato Decembar 30, 2010, 16:02:26 POSLE PODNE
Ne svidja mi se sto imate 5 Adminstratora na forumu,a dizajn je super.,I nije bas idealan datum za otvorenje al et,sa srecom

Uskoro ce biti samo 2 Administratora na Forumu.
Znamo da nije bas Idealan Datum,mozda se Promjeni.

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com

Citat: eLLyx poslato Decembar 30, 2010, 16:03:10 POSLE PODNE
Gadi mi se Skidanje Copyrighta sa Dzinerovih tema, dalje nema potrebe da komentarišem...

Eto vratio sam od DS Copyright...

Citat: Schweppes poslato Decembar 30, 2010, 15:45:26 POSLE PODNE
Da li imas dopustenje od Extreme da uzmes ime?

Jer vidim kazes skinut je i editan mod sa BSa,a Extreme radi od 0 i video sam mod mnogo je EXTRA!


Ako Sumnjas,pitaj EP-a. Ovo je bio njegov server i prepustio meni jer radi mode novi...

Correlli

Citat: Schweppes poslato Decembar 30, 2010, 15:45:26 POSLE PODNE
Da li imas dopustenje od Extreme da uzmes ime?

Jer vidim kazes skinut je i editan mod sa BSa,a Extreme radi od 0 i video sam mod mnogo je EXTRA!

Oćeš mu i taj novi mod ukrast pa objavit kao MRP mod? ::)

Ako je tako dugoocekivatni server, onda ste se mogli malo vise potruditi oko opisa da privucete igrace...

I ja se isto slazem da datum nije bas prikladan.
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

ne 1.1 jer ce se svi trezniti bolje stavi 2.1 xD
skype: marko.pintaric1 :)

Citat: Freestyler poslato Decembar 30, 2010, 18:53:45 POSLE PODNE
ne 1.1 jer ce se svi trezniti bolje stavi 2.1 xD

Promjenio je Theodor,znaci Otvorenje 2.1.2011. u 18h..

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com

Forum vam odlican ali na serveru nema igraca na otvorenju bilo sada nema nista.

Samo ću napomenuti, ja sam 'mexico' prepustio u vodstvo teodoru, ja sam rekao da radim na novom modu od nule, i vec neko vrjeme testiram mod sa svojim timom testera a trenutna faza moda je ( Alpha ). A kada mod bude gotov to neće biti Mexico Roleplay nego Full-Space Roleplay koji vodi Srdjan ( MAX ) trenutno sta smo postigli je: web & game hosting, gaming zajednica, a za sada nam je samo jedan SA:MP server u funkciji a to je DM. Dogovorio sam se s Maxom da necu nista pricati puno jer ce te biti obavjesteni na vrjeme o svemu...Ali samo cu vam rec za ono sta smo pripremili sumljam da ce netko moc odbit i ne doc na server ( ne pricam o kvaliteti moda, nego o jednoj nasoj 'akciji' )


Vise o svemu, USKORO ;)

Citat: |GG| Filipo poslato Decembar 30, 2010, 18:51:17 POSLE PODNE
Ako je tako dugoocekivatni server, onda ste se mogli malo vise potruditi oko opisa da privucete igrace...

I ja se isto slazem da datum nije bas prikladan.
Evo ga, nije ga bilo mjesecima ( mir boziji ) cim doso samo kritike baca, a nista korisno napravio nije... Ubiti ovaj 'dugoocekivani' server si ti propustio jer nisi bio neko duze vrijeme ovdje...A iskreno u taj Mexico nije ulozeno niti malo truda jer da je nebi se dogodilo ono sta se dogodilo :S


A drago mi je tj. ponosan sam s tim da se mogu pohvaliti da s trenutnim timom kojim radim na Full-Space-u PRE ZADOVOLJAN jer u full space ekipi imamo

1 vlasnik
2 skriptera
1 web programera
2 sponzora

Ovo, 2 skriptera se ne misli da oboje rade na istom modu, nego ja radim RP a RK radi na DM

I mogu rec samo najbolje stvari o svakome jer su PRE profesionalni, a uskoro cete i vi to saznati kao sto sam gore napisao sumljam da ce iko moc zaobic ovo sta pripremamo, samo cu vam rec: probajte ne otic na server ;)
Poslednja Izmena: Januar 06, 2011, 03:39:06 PRE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić