[pomoc] Streamer

Započeo Bood Blos, Decembar 29, 2010, 15:38:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako ja se logujem na server nekad je ok nekad nije moram se /kill tj /sethp ..E sad onda je ok ..A kad dodje neki civil koji oce da igra nista nevidi nepomogne mu niti /sethp niti /setint  ...Ja mislim da je to do streamera vidite sliku ...



-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!

Correlli

Koliko vidim ovu su standardni SA objekti.
I kakve veze bi samp-streamer trebao imati sa SA objektima? Samp-streamer obraÄ'uje objekte koje si ti stavio na server, a ne SA standardne objekte.

Ovu su LOD (low level of detail) modeli, i oni bi se trebali vidjeti samo iz daleka. Kad doÄ'eÅ¡ blizu, onda bi se trebali vidjeti originalni modeli. To je problem sa tvojim San Andreasom.

Prvo napravi re-install igre pa ćeš onda vidjeti da li je problem još tu ili ne.
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2010, 15:45:03 POSLE PODNE od Dux Correlli

Ne nekuzis ....Ta slika dodje kad se logiras ,ko god dodje dodje mu ta slika moras se /kill , da bi se normalno spawnao

-------------------------------------------------------------------------------
Forum Name:Bood Blos
Age:19
Zanimanje:Mapper
Rank:Transformer

-------------------------------------------------------------------------------
Tražite Mappera,Primam Narudžbe u PM(Privat Messages)!
Trebate Forum,neznate ga sastavit,tu sam slažem php,smf,mybb!!
-------------------------------------------------------------------------------------
Neznate,ubaciti GameMod,u svoj server,kontaktirajte me  na PM!!

Correlli

Kužim dobro. Vidim da je kamera igrača smještena na lokaciji Santa Maria Beach / Rodeo, a igrač je ustvari kod Burger Shota u Mulhollandu.

Citat: Dux Correlli poslato Decembar 29, 2010, 15:43:18 POSLE PODNE
Ovu su LOD (low level of detail) modeli, i oni bi se trebali vidjeti samo iz daleka. Kad doÄ'eÅ¡ blizu, onda bi se trebali vidjeti originalni modeli.

Sad ne znam da li bi se LOD modeli trebali pretvoriti u originalne modele kad je samo stavljena pozicija kamere na to mjesto, a pozicija igrača nije kao što je u tvom primjeru.
Probaj zamijeniti poziciju igrača i stavi je na istu poziciju kamere.
Poslednja Izmena: Decembar 29, 2010, 17:38:23 POSLE PODNE od Dux Correlli